Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes pri nas doma

Danes pri nas doma

Zjutraj bratc vstane, gre v kopalnico in ga dve uri ni ven. Potem kavica…… in zajtrk. Ko se zasliši izpred hladilnika eno zmerjanje….”Kje je moja klobasa?”
Pojedli domači. :-))

On ne vidi, da ‘zastonj’ biva, da stane vroča voda, da je opran. Da poje ves sir, ves sladoled in celo prisede k mizi za kosilo. Kje je še elektrika in vse drugo.

Ko se je malo potolažil, je pribil: “Jaz se nikoli ne bom osamosvojit, če vas bom moral futrat!”

Hahahahah………. a ni luštkan moj brat?

Hahaha, res so posrečeni 🙂
Sine kupi kolo, čips in na tone čokolade. Vse ostalo gre iz mojega žepa. Zadnjič si zvečer naredim drink s kolo, pa pravi: Vidiš, ne bi imela zdaj kaj spit, če ne bi jaz v trgovino hodu :))))

A ti slučajno nucaš moj šampon???
NE!
Da pa on moj kalodont in celo eno toaletno vodico, hinavc pa ne prizna!

Blagor vam. Jaz si pa želim, da bi (bila) imela brata oz. takšno familijo. Avtorica, ti vsaj priznaš, da je luštkan in da je v bistvu smešno. 🙂

Moj sin mi naroči za malico za v službo kot da je v restavraciji…..pa mu pravim naj gre v menzo v tovarni, on pa meni :tam je treba plačat!

Moj sin mi naroči za malico za v službo kot da je v restavraciji…..pa mu pravim naj gre v menzo v tovarni, on pa meni :tam je treba plačat!

Moj sin mi naroči za malico za v službo kot da je v restavraciji…..pa mu pravim naj gre v menzo v tovarni, on pa meni :tam je treba plačat!

oooo kako ljubko….sestrska ljubezen…
Poznam to…hahahahahahaa

Nedavno nazaj je sin zelo rad šel za vikende h sestrici v drug kraj.
Zadnje čase pa ga nič kaj več ne vleče…hahahahahaa

Je treba pri njej kaj pomagat skuhat, oprat, pomit posodo, pospravit…..in to Takoj! 🙂

Doma ima en tak bonus… za vse bom jutri…ali pa bom zvečer…… 🙂

Sin je kao na svojem v mansardi. Pride v kuhinjo po kruh in jajca ker mu jih je zmanjkalo in mi začne pametovat kaj meni manjka v hladilniku, pa preverjat datume, če je kaj s pretečenim rokom. Halo! Pametuj in preverjaj v svojem hladilniku😀

En par in frendica pridejo s feste domov k tisti, ki je v paru in kjer par zivi. In tip zacne rjovet: pizda materna, a je sla ta tvoja mt sploh v trgovino kej za zret kupt!

Hocem rect, da tovrstni sinkoti pac mislijo, da jim vse pripada, ne glede na to, kje parazitirajo.

To je pa že zelooo nesramno! Ga samo zbrcam iz bajte!!
Je razlika, če en nekaj kupi… pa se poje. 🙂 En pa si zaželi pa tega ni…… ima pa topel dom!

To je pa že zelooo nesramno! Ga samo zbrcam iz bajte!!
Je razlika, če en nekaj kupi… pa se poje. 🙂 En pa si zaželi pa tega ni…… ima pa topel dom!
[/
Take osebke ne spustiš več čez prag.

Je tole prebrat. Suoer ste.

se pravi vse monklje so vzgojile razvajene mamine sinke. Pa žrejo junk food. Čeprav v temi o šparanju pa nobena ne kupi salame, namazov, samo osnovne sestavine grah, fižol, krompir:)

Inovativni so, ni kaj. Sem malo pozabila ker so že odrasli.

Še ena “cvetka” iz tistega časa. Se napravlja in riha pa ga vprašam Kam greš? Pravi ven. Ko pride domov ga vprašam Kje si bil? Pravi uzuni.

Mu rečem naj posodo pomije. Natoči samo vročo vodo na umazano posodo ker menda voda sama spere in ker je to bio in eko.
V času študija ga grem obiskat v najeto stanovanje. Še pojedla nisem do konca mi že odnese krožnik z besedami Je treba takoj pomit da se ne zasuši. A ni enostavno?

Ne vem, no, svoje sem drugače vzgojila. Nam to ne bi bilo niti malo smešno

Ko sva bila midva še študenta, sva tudi imela univerzalni odgovor na vprašanja, kam gresta? (imava oba mal kontrol frik starše), samo sva bila vseeno malce bolj zgovorna.

Z enimi greva nekam neki pogledat, prideva, ko bo konc.

Saj verjetno se niti ne smete kaj pošaliti …

Seveda, vi niti sir jete ne 🙂

No, tale ven in zunaj sta standardna odgovora za preveč radovedne starše.

To dejansko živi na tem svetu? Ne verjamem.

Si vis pacem, para bellum.

To dejansko živi na tem svetu? Ne verjamem.
[/quote]

Poslje snaha sina nest smeti v kanto. Jih prinese mimo nasih vrat. Sreca oceta se zaklepetata smeti ostanejo sredi nasega stanovanja. Dobesedno SREDI.

Gre kupit kruh in mleko in wc papir. Pozabi po kaj je sel. Pride cez dve uri nazaj. Opleni shrambo.

Snaha mu tri tedne tezi da naj pokosi okoli bajte on naserje moza.

Vzame si dopust cel teden pred solskimi pocitnicami. Ko so otroci doma jih porine nama z mozem.

Ko ima dopust si naroci vsak dan pohano pa po moznosti prej pohe ko snaha pride domov ker znori ce res mora samo svinjarijo zret.

Poslje snaha sina nest smeti v kanto. Jih prinese mimo nasih vrat. Sreca oceta se zaklepetata smeti ostanejo sredi nasega stanovanja. Dobesedno SREDI.

Gre kupit kruh in mleko in wc papir. Pozabi po kaj je sel. Pride cez dve uri nazaj. Opleni shrambo.

Snaha mu tri tedne tezi da naj pokosi okoli bajte on naserje moza.

Vzame si dopust cel teden pred solskimi pocitnicami. Ko so otroci doma jih porine nama z mozem.

Ko ima dopust si naroci vsak dan pohano pa po moznosti prej pohe ko snaha pride domov ker znori ce res mora samo svinjarijo zret.
[/quote]

Zdej vidm zakaj potem jaz izpadem čuden.

Sej normalnih ldi med nami sploh več ni.

Si vis pacem, para bellum.

Zdej vidm zakaj potem jaz izpadem čuden.

Sej normalnih ldi med nami sploh več ni.
[/quote]Avtorca je že zabavno pričela temo, ki pa se spreminja v družinske zdrahe, to pa ni koncept avtoričiniga prispevka.

New Report

Close