Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje o mončiki

Vprašanje o mončiki

Torej.
Nekateri to veste, drugi pač ne.
Da je mončika moja sestra.

Vendar mončika to zanika in se zgovarja, da je ona iz Veleja jaz pa ne.
In da to pomeni, da ni moja sestra.

Kaj menite?
Se me sramuje?

Zakaj siliš v incest Maver in jo hočeš položiti?

Hahaha, lahko bi napisal hči, ne pa sestra. Lahko bi mi bil oče. Čeprav sem kosilo že pojedla, se mi je zaletelo 😂 Hec je hec, da tko daleč padeš in pišeš takšne, pa ni več hec.

nova
Uredništvo priporoča


= esmeralda
rada da

Hahaha, lahko bi napisal hči, ne pa sestra. Lahko bi mi bil oče. Čeprav sem kosilo že pojedla, se mi je zaletelo 😂 Hec je hec, da tko daleč padeš in pišeš takšne, pa ni več hec.
[/quote]

a da sem u Veleje padel?

Hahaha, lahko bi napisal hči, ne pa sestra. Lahko bi mi bil oče. Čeprav sem kosilo že pojedla, se mi je zaletelo 😂 Hec je hec, da tko daleč padeš in pišeš takšne, pa ni več hec.
[/quote]Pa kaj če je 20 let starejši? Saj jih imaš že krepko preko 20. Polnoletna si. Ravno prav izkušen je 40 plus letnik, da ne mislil le nase in te popelje v kozmične orgazme.

Nabavte si oštevilčene kartončke. Bom sporočila, kdaj odprem “masažno pisarno” 😜


Kurbarija alles exlusiv so temu rekli na TV Dober dan.


Kurbarija alles exlusiv so temu rekli na TV Dober dan.
[/quote]

Pa saj ne bo nobenga, ker bom o vsakem, ki bo vstopil v ta prostor, napisala poročilo na “Starševski čvek” 😂

Pa saj ne bo nobenga, ker bom o vsakem, ki bo vstopil v ta prostor, napisala poročilo na “Starševski čvek” 😂
[/quote]
S polnimi usti?


S polnimi usti?
[/quote]

Kje je pa napisano, da bom to delo jaz opravljala? V našem mestu je kar nekaj Rusinj, veliko ku….. pa od “tam doli”.

Kje je pa napisano, da bom to delo jaz opravljala? V našem mestu je kar nekaj Rusinj, veliko ku….. pa od “tam doli”.
[/quote]Aha, ti bi bila madam?

Pa kaj če je 20 let starejši? Saj jih imaš že krepko preko 20. Polnoletna si. Ravno prav izkušen je 40 plus letnik, da ne mislil le nase in te popelje v kozmične orgazme.
[/quote]

tu bi dodal, da imam celo omaro različnih KAMA SUTRA (pridi jutri) knjig

tu bi dodal, da imam celo omaro različnih KAMA SUTRA (pridi jutri) knjig
[/quote]Vidiš, na koncu se vse lepo sestavi. Še ve ne mončulja, kaj vse jo boš naućil. Ne pa tist njen, ki sam nabija v eno.

tu bi dodal, da imam celo omaro različnih KAMA SUTRA (pridi jutri) knjig
[/quote]

A iz knjig se učiš, jaz bi ti bila pa preizkusna lutka? Naka, ne bo šlo 😋 potem raje velikoooo starejšega, izkušenega,… da me obdela kot glino (če bi bila ločenka ali vdova enkrat) 😂

A iz knjig se učiš, jaz bi ti bila pa preizkusna lutka? Naka, ne bo šlo 😋 potem raje velikoooo starejšega, izkušenega,… da me obdela kot glino (če bi bila ločenka ali vdova enkrat) 😂
[/quote]Čuj, jaz bi te obdelo, da bi iz pohorskega tonalita nastala tekoča glina. Nea se boj, saj samo 14 dni nebi mogla vreji hodit.

Čuj, jaz bi te obdelo, da bi iz pohorskega tonalita nastala tekoča glina. Nea se boj, saj samo 14 dni nebi mogla vreji hodit.
[/quote]

Štantek, ti imaš tko luštno partnerko – torej ji tonalit pomaga 😂

A iz knjig se učiš, jaz bi ti bila pa preizkusna lutka? Naka, ne bo šlo 😋 potem raje velikoooo starejšega, izkušenega,… da me obdela kot glino (če bi bila ločenka ali vdova enkrat) 😂
[/quote]

preizkusne lutke so že mimo

zdaj sem veliki učitelj, ti pa boš moja zvesta učenka 🙂

To je ta bratska/sesterska ljubezen…

Te razumem. Imaš moje misli in molitve.

Si vis pacem, para bellum.

preizkusne lutke so že mimo

zdaj sem veliki učitelj, ti pa boš moja zvesta učenka 🙂
[/quote]
Za začetek jo boš po nagi ritki našeškal!?

A iz knjig se učiš, jaz bi ti bila pa preizkusna lutka? Naka, ne bo šlo 😋 potem raje velikoooo starejšega, izkušenega,… da me obdela kot glino (če bi bila ločenka ali vdova enkrat) 😂
[/quote]

Kar dejansko rabiš je duracel zajc.

Si vis pacem, para bellum.


Za začetek jo boš po nagi ritki našeškal!?
[/quote]

začetek je odvisen od tipa in velikosti jošk

Kar dejansko rabiš je duracel zajc.
[/quote]

Imam živega in ne na baterije. Pa tudi zajec ni, je bolj nežen.

Imam živega in ne na baterije. Pa tudi zajec ni, je bolj nežen.
[/quote]A ni zajček nezen in puhast. Kaj je bolj nežnega? Da se ti metuljček usede na ščegetinko?

A ni zajček nezen in puhast. Kaj je bolj nežnega? Da se ti metuljček usede na ščegetinko?
[/quote]

Ljubavni tepih.

Si vis pacem, para bellum.

New Report

Close