Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj kupite otrokom avto?

Zakaj kupite otrokom avto?

Štiri članska družina v bloku.Vsak ima svoj avto, potem se pa drugi nimajo kje parkirati. Premalo parkirišč in preveč pleha. Za vsak dodaten avto bi morali kasirati parkirnino! Nekateri so tako predrzni, da parkirajo čez dva parkirišča, da svojemu sončku rezervirajo mesto.
Če pokličeš pajka ali pridejo in odpeljejo nepravilno parkiran avto? Parkirišče je od vseh.

Vsak si ima pravico kupit avto , dva ali tri. Pri blokih je vedno problem . Kdor prej pride , prej melje. Lahko pa si najames garazo. Pri nas je tako , da vecina stanovalcev placuje 50 evrov na mesec za ograjeno parkirisce v neposredni blizini. Le tako imajo vedno zagotovljen prostor za parkiranje
.

Ga že rabijo.Kdo pa se bo prevažal z avtobusom od točke A do točke B.
Gre prepočasi, nekateri deli krajev pa imajo slabe avtobusne povezave.
Nismo več v tistih časih, ko so se z vozovi ali peš prevažali naokoli.

nova
Uredništvo priporoča

Vsak si ima pravico kupit avto , dva ali tri. Pri blokih je vedno problem . Kdor prej pride , prej melje. Lahko pa si najames garazo. Pri nas je tako , da vecina stanovalcev placuje 50 evrov na mesec za ograjeno parkirisce v neposredni blizini. Le tako imajo vedno zagotovljen prostor za parkiranje
.

in v čem je tvoj problem??

Ju knou d dril …

Vredno svojega denarja…Vem, ker sem nekaj časa živela v bloku , 15 km iz Ljubljane, pa je bil vedno problem.Nazadnje že nisem več vedela , kje imam avto. Kajti kamorkoli sem šla in prišla nazaj, vedno sem parkirala drugje, potem pa sem mislila, da je avto tam , pa je bil spet popolnoma drugje…

Ga že rabijo.Kdo pa se bo prevažal z avtobusom od točke A do točke B.
Gre prepočasi, nekateri deli krajev pa imajo slabe avtobusne povezave.
Nismo več v tistih časih, ko so se z vozovi ali peš prevažali naokoli.
[/quote]

Niste pa se tudi v tistih casih, ko se bo vsa parkirisca okoli bloka enakomerno porazdelilo na vsa stanovanja in se bodo stanovalci tega tudi dosledno drzali. Do takega reda imate se zelo dolgo pot. In vi bi bili radi druga Svica? Se reda pred blokom ne znate vzdrzevati, pa bi kaj drugega?

Niste pa se tudi v tistih casih, ko se bo vsa parkirisca okoli bloka enakomerno porazdelilo na vsa stanovanja in se bodo stanovalci tega tudi dosledno drzali. Do takega reda imate se zelo dolgo pot. In vi bi bili radi druga Svica? Se reda pred blokom ne znate vzdrzevati, pa bi kaj drugega?
[/quote]

Ne živim v bloku , ampak v hiši, kjer imamo parkinga za 10 avtomobilov.

Ah kaj, pri vas je vsaj tako, da kdor prej pride, prej melje. Pri nas si je pa nekaj pametnih glav čez prostor potegnilo ketno in ključavnico gor, čeprav je parkirišče prav tako od VSEH. Kaj bi pa naredila v tem primeru??? Jaz bom 1x šla in potrgala vse. Ker to pa res presega vse meje.

New Report

Close