Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prevalje se je pusulo s pepelom

Prevalje se je pusulo s pepelom

Rešil so učitelja. Mamo in sina pomirili po sistemu umiritve.

ufuf

naši.

Jaz to globoko preziram.

Nas je že več.

Nas je že več.
[/quote]

Svet staršev. Metode delujejo.

Sem videla samo en kratek intervju na dan, ko se je vrnil v šolo. Nikjer nisem zasledila, po čem je smrdel tistega ključnega dneva in še mnogo njih pred tem. Da nekoga družba izloči, in njega so tudi sošolci, verjetno ne smrdi po vijolicah, razen če so zrasle iz dreka, ali pa če je toliko vijolic, da dejansko smrdi po vijolicah. Ne, ni bil pravi pristop, definitivno ne, mama je itak napovedala, da se še ne bo končalo, ampak pri tem intervjuju je meni padlo v oči, da morda pa tipo ni čist tipo. Smo imeli enega sošolca, ja, no on je dejansko smrdel po vijolicah, ker je vsak dan zlil stekleničko le teh po sebi. Ne vem, po čem je tale duftal, Ornel ziher ne smrdi tako zelo, in ni mi jasno, zakaj ga niso ustavili prej in na primernejši način. Absolutno podpiram, da nekoga, ki je skrajno moteč v okolju, kjer se giba, ne glede na razlog, na to opozori na način, da se pričakuje, da se to preneha. Vključno z usmrajanem celega razreda, ki bo kasneje prešlo v usmrajanje delokroga. Takih pujsev imam vrh glave, sploh ker se vsi obnašajo tako obzirno do problema. Zvezat in fliknit pod tuš, če drugače ne gre. Za fanta, še manj za mamo nimam besede podpore, učitelj si pa prav gotovo zasluži sankcijo.


Že stopetkrat rečeno: fanta so ŽE DLJE ČASA opozarjali na njegov vonj.
Čestitke učitelju, da se je toliko časa brzdal, pa tudi sošolcem, da ga niso že kdaj prej odnesli ven.

Jaz se pa bojim, da se bo mati sedaj spravila tožit pop tv. Objavili so posnetek, ko si fant ves nesrečen popravlja frizuro, ki mu jo mrši veter. To bi morali izrezat, fant bo imel trajne posledice. Vsaj opravičit bi se mu morali.😇

Zdaj je dezodorant kriv, kuga se.


Že stopetkrat rečeno: fanta so ŽE DLJE ČASA opozarjali na njegov vonj.
Čestitke učitelju, da se je toliko časa brzdal, pa tudi sošolcem, da ga niso že kdaj prej odnesli ven.
[/quote]

In tud tebi čestitke, ki glih popravljas kontrolko.

Pri temu mulotu so trajne posledice sprememba na bolje, zato so zelo zaželjene.

Pri temu mulotu so trajne posledice sprememba na bolje, zato so zelo zaželjene.
[/quote]

Lepo je izstopil iz avta. Imaš prav in novinarji so to posneli.

Dolžnost mame, ki je opravilno sposobna je,
da poskrbi za higieno in čisto garderobo osnovnošolca.
Glede na to, da je fant bil večkrat opozorjen (napisal je fant sam )
bi morali v družini opozorila vzeti dobranemerno in se prilagoditi.
Torejni ni bilo enkratno dejanje pač pa izzivanje.
Užaljenost in blatenje profesorja po medijih v tem primeru ni na mestu.

Iskalci pozornosti na napačen način.

Prej je bil napačno opran, zdaj bi pa moral bit umazan, da ne bo učiteljem dišalo in da se nr bodo na vlekli alergij. Banda.

Prej je bil napačno opran, zdaj bi pa moral bit umazan, da ne bo učiteljem dišalo in da se nr bodo na vlekli alergij. Banda.
[/quote]

tudi če ni umazan, še ni treba, da SMRDI!

New Report

Close