Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi mi kdo pogledal v karte

Bi mi kdo pogledal v karte

Če je kdo, ki bi mi pogledal za ljubezen

nekaj bo, luna kaže srednji krajec.

Lahko se meni. Sluzba kako kaze.

Lahko se meni. Sluzba kako kaze.

Hvala za zadnjič, zadela si!

Zdaj pa me zanima samo še to. Ali bom kljub slabemu zdravju zbrala moč, pustila staro službo in šla v novo službo v tujino živet za nekaj let ?

Karte kažejo, da boš pustila staro službo, dali ti bodo odpravnino v višini 3 mesečnih plač. V tujini te bodo lepo sprejeli, najprej te bodo poslali v zdravilišče v Baden Baden na svoje stroške, v hotel Kempinski, ker zdrav delavec je dober delavec, takšen imajo oni moto. Ko se pozdraviš, te bo služba čakala in v roku 2 mesecev se ti obeta napredovanje z višjo plačo in manj delovnih ur. Ponudili ti bodo tudi stanovanje v odkup po 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nižji ceni, velikost stanovanja 125 m2 z balkonom na jug in dvema kopalnicama. Ko se ti bo delovna pogodba iztekla, boš stanovanje oddajala in živela od najemnine plus odpravnine v višini 6 plač, ki jo boš naložila v delnice, z dividendami si boš kupila še eno stanovanje za oddajanje. Karte tu niso dovolj jasne, ali bo to stanovanje v Monaku ali v Nici. Ampak nekje tam.

New Report

Close