Forum.Over.Net

Politični čvek

Jaz na tele protestarje gledam kot na ene norčke, duševe bolnike z boleznijo psihoza

Default avatar

Popay

No, sej to kar sem slišal je bilo ok, še agresivni in histerični niso bili, kar je v njihovi navadi, tako, da povedali so, slišali smo.
Ampak vseeno, preprosto zoprni so, čista depresija, kot, da bi bili iz drugega planeta, ehhh, manj jih vidiš, raj jih imaš....
Če pa je kaj zastrašujoče, je pa to kako si Princ teme želi aaablast in kako pritlehno neti vojno, to je preprosto neverjetno, on je vse to iz naslova te teme.
Default avatar

Kdo je norc

Norci so tisti ki Jankoviča volijo. Vsak normalen človek vidi da tip krade kot sraka, ampak ne, dajmo ga zvolit še enkrat, da bo lahko položil še kakšno granitno kocko. IDIOTI STE.

Poleg idiotov ga pa verjetno načrtno voli tudi zajetna Ljubljanska jugo populacija ker je "naš". Pa bi te primerke vprašal, zakaj ste sploh pribezljali iz skorumpiranega in neenakega balkana, če ste si sedaj svoj način obnašanja privlekli še sem gor? Kaj sledi naprej? Greste na Švedsko in boste še tam izvolili npr. sinčka Jureta Jankoviča?
Default avatar

Jasno ko beli dan

To je bil politični shod.