Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zaljubljeni v napačnega

zaljubljeni v napačnega

Ste bili kdaj zaljubljeni in ste gojili čustva do napačnega. predvsem ženske,do napačnega moškega. varalica,kuurbir,manipulator,z debelo kartoteko,psihopat… ni da ni. Ampak čustva pa še kar gojite?

mene zanima zakaj je tako? Je možno,da ma to veze z nami ženskami,da smo neumne? zakaj se ljudje zaljubimo v napačne? in pol smo si sami krivi ko dobimo po piički,kot da ne bi vedeli prej,v kaj smo se spuščali.

zakaj,če razume ve da je to res zlo slabo,srce dela na polno? zakaj je to tako? a se tadva ne morta zment?????????????????


tebe še cuck ne povoha ker si zanemarjena


tebe še cuck ne povoha ker si zanemarjena
[/quote]

za tvojo informacijo,jih je kar veliko,ki bi kej hotl met z mano,vsako leto se najdejo,pa nimam nikoli nič z nobenim,ker nočem. Ker nimam denarja,nosim najslabše obleke,najslabše čevlje,večinoma podarjeno,ponošeno,preprano in še marsikaj. Umazana in zanemarjena nisme nikoli,sem čista. Ampak ne zgledam pa ok,ker si nisem kupila v 10 letih enga kosa oblačila zase,ker ne morem. Nosim to kar dobim,in mi nikoli nič ne paše. je pa že vsaj 5 drugih razlogov dodatnih,ki jih ne bom navajala. In cucki me majo radi,ker imam jaz rada živali,toliko za info.

nova
Uredništvo priporoča

nismo zenske neumne.oni so dobri igralci.imajo vrč obrazov.preden jih pogrntas je ze prepozno.obupan moški bo pa sploh naredil vse,da dobi žensko.sploh če je ze star in bi rad mlado.

Ni to, da ste ženske neumne, po moje imate visoko čustveno inteligenco. Problem je v tem, da vedno znova padate na isti tip moškega. Če se ne zavedate lastnih vzorcev ne pomeni, da ste neumne, pač ne vidite realne slike, ker sledite samo srcu in občutku.
Ljudje, ki pri sebi (na podstrešju) niso ničesar spremenili se sparčkajo z verzijo svojih staršev. Poglej podobnosti, vedenjske vzorce, način komunikacije, prioritete, značaj, itd.

Napačne partnerje si ljudje izbirajo, ker se jim že na daleč (še preden osebo spoznajo) zdijo domači, znani (podobni staršem).

Če je tvoja mati podpirala 3
vogale vaše hiše, potem ti verjetno manjka samozavesti. Ko jo imaš, potencialni partnerji, ki bi bili za staro/prejšnjo tebe, oz. bi jim verjetno takrat nasedla, stisnejo rep med noge in pobegnejo, saj vidijo, da nimajo moči nad tabo.
Na njej pridobiš, ko se postaviš zase, za druge in ko postaviš ljudem meje.
Narcisi se samozavestnih ljudi se izogibajo v velikem loku, ker so sami “majhni”, nesamozavestne pa “pojedo”, oz. se z njimi “prehranjujejo”.

[i]What you most want to find will be found where you least want to look.[/i]

To ne, ampak vedno so mi všeč najlepši. xd

Tudi to se mi je že zgodilo. Ampak ni bilo nobene panike. Sem počakala par tednov in me je minilo. Zlahka, ker sem vedela, da vedno tudi mine takšna zagledanost.
Samo stran se drži, ne zapletaj se in bo ok.

New Report

Close