Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nihče me nima rad

Nihče me nima rad

Najhuje je to, da mi nihče noče povedati, zakaj. Kadarkoli koga vprašam, kaj konkretno ga moti, se zavije v molk ali pa spremeni temo. Tako niti ne dobim priložnosti za popravljanje napak in samoizboljševanje, čeprav si tega želim.

Življenje je eno samo trpljenje brez smisla.

Tu te imamo vsi radi 💓 samo jokat ne.

Oče in mati te bosta vedno imela rada, tudi če ti tega ne kažeta vsaki dan. To si zapomni.

nova
Uredništvo priporoča

In kaj boš imela od tega, da te ima nekdo rad?
Mene so imeli vsi radi, dokler nisem šla v penzijo.
Zakaj potrebuješ to ‘rad me imej’ ?
Glavo pokonci! Tebe naj ‘prosijo’, da jih boš imela rada! Ti izbiraš!


Tu me sploh nihče ne pozna.


V mojem primeru žal tudi to ne drži. Moja mati se sploh ne pogovarja z mano (ne pogovarja se z nikomer), očetu je bilo pa že od nekdaj vseeno zame.


Smisel življenja?

smisel je, da si nekomu drugemu luč, upanje. Ne bit sebična, svet ne vrti okoli tebe. Razveseli koga s prijaznostjo, s humanostjo in ti bo lepše.


Smisel življenja?
[/quote]


To sem veliko počel, ampak počasi izgubi smisel, če se ti nič dobrega ne vrne. Vse, kar imam v življenju rad, me zavrača.

“Najhuje je to, da mi nihče noče povedati, zakaj.”

Zato ker si nora.

A bo uredu? A bi še?


Na podlagi česa?

Eni so nori, eni so pa norci. Tako kot Miki modre oči.

Nehaj utrujat s tem kaj je narobe.

Težak karakter si, ki samo jamra, nimaš samozavesti posledično si nezaželena za družbo.

Ende.

Si vis pacem, para bellum.


Sploh ni res, špekuliraš na pamet. Torej je po tvoji logiki neprimerno spraševat ljudi, kaj jih moti?

naj te zavrača kdor hoče, pravico ima. Važno, da si ti zvest samemu sebi, da skrbiš za zdravje tvojega telesa, da skrbiš za tvoja čustva.


Sploh ni res, špekuliraš na pamet. Torej je po tvoji logiki neprimerno spraševat ljudi, kaj jih moti?
[/quote]

uh kako je lepo videti srček na tem zajebanem forumu 🙂

💓💓💓

Tu te imamo vsi radi 💓 samo jokat ne.
[/quote]


Na podlagi česa?
[/quote]

a maš potrdilo da nisi? Torej na podlagi ničesar.


Od kdaj rabiš potrdilo, da nisi nor?

Aja, trol si. Ok, upam, da se zabavaš.

Poskusi se do ljudi obnašat tako, kot bi si želel da se oni do tebe.

Tako enostavno je to.

se pa velikokrat zgodi, da dobrota ni vračana. Vseeno je treba ostati dober, čeprav so drugi okoli tebe nula.


Točno to počnem. Vedno sem prijazen do drugih.

Do sebe pa sem neusmiljen.

slovenci na vrhu lestvic po samodestrukciji, alkoholu. Poskusi ne biti del te statistike ampak raje bodi hvaležen za življenje. Hitro mineva. Ceni ga. Pojdi v naravo in glej ptice, nebo, zvezde. Stvarstvo je krasno.
Točno to počnem. Vedno sem prijazen do drugih.

Do sebe pa sem neusmiljen.
[/quote]


Sploh ni res, špekuliraš na pamet. Torej je po tvoji logiki neprimerno spraševat ljudi, kaj jih moti?
[/quote]

Neprimerno je utrujat za brezveze.

Drugo je če se nekdo spremeni čez noč in vprašaš kaj je narobe.

Si vis pacem, para bellum.


Isto je pri meni. Jaz bi rekla, da ni stvar v tebi ampak v njih. Nimajo ti kaj povedat, ker ti si ok, oni niso. Nekje nekaj slišijo in slepo verjamejo, se sploh ne prepričajo. Ko boš našla magari samo eno osebo, ki je vredna zaupanja se to ne bo dogajalo. Tudi jaz vedno bolj ugotavljam, da pa takih ljudi skoraj ni več. Tudi če ti nekdo reče, da mu lahko zaupaš je to bolj provokacija, da kaj zve od tebe. Je tudi pri meni tako, folku je težko vprašati celo samo Kako si, dobesedno moraš prosit za to-to pa res nima smisla. Če bi nekoga zares zanimalo kako si bi to vprašal sam od sebe.


Od kdaj rabiš potrdilo, da nisi nor?

Aja, trol si. Ok, upam, da se zabavaš.
[/quote]

Saj ga ne rabiš, ker ti je to po defoltu priznano. Sploh pa, če se imaš za normalno…

Saj ga ne rabiš, ker ti je to po defoltu priznano. Sploh pa, če se imaš za normalno…
[/quote]

moški je, ne ženska, bolje beri

New Report

Close