Forum.Over.Net

Starševski čvek

Končno so povedali kje je konec pohlepa!!

Default avatar

Julij Cezar

Ti si en bumbar...v chf si se vecinoms zadolzevali pametnjakovici in spekulanti z dobrimi placami,ostale bo zdaj drzava porinila na crni trg...ce tu ****** mislis da to delajo v korist ljudi se pac motis...itak ni edino o cemer se motis
Default avatar

carlos-m

Julij Cezar je napisal/a:
Ti si en bumbar...v chf si se vecinoms zadolzevali pametnjakovici in spekulanti z dobrimi placami,ostale bo zdaj drzava porinila na crni trg...ce tu ****** mislis da to delajo v korist ljudi se pac motis...itak ni edino o cemer se motis
Jaz se glih nimam za finančne ga "pametnjakoviča"....in sem posojilo za hišo vzel še v SIT (če veš kaj je to)!! In odplačal dogovorjen posojila znesek do konca.
Default avatar

Julij Cezar

carlos-m je napisal/a:
Julij Cezar je napisal/a:
Jaz se glih nimam za finančne ga "pametnjakoviča"....in sem posojilo za hišo vzel še v SIT (če veš kaj je to)!! In odplačal dogovorjen posojila znesek do konca.
Kaj se ima banka slo vtikat v zadolzevsnje opravilno sposobnih oseb? Kot v primeru chf kreditov...kdo si je sam izbral ta kredit naj pozre kar si je skuhal...enako velja za banke...ce ne znajo servisirat svojih kreditov naj crknejo...ne pa da je treba vsake kvatre jih dokapitalizirat...ce hice mesec banko si jo naj ustanovi...tako kot ce hoce letalsko druzbo...naj si jo registrira