Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali imate kdaj vrtoglavico, a je res, da je vzrok lahko stres?

Ali imate kdaj vrtoglavico, a je res, da je vzrok lahko stres?

Ali je res, da želodčne težave izvirajo v stresu? Ali je res, da celo vrtoglavica izvira v stresu?

Kako si potem pozdraviš telo, če si v stresu skoz?

[img]https://www.bizinaizi.si/wp-content/uploads/2018/12/Adijo-stres-1-600×400.jpg[/img]

za stres vrtoglavica ravno ni razlog. Za stres je bolj značilen glavobol. Je pa vrtoglavica posledica anksioznosti,jaz jo imam. Anksioznost pa lahko nastane zaradi različnih vzrokov. En izmed teh je lahko posledično stres. jaz za mojo anksioznost jemljem Baldrimed. Kakšn dan ko sem preveč napeta ga vzamem… res milina. Tudi zvečer vzamem kdaj,če se hočm spočita zbudit.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz jo trenutno bolj povezujem z meno. Se mi precej vrti.

kako veš, da je vrtoglavica posledica anksioznosti?

Veliko je v psihi. Mene full sproščajo vodene meditacije na yt. Se izoliram v sobo, zatemnim in poslušam. Pomaga full. Potem pa poskušat ohranjati to umirjeno stanje in se ne obremenjevati za obveznosti, itak se bo vse izteklo kot se mora.

Moja vrtoglavica izvira iz problemov z notranjim ušesom.


[/quote]

vem,ker mi je psihiater in zdravnica povedala. Vem,ker so mi pacienti povedali,da so meli full vrtoglavice pa so dali vse preiskave čez in je blo vse ok,na koncu ko so začeli jemat AD za anksioznost vrtoglavic več ni bilo. In vem tudi zato,ker imam sama anksioznost in na vsake toliko se mi vrti. Ko vzamem Baldrimed je ok.

a imaš zdravila za notranje uho?

Kaj je to Baldrimed? A si jih od zdravnika dobila?

vem,ker mi je psihiater in zdravnica povedala. Vem,ker so mi pacienti povedali,da so meli full vrtoglavice pa so dali vse preiskave čez in je blo vse ok,na koncu ko so začeli jemat AD za anksioznost vrtoglavic več ni bilo. In vem tudi zato,ker imam sama anksioznost in na vsake toliko se mi vrti. Ko vzamem Baldrimed je ok.
[/quote]

menopavza je res problem za ženske, moškim je lažje, ni kaj


[/quote]

Uho me ne boli. Za moje vrste vrtoglavico ni zdravil. Eni jemljejo tablete proti morski bolezni, a jaz jih ne jemljem. Pazim na hrano, ker ima nekaj vpliva, zlasti sol in kafein.


[/quote]

Ne,to se dobi brez recepta. In ni možno ratat odvisen od njih. Notri je skoncentrirana špajka in korenina baldriemda. Zelo pomirja in uspava.

Vaš link https://www.lekarnar.com/izdelki/baldrimed-20-oblozenih-tablet%5B/url%5D

sindrom izgorelosti se kaže z vrtoglavico, ker center za ravno esje neha pravilno delovat
moja mami je bila pol leta zaradi tega na bolniški

Na tvojem mestu bi stopila do nevrologa. Vrtoglavica je lahko pokazatelj, da so težave s cervikalno hrbtenico. To se da lepo pogledat z magnetno resonanco. Baje se dobijo ene vaje, s katerimi se lahko odpravi vrtoglavico…v težkih primerih opravijo pa tudi operativni poseg (če je res hudo in da vaje ne pomagajo), vsaj tako so meni rekli v bolnici.

Ne,to se dobi brez recepta. In ni možno ratat odvisen od njih. Notri je skoncentrirana špajka in korenina baldriemda. Zelo pomirja in uspava.

Vaš link https://www.lekarnar.com/izdelki/baldrimed-20-oblozenih-tablet%5B/url%5D
[/quote]
Ce ti pomaga Baldrimed bi ti lahko pomagal tudi Natren. Baldrimed ni imel pri dveh clanih druzine prav nobenega vpliva.


Ce ti pomaga Baldrimed bi ti lahko pomagal tudi Natren. Baldrimed ni imel pri dveh clanih druzine prav nobenega vpliva.
[/quote]

Samo, da pomaga. Če verjameš, da pomaga, je že dovolj.
Jaz sem jemala baldijanove kapljice, pa kapljice špajke, a ni bilo nič drugače. Baldrimed je kombinacija obeh?

Očitno je to jesen dosti ljudi ki imajo težave z vrtoglavico.

Ja vrtoglavica je sigurno povezana s težavami v želodcu, težave v želodcu so pa vezane na stres. Sigurno je za vrtoglavico še ogromno vzrokov (hrbtenica, srednje uho…), ampak jaz zase lahko rečem da mi vrtoglavice povzroča razdražen želodec. Center za ravnotežje in center za bruhanje naj bi bila najbližja soseda v možganih in naj bi prihajalo do prenosa inf., zato se nam vrti ko nam je slabo. Tako mi je enkrat razložil en zdravnik.


Ce ti pomaga Baldrimed bi ti lahko pomagal tudi Natren. Baldrimed ni imel pri dveh clanih druzine prav nobenega vpliva.
[/quote]

Ja,drži. ko sem imela hudo poslabšanje anksioznosti tudi meni ni pomagal. AMpak tko za prehodna stanja blažje nevroze,pa živčnosti ali recimo kot sem rekla če ga vzamem zvečer pred spanjem sem zjutraj občutno bolj spočita. Sem ko rožica. Mogoče je placebo efekt.. ampak meni zaleže 🙂

Prosim za link?
Hvala in lp.

Vrtoglavica je pogosto povezana s pritiskom, tako s previsokim, kot s prenizkim.

New Report

Close