Forum.Over.Net

Starševski čvek

Navijam za tistega, ki bo častil vsaj odojka, ne le sendvič.

Default avatar

kaj pa

viharni jezdec je napisal/a:
V jutrišnjem protestu lopovov, proti lopovom, namreč.😁
Bedaki bodo pa doma ostali....
Default avatar

škoda bi bilo

..........................zaklati te za veselico bedakov...........................
Default avatar

vbngvbm

Nimam časa za protest ker sem v službi jutri.
Default avatar

odgovor tebi

Na žalost je tako da tisti, ki bodo jutri na Prešercu, bognedaj da se nabašejo z odojkom.
Starost, zamašene žile, slabo srce, sladkorna, artritis....
Odločili smo se, da bodo dobili sendviče s puranjimi prsmi ter rezino gauda sira, ki ni preveč pikanten. Pa mali sok (2 dl Fructal), da ne bodo imeli problemov z menjavo plenic. Je treba še nazaj domov priti.

Vljudno vabljen tudi ti.

Lp, Janez J.
Default avatar

Pa naj častijo

Saj imajo praseta, pitanega z želodi za 29 mio, pa naj to obrnejo. Gotovo bo veliko mesa za vse navzoče, pa še domov bodo lahko odnesli.
Default avatar

viharni jezdec

odgovor tebi je napisal/a:
Na žalost je tako da tisti, ki bodo jutri na Prešercu, bognedaj da se nabašejo z odojkom.
Starost, zamašene žile, slabo srce, sladkorna, artritis....
Odločili smo se, da bodo dobili sendviče s puranjimi prsmi ter rezino gauda sira, ki ni preveč pikanten. Pa mali sok (2 dl Fructal), da ne bodo imeli problemov z menjavo plenic. Je treba še nazaj domov priti.

Vljudno vabljen tudi ti.

Lp, Janez J.
Jaz bom samo navijal za tistega, ki bo častil malo več, ne le sendvič, ostal bom pa v službi. Sem delavcu preko javnih del obljubil, da mu osebno častim pošten golaž, dvojno porcijo, ne le sendvič, samo da bo ostal na šihtu, ker ga je srbelo, da bi šel, ga pa rabim za delat.😁