Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa kdo je ta Vagabund?

Pa kdo je ta Vagabund?

Po MON-u krožijo različne zgodbe o imenovanem, trdite, da ga poznate, nihče pa ne napiše nič konkretnega o njem!
Naj že nekdo napiše kaj konkretnega ali pa ga preprosto ignorirajmo!
Sprašujem vas, kdo je in od kod je?
Je res zdravnik ali ni?
Če se izdaja za zdravnika in to ni, potem je v prekršku!
Tisti, ki trdite, da je norec in goljuf napišite kaj več. Ne mislim žaliti nikogar, vendar trditve različnih anonimnih uporabnikov se zelo razlikujejo. Nekateri ga hvalijo, drugi grajajo.
Kaj je res in kaj ni res?

Vagabund je sopomenka za potepuha, klateža…

Si vis pacem, para bellum.


Če ne misliš podati konkretnega odgovora, SE NE OGLAŠAJ!

Pojma nimam kaj je to za en model. Sem probala par njegovih prispevkov prebrat, pa mi ni uspelo. Nekje na sredini zgubim motivacijo 😉

Nek sem zasledila, da je Aleš 🙂
Vec je pa tkole

[youtube]5fhC9uMZNPg[/youtube]


Če ne misliš podati konkretnega odgovora, SE NE OGLAŠAJ!
[/quote]

Če se ne misliš obnašati letom primerno, zamenjaj forum.

Si vis pacem, para bellum.

Izdajanje imen ni glih kul.

Si vis pacem, para bellum.

Lahko bi bil tudi Sebastien Abramov. Internet je pisana druscina namisljenih likov.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Izdajanje imen ni glih kul.
[/quote]
Pejt v njegovo temo, tisto o portalu in pol ti bo jasno, kaj in kolk jaz izdajam.
K zdaj sm uzaljena, se grem mulat za sporget.


Pejt v njegovo temo, tisto o portalu in pol ti bo jasno, kaj in kolk jaz izdajam.
K zdaj sm uzaljena, se grem mulat za sporget.
[/quote]

Prov.

Si vis pacem, para bellum.


Torej, vse kar napišeš je laž, saj si izmišljen lik, ne? 😂
V resnici si varnostnik v Frankfurtu, Fata ti je brezposelna in na socialni? 😁😂

Izdajanje imen ni glih kul.
[/quote]

Da je Aleš. V temi ko jamra da mu je žal foruma.


Torej, vse kar napišeš je laž, saj si izmišljen lik, ne? 😂
V resnici si varnostnik v Frankfurtu, Fata ti je brezposelna in na socialni? 😁😂
[/quote]

Povsem mi je jasno, da premnogi sprašujejo zgolj zato, da bi mogli sami naprej podajati lastna prepričanja. Zato lažem – govorim izmuzljivo, olepšujem in pretiravam. To so moji trije rituali, ki se jih poslužujem. Nekateri ne verjamejo ničesar, saj nimajo ne znanja in ne volje, da bi se poglobili. In ti so tako ali tako v celi zgodbi nepomembni. Spet drugi spregledajo laž in odkrijejo, da je zgolj polovica ali še manj resnična. Ti so na dobri poti. Ljubezen pa je tisto, kar povezuje in le peščica je pripravljenih na tolikšno žrtev.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Pejt v njegovo temo, tisto o portalu in pol ti bo jasno, kaj in kolk jaz izdajam.
K zdaj sm uzaljena, se grem mulat za sporget.
[/quote]
kučanov kader v sovi
tonin še ne ve v kaj se je spustil

Aleš, zase pravi, da je zdravnik. Uporabniki foruma smo ugotovili, da šolanje ne gre na tak način, kot ga je napisal. Na zdravstvena vprašanja odgovarja, še raje napiše, naj se mu pošlje ZS. Ne loči niti, kdo je osebni zdravnik in kdo internist, ne kdo je nevrolog in kdo psihiater, trdi za neozdravljive, a ukrotljive bolezni, da se uspešno pozdravijo. Pričakuje, da vsi omedlevamo ob omenjanju njegovega imena in je na smrt užaljen, če kdo pa ne. Baje je poročen in ima 2 otroka. Za sina je napisal, da je ženo prepričal, kako škodila ji bo kontracepcija in jo potem opil in namerno pri BDSM sexu oplodil. Ženi ne dovoli šminkanja in pudranja. Sovraži nudiste. Moti ga, če mu kdo ugovarja, tudi tu na forumu tega ne trpi. Grozi s prijavami na policijo, ker je nekdo napisal nekaj o njem.

Ne vem,jaz se nobenega od tu nisem sprasevala kdo je in kaj je. Mislim da nas je kar vecina takih,ki tega ne sprasujemo.

Me ne zanima kdo ali kaj je. Ne razumem, zakaj je nekaterim takšen trn v peti. Je pač malo drugačen in meni osebnoje prijeten za brati, če že spremljam ta portal. In mi je žal, da izvajate nad njim pogrom.

Me ne zanima kdo ali kaj je. Ne razumem, zakaj je nekaterim takšen trn v peti. Je pač malo drugačen in meni osebno je prijeten za brati, če že spremljam ta portal. In mi je žal, da izvajate nad njim pogrom.

Prepodil je Barco. To mu zamerim, zato njegovih objav ne berem.
Menim, da ni zdravnik. Sicer se lepo izraža, naredi pa tudi take kikse, ki jih zdravnik nebi. Ravno včeraj je nekje napisal Vsedel (zdravnik menda ve, da se usedeš in ne vsedeš >>>v U bolj paše sedeti, kot v V)

Izdajanje imen ni glih kul.
[/quote]

saj se je sam podpisal s tem imenom v sporočilu danes.

gasterbajter u Beću. Vsaj tako je pisal pred časom, da živi na Dunaju….. Bolničar s specialnimi znanji. Nekaj časa nazaj celo pisal, da nekje na urgentnem bloku tam dela in kaj vse vidi, ko pripeljejo( verjento je bil v triaći sprejemni bolničar) naj bi delal, tako je pisal. Najbolj se mi je pa vtisnilo v spomin, kako je pizdakal, da naj nas bo folk sram, ko nas na urgenco pripeljejo po pa imamo umazane spodnje gatke, a veš, tista črtica na spodnjicah. Bebček, verjetno ne ve, da ko adrenalin dela in šprica, tudi marsikateri sfinker spusti kakšen urin pa kakec, v strahu, ko vidiš, kako avto ali kaj drugega proti tebi leti in se ti življenski film odvija pred očmi v 30ih sekundah……. No, pritoževal se je, kakšni pujsi smo ljudje, ko pridemo h dohterjem v posranih spodnjicah…. En tak mal narcisek egocentrični meni deluje ki si na forumu dviguje svoj ego.Saj občasno kaj zadane, mu rata, večinoma pa mimosunek zaradi njegove ego natripanosti. Pride na forum pač po tisto, kar mu manjka, pa se tukaj sprošča potem.

En zdrahar.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


En psiho.

Hah a je spet tu:-)? Ne vem kdo je in me ne zanima. Ko se je pojavil tu gor je precej na gnusen način provociral in drekal. Če se je poboljšal, pa ne vem. Eden tistih, s katerim ne bi imel stikov niti v živo.

…………….bebec, ki je barci dvignil pokrovko…………………… nejegov največji uspeh je, da je ćefo za SLO masko…………………..

New Report

Close