Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Navijam za tistega, ki bo častil vsaj odojka, ne le sendvič.

Navijam za tistega, ki bo častil vsaj odojka, ne le sendvič.

V jutrišnjem protestu lopovov, proti lopovom, namreč.😁

Bedaki bodo pa doma ostali….


……………………..zaklati te za veselico bedakov………………………

nova
Uredništvo priporoča

Nimam časa za protest ker sem v službi jutri.

Na žalost je tako da tisti, ki bodo jutri na Prešercu, bognedaj da se nabašejo z odojkom.
Starost, zamašene žile, slabo srce, sladkorna, artritis….
Odločili smo se, da bodo dobili sendviče s puranjimi prsmi ter rezino gauda sira, ki ni preveč pikanten. Pa mali sok (2 dl Fructal), da ne bodo imeli problemov z menjavo plenic. Je treba še nazaj domov priti.

Vljudno vabljen tudi ti.

Lp, Janez J.

Saj imajo praseta, pitanega z želodi za 29 mio, pa naj to obrnejo. Gotovo bo veliko mesa za vse navzoče, pa še domov bodo lahko odnesli.

Na žalost je tako da tisti, ki bodo jutri na Prešercu, bognedaj da se nabašejo z odojkom.
Starost, zamašene žile, slabo srce, sladkorna, artritis….
Odločili smo se, da bodo dobili sendviče s puranjimi prsmi ter rezino gauda sira, ki ni preveč pikanten. Pa mali sok (2 dl Fructal), da ne bodo imeli problemov z menjavo plenic. Je treba še nazaj domov priti.

Vljudno vabljen tudi ti.

Lp, Janez J.
[/quote]Jaz bom samo navijal za tistega, ki bo častil malo več, ne le sendvič, ostal bom pa v službi. Sem delavcu preko javnih del obljubil, da mu osebno častim pošten golaž, dvojno porcijo, ne le sendvič, samo da bo ostal na šihtu, ker ga je srbelo, da bi šel, ga pa rabim za delat.😁

New Report

Close