Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek do 35.leta je treba imeti otroke

do 35.leta je treba imeti otroke

Drugače je vse zamujeno.
Tisti, ki ste tam pri štiridesetih : Vaš otrok bi moral biti že šolar.
Za rokice se držite pri štiriindvajsetih…
Kajti deset let kasneje je treba preiti na višjo stopnjo in pred seboj potiskati voziček.

Vaše mame naj postanejo babice, očetje – dedki in rod naj gre naprej.
Vse ostalo je neodgovorno in bluzenje.

Brigaj se za sebe! Vsak naj se sam odloci, ce bo imel nadlogo ali ne! Nekateri radi živimo v miru!

Itak mi je že vrh glave ker moram preko davkov živeti tuje otroke, kaj šele da bi imel svojega …

nova
Uredništvo priporoča

bil bi velik napredek že, če bi tetke kot ti znale začepit in najkasneje ob dopolnjenem 35. letu nehale drugim ženskam težit z otroki, številom otrok, pa nizko nataliteto, da lahko živijo v miru.

Je že tako, da jih eni niso sposobni imeti.
Zato je res bolje, da jih nimajo.

Kdaj nas je volja se plodit in množit ni stvar ene tete Juste, niti Olge, še manj Betke.

A mal provociraš?


[/quote]

A veš, da prav nič ne provociram. Res tako mislim. Zadnjič sem se pogovarjala z enim znancem in mi je prav pojamral… Ne sin , ne hči – oba tam pri štiridesetih in malo že čez – pa nič.
Kužki , mucki in hotel mama.

Res ne vem, ali mladina nima več nobenih hormonov v sebi , ali se jim ne da…
Pa saj ti morajo hormoni delat , ko vidiš en lep primerek nasprotnega spola …ali pa sem jaz že čisto mim…

Čeprav je pa res, da je danes kar nekaj družin s tremi ali štirimi otroki.
Pohvalno!

Eni bi z veseljem imeli otroke pri 20-ih, pa je najprej potrebno končati študij, dobiti službo (se že tu zatakne), najti svoje stanovanje (če nimaš službe, pač to ne gre); ko pa končno vse to imaš, vidiš, da je tvoj partner eno veliko razvajeno bitje, ki je menjal eno mamo za drugo. In potem menjaš še partnerja.
Dokler si novega najdeš, si že 40. In kaj zdaj???

Tisti pri 40 bi morali imeti otroke stare že 20 let ali pa vsaj v srednji šoli. Kakšno pri 35? Takrat je že pozno.

Tisti pri 40 bi morali imeti otroke stare že 20 let ali pa vsaj v srednji šoli. Kakšno pri 35? Takrat je že pozno.
[/quote]

Seveda seveda, ker takrat se ti pred 30 vse poklapa. Glih najdeš pravega partnerja takrat ja. Pa finance in dom klapa. Če verjameš…Nismo več v času Cankarja, dajte si dopovedat.

A veš, da prav nič ne provociram. Res tako mislim. Zadnjič sem se pogovarjala z enim znancem in mi je prav pojamral… Ne sin , ne hči – oba tam pri štiridesetih in malo že čez – pa nič.
Kužki , mucki in hotel mama.

Res ne vem, ali mladina nima več nobenih hormonov v sebi , ali se jim ne da…
Pa saj ti morajo hormoni delat , ko vidiš en lep primerek nasprotnega spola …ali pa sem jaz že čisto mim…

Čeprav je pa res, da je danes kar nekaj družin s tremi ali štirimi otroki.
Pohvalno!
[/quote]

K sreči imamo eni toliko razuma, da znamo uporabljat kontracepcijo.
Podgane se pa hitro množijo.

K sreči imamo eni toliko razuma, da znamo uporabljat kontracepcijo.
Podgane se pa hitro množijo.
[/quote]

Ja res, hvala kontracepciji, da se ne množite taki kot si ti.

haha LOL 🙂 ne,hvala. Rada bi s epri 35ih sterilizirala,ker po zakonu prej ne smeš šele ko dopolniš 35 let,pa še to ko s eprijaviš čakaš 6 mesecev in daš čez ogromno testov psiholoških če si se sploh ok določil kao. Jaz bi takoj šla,samo sem pa slišala da je potem to tud velik hrmonskih težav k ženskam precvikajo jajcevode. Baje morajo nadomestne hormone jemat celo življenje.. to pa nisme glih navdušena. Vsekakor se o tem ne zanimam zdaj,ko bom 35 sem bom temeljito.

ne želim otrok in jih ne bom imela. Vsi drugi pa kar..veselo na delo! 🙂

Nobenih hormonskih sprememb ne povzroči sterilizacija. Razen seveda te, da lahko na polno uživaš, brez, da bi kak froc nastal.
Tako, da po mojem je to odlična rešitev.
Mirena in podobne stvari, ti pa hormonski sistem sesujejo.

Nobenih hormonskih sprememb ne povzroči sterilizacija. Razen seveda te, da lahko na polno uživaš, brez, da bi kak froc nastal.
Tako, da po mojem je to odlična rešitev.
Mirena in podobne stvari, ti pa hormonski sistem sesujejo.
[/quote]

Fajn,kul. Itak zdej o tem razmišljat še ne morem,nisem še 35,pa en kup drugih zdravtsvenih težav mam za rešit,pa tud sexcam ne hah 😀 Ampak otrok nočem. Tko da mi tale sterilizacija zelo diši.. 🙂

Fajn,kul. Itak zdej o tem razmišljat še ne morem,nisem še 35,pa en kup drugih zdravtsvenih težav mam za rešit,pa tud sexcam ne hah 😀 Ampak otrok nočem. Tko da mi tale sterilizacija zelo diši.. 🙂
[/quote]

Če imaš pa kake druge zdr. težave, je pa možnost,da ti tudi pred 35. odobrijo sterilizacijo.
Ampak, če nimaš stalnega partnerja, itak nima smisla.
Jaz bom šla, ko bom imela stalnega partnerja, če ga bom imela :). Tipi namreč hočeje otroke, jaz pa jih nočem.

Oh lepo te prosim. Treba je samo umret in davke plačat. Vse ostalo je …stvar dogovora;)

Če imaš pa kake druge zdr. težave, je pa možnost,da ti tudi pred 35. odobrijo sterilizacijo.
Ampak, če nimaš stalnega partnerja, itak nima smisla.
Jaz bom šla, ko bom imela stalnega partnerja, če ga bom imela :). Tipi namreč hočeje otroke, jaz pa jih nočem.
[/quote]

a ni to zanimivo? glih oni najbolj nabijajo za froce,k bi najmanj skrbeli za njih in najmanj doprinesli v družino in vzgojo. Uff glupi tipi.. osli na dveh nogah! 🙁

a ni to zanimivo? glih oni najbolj nabijajo za froce,k bi najmanj skrbeli za njih in najmanj doprinesli v družino in vzgojo. Uff glupi tipi.. osli na dveh nogah! 🙁
[/quote]
Ti bi se dala sterilizirat pa nikol v lajfu še nisi seksala in tudi nikoli ne boš, lol

Otroci – ne hvala. Jih ne želim pa tudi mislim, da je nemoralno rojevat otroke v ta svet. 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi ne da otrokom vsega, kar bi morali. Si ne priznajo, da ne zmorejo. Jaz si priznam in jih ne bom imela.

Se strinjam da je najbolj optimalno imeti od 25-35 otroke, za študirane pa komot od 28-35. leta, tiste ki niso šle študirat pa prej.
Torej če ima mamica otroka prvega pri 27, drugega pri 31, tretjega pri 35 je super. Sem dala samo primer.
Pri 40 pa res ni cilj in to prvi imeti otroka, je že kar prestara mama za prvega in otrok se je bo sramoval ko bo hodila v oš(8,9 razred) in v srednjo na govorilne/roditeljski, ker bo mati “siva miš”.

Teta justi, to je le tvoj pogled, tvoje mnenje. Koga briga, kako bi ti to urejala?

Seveda seveda, ker takrat se ti pred 30 vse poklapa. Glih najdeš pravega partnerja takrat ja. Pa finance in dom klapa. Če verjameš…Nismo več v času Cankarja, dajte si dopovedat.
[/quote]

S telesnega vidika smo prav tam, kot v času Cankarja, ali pa smo telesno dozoreli še prej. In pri 35 je ženska za otroka že stara. Pri 20 marsikaj ni poštimano, imaš prav, ampak če se ozreš okoli sebe, očitno tudi pri 35 ni. Vsi živijo v hotelih mama, brez služb, ločujejo se pa itak kot po tekočem traku, torej tudi takrat ne srečaš pravega partnerja kar tako. Neke blazne razlike torej ni.

Pri 35-ih sem bila se brez otrok, za sabo 2 splava. Zdaj imam 2 krasna zdrava otroka in sem presrecna. Vem, da bi se mogla po tleh metat zaradi maturanca, pa me ne gane.

New Report

Close