Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Levica je edina funkcionalna stranka v Sloveniji

Levica je edina funkcionalna stranka v Sloveniji

Kdor ne verjame, naj preklopi na prenos seje državnega zbora.

Levica bi dajala, ampak od kje bi jemala? To me res zanima.

Pa uvazala migrante bi tud….

Pa uvazala migrante bi tud….
[/quote]
Pa na Kleku z hudičem občevala …

Sem levičarka, ampak so zame preveč orto. Kar nekaj stvari je, s katerimi se ne morem strinjati (migranti tudi). Ampak so pa res edini, ki se najbolj vlečejo za malega človeka, za revne in tiste, ki živijo pod pragom revščine.
SD stranka je v primerjavi z njimi pravi burek:)) SD-jevci so se zasrali mnogim, ki se imajo za levičarje in so jih včasih tudi volili. Čeprav sama Levice najverjetneje ne bom volila, mi je všeč, da so v parlamentu.

Meni je povsem vseeno za levico in desnico. Od njih ne pričakujem ničesar, ker znam sam poskrbeti zase in mi nič ne manjka. Povsem dobro živim v Sloveniji. Vam, nergačem, so pa vsi drugi krivi, da ste klošarji. vsi si domišljate, da se bolj spoznate na politiko od parlamentarcev. Zakaj potem vi niste v politiki?

Že skoraj 50 let sem zaprisežen levak ampak ob teh u s r a n c i h od Mesca se mi bruha.

SD dobiva svoje bureke v raznih afera ala TEŠ in podobne


……………………..pijem samo občasno, a nikoili toliko, da bi me levica prepričala……………..
………..najlepša si ko sem pijan………………….youtube…………..

delujejo nerealno, preveč orto, kot je nekdo napisal, oni bi dajali nimajo pa pojma od kje bi frajerji jemali… ampak niti ni slabo, da so v parlamenu, zajebavajo tako kao leve tako kot desne, hehe..

Kaj ne vejo, od kod bi jemali? V Sloveniji je denarja kot solate. Nihče se ne vozi z javnim prevozom, ker imajo vsi denar za avtomobile, ko se ti rodi otrok, prodaš clia in kupiš audija karavana, da si bolj komot. Redno višaš najemnine, pa še se moraš otepat najemnikov, lahko zahtevaš deset najemnin varščine vnaprej, pa gre vse za med, ker ima narod denar. Kafiči so od jutra do večera polni, ker ima narod denar za drinke. Smo država z največ kvadratov trgovskih površin na prebivalca, pa še se odpirajo novi trgovski centri, ker ima narod denar za zapravljat. Mularija ima najdražje telefone, ker imajo tastari denar za to. Poleti vsi na morju, pozimi vsa smučišča polna, ker ima raja denar. Kakšen problem je potem še dvigniti davke in uvajati nove?

Jaz bi poslala tega fanta delat v gospodarstvo in šele potem naj se igra politika. Naj spozna malo komercialnega dela, pa malo računovodstva, financ. Pojma nima, kaj to je. Večkrat je predlagal take floskule, da ti gre na bruhanje. Najlažje je nekaj bluziti v tri dni.

Ma briga folk tvoja komunistična uranilovka. Luka si je demokratičnem trgu čisto po kapitalistično zaslužil poslansko plačo. Vem da te žre, ampak tako je.


……………ekstremistična stranka………………………SDSs so le marijina družba proti njim…………………

New Report

Close