Forum.Over.Net

Starševski čvek

Topli kuhani kosmiči

Default avatar

surove ne

Najboljši so ovseni, pirini niso dobri ko so pokuhani, boljši so nekuhani. Katere kosmiče pokuhate?
Default avatar

ne kuham jih

surove ne je napisal/a:
Najboljši so ovseni, pirini niso dobri ko so pokuhani, boljši so nekuhani. Katere kosmiče pokuhate?
Ovsene, mehke, ne kuham, kaj čem klinc pol sploh jest kosmiče za zajjtrk, če jih moram še kuhat? Meni je smisel teh kosmičev ravno v tem, da jih preliješ z vrelo vodo, malo počakaš, da se napijejo in ohladijo na toplo in poješ.
Default avatar

kuham jih

ne kuham jih je napisal/a:
surove ne je napisal/a:
Ovsene, mehke, ne kuham, kaj čem klinc pol sploh jest kosmiče za zajjtrk, če jih moram še kuhat? Meni je smisel teh kosmičev ravno v tem, da jih preliješ z vrelo vodo, malo počakaš, da se napijejo in ohladijo na toplo in poješ.

Vedno kupim ovsene, rahle in to v Hofru.So najcenejše, pa tudi najboljše.
Zavrem mleko in jih pokuha par minut.Ker drugače so trde in mi niso všeč.
Potem jih prelijem z žlico medu.
Default avatar

namočim

Ovsene kosmiče (ja, Hoferjevi so fajn) zvečer prelijem z mlekom, zjutraj pogrejem v mikrovalovki, dodam žlico medu ali malo kakava Nesquik in je fertik.
Default avatar

Frendica

surove ne je napisal/a:

Meni so vsi kosmiči dobri, pokuhamo jih v zelo malo vode, potem dodam suho sadje, vroče mleko in jogurt, tako me počaka do jutra in zajtrk je pripravljen.
Default avatar

surove ne

Sprašujem kateri so še za pokuhat, da so dobri kot ovseni. Pirini pokuhani mi niso všeč. Ovseni pa napenjajo, tudi pokuhani, prej sprani pod vodo.
Default avatar

Gurmanka na kubik

Jaz samo ovsene pokuham. Že zvečer jih namočim v mleku, zjutraj pa v tem mleku še malo skuham, dodam narezane suhe slive in posladkam z medom ali javorjevim sirupom. Odličen zajtrk!