Forum.Over.Net

Starševski čvek

A se kdo spozna na PC igrice za odrasle

Default avatar

pa ne seksualne

Zanima me, če kdo pozna kakšne dobre igre za odrasle ženske, ki ne vsebujejo nasilja! Iščem pa nič pametnega ne najdem.

Lahko so strateške, take z vsebino, zgodbo, pustolovske (samo da se ti ni treba ravno boriti in pobijati na vsakem koraku). Npr. kakšne detektivne, kjer potuješ itd. Tko skoraj kot resnično življenje.
Default avatar

večerja

je že kuhana?
Default avatar

GG666

La Noire
Default avatar

GG666

Sicer moraš sem pa tja koga počit ampak tak je
Default avatar

superr_nova

sama sem tole igrala na PS3, ampak je menda dosegljiva tudi različica za PC.
ob igranju te igre sem ugotovila, da po 35ih letih še vedno obvladam šahovske poteze☺
Default avatar

ribnmj6

slither.io
Default avatar

Longest Journey

pa ne seksualne je napisal/a:
Zanima me, če kdo pozna kakšne dobre igre za odrasle ženske, ki ne vsebujejo nasilja! Iščem pa nič pametnega ne najdem.

Lahko so strateške, take z vsebino, zgodbo, pustolovske (samo da se ti ni treba ravno boriti in pobijati na vsakem koraku). Npr. kakšne detektivne, kjer potuješ itd. Tko skoraj kot resnično življenje.
Uh ja, sicer so za koga že malce staromodne, no ali pa tudi ne:

Portal 1 in 2. Must try! Lahkotna, humorna, miselna - moraš pobegniti iz lab.

Longest Journey - oldtime pustolovščina - dobra zgodba, zelo, edino ponekod malce zahtevne uganke

Civilization 4, 5, 6 - strategija, iz ničle zgradiš civilizacijo (ti si poveljnik nacije, izbereš/igraš pa zgodovinski lik), 6 je najnovejša edicija, pa tudi dobra za začetek. Ni veliko direktnega nasilja, razen, če seveda nisi Ghandi :)

The Elder Scrolls - Skyrim. Sam sestaviš svoj lik od glave, do nog, do lastnosti.

Witcher 3 - igraš Belega volka, Geralda iz Rivie (moraš imeti dober PC/laptop), zgodba je res top, sicer je "malce" krvi in bitk ter politike povmes stila Game of Thrones, samo combat komot izklopiš in igraš na "story" težavnosti. Priporočam zelo.

Sims 1, 2, 3, 4 za zapravit čas.

La Noir - kot je že eden priporočal - zelo dobra detektivka!

Steam (tudi GOG) - je dobra igralčarska platforma (razen, če ne misliš piratizirat), pa še z družino, friendi lahko skupaj igraš.
Default avatar

Longest Journey

ribnmj6 je napisal/a:
slither.io
LoL. :) sploh ni tak slaba :) požrešne gliste