Forum.Over.Net

Starševski čvek

Varčni električni radiatorji, kakšen je prihranek

Default avatar

Moja mami sprašuje

Imamo staro hišo ki je vedno plesniva, pa je mami nekaj brala da ti varčni radiatorji kljub velikim prihrankom pri samem ogrevanju tudi uničijo vso plesen. Pa če kdo kaj ve bi prosila za pomoč
Default avatar

whitecow

uničili jo bodo, sam bodo uničili tudi vaš TRR. varčnih el radiatorjev žal ni. Tok kot poberejo iz šalterja tolk gre ven

najprej je treba vedeti zakaj je plesniva hiša. Plesen se okej odstranjuje s sanitolom (helios, s tem plesen odstraniš), potem pa kak jupol citro čez. Seveda je treba vedeti zakaj je plesnivo in to sanirati. če ni izolirano, če zamaka itd...radiator tega ne bo rešil

Ptujcan1

Od samega vraga so toti radiatorji, škoda ker uničijo plesen samo v prostori kje so prišraufani!!! Bolše je da daš Rovus handy heater, ga lahko nosiš okoli na podaljšku. Mi ga prestavljamo, nam bp ogreva dve etaži po 120m2 in bajta nič izolirana, v sobah tam povprečno 28°.
Default avatar

mamca nej kup

Moja mami sprašuje je napisal/a:
Imamo staro hišo ki je vedno plesniva, pa je mami nekaj brala da ti varčni radiatorji kljub velikim prihrankom pri samem ogrevanju tudi uničijo vso plesen. Pa če kdo kaj ve bi prosila za pomoč
Proti plesni bo bolj učinkovit razvlažilnik. Z električnimi radiatorji bo pa prej bankrotirala, preden bo vlago odpravila.
Default avatar

Mini 123

Trenutno je najbolj ugodna dolgoročna naložba v IR panele, ki ti zanesljivo posušijo vsako plesen v prostoru. Na dolgi rok so celo veliko bolj varčni kot tako hvaljena toplotna črpalka, ki
ti pa stare hiše ne bo dovolj pregrela niti poleti, pozimi boste pa spali oblečeni v bunde in v spalnih vrečah.