Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako skriti denar pred partnerjem, da on tega ne opazi?

Kako skriti denar pred partnerjem, da on tega ne opazi?

Mene pa zanima, kako ve skrivate denar pred partnerjem da on tega ne opazi?
Poročena sem 20 let in sem že od začetka najine zveze imela svoje finance. Zaslužim več kot mož, tako da z lahkoto vsak mesec dvignem 400 do 600 € in jih shranim pri starših. V primeru ločitve tako mož ne bo mogel uveljavljati tega zneska za skupno premoženje, jaz pa bom odlično preskrbljena na stara leta. Drugače je mož dobričina in vse kar zasluži vloži v hišo in da otrokom. Tudi meni kupi, če mu le še kaj ostane. Drugače ne pije in ne kadi…
Včasih imam slabo vest, saj bi si z delom mojega denarja lahko veliko več privoščili samo sem rajši tiho in se delam da sem skozi v minusu in ga včasih tudi prosim, da mi posodi stotko do plače.
Kako pa ve poskrbite, da partner ne posumi da skrivate denar za slabe čase.
Ni pravokacija in vas prosim samo za resne odgovore.
Hvala

Ni provokacija?
Hvala za smeh😃😃

V sef v SKB banko, v to, ki je že bila oropana. Mislim, koliko pa je možnosti, da to ponovijo? 😉

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
nova
Uredništvo priporoča

Verjemi da ni pravokacija. Tudi vsemoje prijateljice (vsaj večina) da vsak mesec par stotakov na stran za krizne čase in za ta denar ne povedo partnerju. Ko se enkrat ločuješ se ves denar na banki deli na pol, tako pa ti ga nihče ne more vzeti. Sodišče ne ve za njega, banka bi ti pa dala itak 0,00006 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} obresti!

Če bi moški kaj takega napisal ali izjavil, bi ga najmanj raztrgale …

Kaj pa nisi sponzoruša pa bi imela ves tvoj denar zase? Znajdi se, a ne.

Jaz se pa se strinjam s tabo ker sem imela tak primer. Če ne bi imela shranjenih 40 tisočakov si ne bi mogla urediti življenja po ločitvi. Bivši mi je hotel pobrati vse in se je boril za avto, ki ni bil vreden več ko petsto €. Na koncu sem mu rekla naj crkne v njem in sem mu ga pustila

Kaj pa je, če živi na možev račun, svoj denar pa zlaga na kup?

Ženske vedno pri ločitvi potegnemo takratko, zato je boljše da se za prihodnost zavarujem že prej. Moški pa večinoma vse zagonite za pijačo in zabavo..

Sploh ne bi pomislil, da je, ce me ne bi na koncu spomnila, da res ni. Lol

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj pa je, če živi na možev račun, svoj denar pa zlaga na kup?
[/quote]
Žena? 😂

Ženske vedno pri ločitvi potegnemo takratko, zato je boljše da se za prihodnost zavarujem že prej. Moški pa večinoma vse zagonite za pijačo in zabavo..
[/quote]

Tudi jaz dam na stran vsak mesec 300 do 500 eur.
Hranim jih pri starsih.

Na banko v sef jih ne bi dala – kaj pa ce skripnem.

Bravo..tako delam tudi jaz👍👍👍

Nekaj si me naučila. Začela bom skrivat denar 😂

Nič ne skrivam, ve, koliko imam prihranjenega. Skupaj sva v dobrem in slabem, ob morebitni ločitvi ga pa nimam namena obrati.


Žena? 😂
[/quote]

Ja, žena sponzoruša.

Kolega je ravno na eno tako nabasal. Ona s še enkrat večjo plačo skoz brez denarja, on pa financira vse kar si ona želi. on se hvali da žena rabi za liftinge in bog ve kakše kurčinge, čeprav je od blizu grda kot zmaj!

Kako drugi rešujemo? Odprto se pogovarjamo tudi o možnosti ločitve in kako bi v tem primeru delila premoženje, da bi oba prišla skozi s financami. Saj ne moreš partnerja kar pustiti in poskrbeti samo zase. Je pa res, da je potrebno na drugi strani imeti razsodnega človeka. Ti tega verjetno nimaš, pa tudi si verjetno drugačnega tudi ne zaslužiš.

Ziviva v mansardi pri njegovih starsih. Kristalno mi je jasno da v primeru locitve se lahko obrisem pod nosom za karkoli ker itak ni nic najinega. Kaj si naj odnesem pol 5 let starega zjahanega kavca? Tudi jaz imam crni fond, da si lahko vsaj stanovanje kupim in imam vsaj sanso otroke vzet s sabo.

In potem take babe pišejo po forumu kako se ne da dobiti normalnega desca, kako jih noben ne mara, le zakaj bi , da jo bom sponzoriral, ona bo pa denar skrivala pred mano za ” slabe čase”., ne hvala raje crkni !

Hja, kolikor prispecaš, toliko si vredna. Pa če pol zjahanega kavča pa pač toliko. Se pustite vzdrževat poleg pa še šparate za črne čase, ni čudno, potem boge revce kratko potegnete, ko se tipu utrga. 😂

Ne vem, zakaj toliko moralizirate o tem ampak gospa se je znašla. V primeru ločitve bo imela dodatne finance za nov začetek.
Tukaj vas je več kot 2/3, ki skrivate finančni položaj pred partnerjem, pišete pa kot da ste vsi svetniki


Čestitam, vsaj ena ki pravočasno poskrbi za svojo prihodnost…
In ne, nisi edina 😁😁


Ja kaj si pa ti pričakoval?
Ljubezen do konca tvojih dni…..ha, ha, ha,…..

Verjemi da ni pravokacija. Tudi vsemoje prijateljice (vsaj večina) da vsak mesec par stotakov na stran za krizne čase in za ta denar ne povedo partnerju. Ko se enkrat ločuješ se ves denar na banki deli na pol, tako pa ti ga nihče ne more vzeti. Sodišče ne ve za njega, banka bi ti pa dala itak 0,00006 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} obresti!
[/quote]

Tvoj problem je, ker nimaš mere, ker pretiravaš. Vse je bilo ok, do tistega, kako mož vlaga v hišo, daje otrokom in še tebi kaj posodi 😂😂😂
Imeti mero pri nakladanju . To se nauči 😉

New Report

Close