Forum.Over.Net

Starševski čvek

danasnji protest-pevci ze odpovedujejo

Default avatar

buahahaha

tocno tako...nic nebo s koncerti Alfija,Pestnerja in drugih v Lj...tistih par deset ljudi bo prislo v Lj...Zoki je premocan...vsi se ga bojijo...tudi teh par deset, ko boste sli tja...tud vi se ga bojite...polne hlace boste dobili, ce se prikaze na oknu, kot Papez, ki zviska gleda na vas tlacane...nula, zero, nic ne bo danes...nic nebo nikdar...ce se bo Zoran odlocil, se do Lj neboste prisli...njegova dobra volja je, da vas spusti v svoje mesto...smeji se mi, ko vidim tako nadvlado nekoga, nad ubogo rajo...nevedno rajo...vodljivo rajo...vem, da je slovnica v kurcu, ampak vsi veste dda imam prav...in da se danes nebo spremenilo nic...nikol se nebo...dokler....
Default avatar

eh no

Nikjer nisem zasledila, da naj bi Pester, Nipič in drugi sploh kdaj potrdili, da pridejo.
Default avatar

več jim je ponudil

buahahaha je napisal/a:
tocno tako...nic nebo s koncerti Alfija,Pestnerja in drugih v Lj...tistih par deset ljudi bo prislo v Lj...Zoki je premocan...vsi se ga bojijo...tudi teh par deset, ko boste sli tja...tud vi se ga bojite...polne hlace boste dobili, ce se prikaze na oknu, kot Papez, ki zviska gleda na vas tlacane...nula, zero, nic ne bo danes...nic nebo nikdar...ce se bo Zoran odlocil, se do Lj neboste prisli...njegova dobra volja je, da vas spusti v svoje mesto...smeji se mi, ko vidim tako nadvlado nekoga, nad ubogo rajo...nevedno rajo...vodljivo rajo...vem, da je slovnica v kurcu, ampak vsi veste dda imam prav...in da se danes nebo spremenilo nic...nikol se nebo...dokler....
prodanim dušam pa jih pač ne bo.
Default avatar

baje da

... Ivan tudi razmišlja, da bi storniral nastop.
Default avatar

desni bedaki

nobenga ne bo, tole bo klavrno propadlo vse, un živčnik duševni bolnik podobnik se po mojem že v telefon grize hahahahahahaha, pa to je sramota da prideš na tak shod, seveda ivane ne bo, ker ga je sram, ker je vse propadlo
Default avatar

Spet

Bo pela skupina Victory, tam bo pa 10 luzerjev plesal ha, ha, sami luzerji.
Default avatar

Mocno dezuje

Tezko.bo kaj iz protesta, ker mocno dezuje, sedim tu na pivu pred zeleznisko, niti detnik med pred to poplavo dezja ne obvaruje.
Default avatar

Mogoče

Pride tudi Kuntner kaj deklamirat kolikor vem je on zagrizen desničar.
Default avatar

buhaha

buahahaha je napisal/a:
A da se ljudje toliko bojijo Zokija, da si sploh ne upajo na Prešernov trg?

Se ti je odpeljalo?

Zoki naj pa res pazi, da danes slučajno ne gre mimo, da se mu ne bi kaj zgodilo.

Danes je namreč dan tako desnih, kot dan nezadovoljnih, dan ljudi, ki nimajo kaj zgubiti in od tega, da ima vlada visoko podporo (lopovov, fikusov, levosučnih) nimajo noč.

So reveži danes, in bodo ENAKI reveži čet 30 let. Danes 450, magari 700 evrov, tudi čez 30 let 450, ali 700 evrov.

Možnost od tega drobiža kaj prihraniti? Ne obstaja.
Default avatar

nategnjeni

Dobro so vas nategnili z osamosvojitvijo.

In še bolje strenirali, sa s 500, 600 evri ploskate tako tej vladi, kot Milanu K. in Jankoviću.

Pravi avtohtoni Avstrijec (tu ne mislim na Senada, ki dela na gradbišču) za manj kot 1700 evrov sploh ne gre ven iz hiše.

Pa še Senad verjetno z nadurami dobi v Avstriji 1700 evrov +... Deset bosanskih plač.
Default avatar

zzobatec

desni bedaki je napisal/a:
nobenga ne bo, tole bo klavrno propadlo vse, un živčnik duševni bolnik podobnik se po mojem že v telefon grize hahahahahahaha, pa to je sramota da prideš na tak shod, seveda ivane ne bo, ker ga je sram, ker je vse propadlo
Seveda bo propadlo, saj so Slovenci za resen protest preveč dobro zdresirani in opranoglavi da bi sploh razumeli za kaj gre. Običajno Slovencem kapne takrat ko je že prepozno, kar pri narodih brez državotvorne tradicije ni nič novega.
Default avatar

lepo napisano

zzobatec je napisal/a:
desni bedaki je napisal/a:
Seveda bo propadlo, saj so Slovenci za resen protest preveč dobro zdresirani in opranoglavi da bi sploh razumeli za kaj gre. Običajno Slovencem kapne takrat ko je že prepozno, kar pri narodih brez državotvorne tradicije ni nič novega.

Bravo za zapis.

Ampak kaj, ko slovenski bedak tega, kar si napisal ne verjame. Ali ne razume.
Rezultat je enak: priljubljenost komikove vlade nad 60%...
Default avatar

nori svet

A to bojo protestirali proti lopovu Jankoviću?
Lopovi tipa Podobnik Kangla in Ivan, lopovi vseh lopovov protestirajo proti lopovu vseh lopovov?
Ta svet je čedalje bolj nor.
Default avatar

nori svet

Lopovi tipa Podobnik Kangla in Ivan, lopovi vseh lopovov protestirajo proti lopovu vseh lopovov?
Default avatar

vatikanske ječe

Vas bom levakarje in ostalo bagro spomnil na te vaše zapise, ko vam kaj ne bo pasalo in boste pozivali folk na ulice.

Če vam kaj ne paše v Sloveniji, spokajte v Jugovino, sej od tam večinoma tudi prihajate.
Default avatar

hjaa

nori svet je napisal/a:
Kot vem je protest proti vladi in ne županu Ljubljane, malo nelogično bi bilo iz Maribora in drugih mest voziti v Ljubljano protestnike proti županu, če pa, se je pa nekomu orng odfuzlal.
Default avatar

vatikanske ječe

nategnjeni je napisal/a:
Dobro so vas nategnili z osamosvojitvijo.

In še bolje strenirali, sa s 500, 600 evri ploskate tako tej vladi, kot Milanu K. in Jankoviću.

Pravi avtohtoni Avstrijec (tu ne mislim na Senada, ki dela na gradbišču) za manj kot 1700 evrov sploh ne gre ven iz hiše.

Pa še Senad verjetno z nadurami dobi v Avstriji 1700 evrov +... Deset bosanskih plač.
Mi smo se 1919 odcepili od zdrave pameti in šli iz razvite Avstrije k opankarjem po politične lekcije.
Default avatar

hjaa

vatikanske ječe je napisal/a:
Vas bom levakarje in ostalo bagro spomnil na te vaše zapise, ko vam kaj ne bo pasalo in boste pozivali folk na ulice.

Če vam kaj ne paše v Sloveniji, spokajte v Jugovino, sej od tam večinoma tudi prihajate.
Kot vidim ste v manjšini torej bi bilo smiselno, da vi spokate, ker očitno vam ne paše pa še ceneje bo tiste tri avtobuse svečkarjev usmerit proti meji.
Default avatar

vatikanske ječe

hjaa je napisal/a:

Kot vidim ste v manjšini torej bi bilo smiselno, da vi spokate, ker očitno vam ne paše pa še ceneje bo tiste tri avtobuse svečkarjev usmerit proti meji.
Ne vem koga ogovarjaš, jaz sem doma, na nobenem protetsu, zaradi tebe pa je moja država Jankoviću odpisala dolg. Zgodovina vam bo bebcem izstavila račun za to.
Default avatar

hjaa

hjaa je napisal/a:

Ne vem koga ogovarjaš, jaz sem doma, na nobenem protetsu, zaradi tebe pa je moja država Jankoviću odpisala dolg. Zgodovina vam bo bebcem izstavila račun za to.
Zokiju ali polnoletnima sinovoma, ti tudi odgovarjaš za svoje polnoletne otroke?
Kdaj je bil ta zakon sprejet zato, da se takoj odpovem mulariji, kaj vem kakšnega hudiča bodo zakuhal jst nej pa odgovarjam.