Forum.Over.Net

Starševski čvek

Danasnji moski

Default avatar

petermm

Babe ste same krive, to je dejstvo. Feminizem, enakopravnost, emancipacija...je pokopala prave dede. Zdaj pa spet jamrate, ker vam ne paše. Tipično babje. Je že kdo srečal na planetu našem žensko, ki ve kaj bi rada? Ne, ker ne obstaja.
Jaz svojega pubeca vztrajno vzgajam proti temu, da bo pripravljen na življenje, da ne bo zdepilirana nesposobna baba.

Kar se 37 vročine tiče: to je zelo hudo za nas, znanstveno dokazano, zato se ne norca delat
Default avatar

Imaš nas za neumne

Replika je napisal/a:
Ygjnb je napisal/a:

Sorry ampak, da zenska tam nekaj koplje s krampom, zaga z motorko, razbija s stemarco...to ni nekaj najbolj normalnega in zenstvenega. To so dela za moske. Je pa dobrodoslo, ce zenska med tem pripravi kaj za kosilo. :)

Zdaj pa me feministke raztrgajte. :)))
To, kaj je tebi ženstveno, meni dol visi. Midva sva (in še vedno) večino del pri in okoli bajte delala skupaj. Jasno, da ne bom štemala, ker torne še dvignem ne, ampak znam pa kaj odžagat, ploščice nalimat, kaj zašraufat in tudi s krampom kopat - ali pa podajat orodje, podržat nekaj naravnost, pobrusiti, pokitati, pobarvati, pooblat, vrtati, pripraviti vse potrebno za začetek, znam nabaviti zadeve tudi iz tehničnih trgovin, poznam orodje in znam ga prijeti v roke,
In jasno pri vsem tem precej dobro kuham. Zdaj me pa raztrgaj.
Nehaj se hvaliti no. Si prisotna na forumu cel čas. Kdaj delaš to kar si naštela?
Nakladaš, da že sama sebi verjameš.😁
Default avatar

Politika

Današnja kriza je v tem, da ljudje krivijo enakopravnost žensk, svoje partnerje oz. celoten nasprotni spol za svoja nezadovoljiva razmerja in zaradi svoje nedoraslosti in egoizma rušijo vse, kar se je v stoletjih pozitivnega ustvarilo. Problem so ljudje, ki ne prenesejo enakovredne vloge v odnosih, ki nenehno rabijo neko hierarhijo ali v podrejenem ali nadrejenem odnosu. Odtod kričanje po vračanju nekakšnih tradicionalnih moških.
Default avatar

Replika

Imaš nas za neumne je napisal/a:
Replika je napisal/a:

To, kaj je tebi ženstveno, meni dol visi. Midva sva (in še vedno) večino del pri in okoli bajte delala skupaj. Jasno, da ne bom štemala, ker torne še dvignem ne, ampak znam pa kaj odžagat, ploščice nalimat, kaj zašraufat in tudi s krampom kopat - ali pa podajat orodje, podržat nekaj naravnost, pobrusiti, pokitati, pobarvati, pooblat, vrtati, pripraviti vse potrebno za začetek, znam nabaviti zadeve tudi iz tehničnih trgovin, poznam orodje in znam ga prijeti v roke,
Nehaj se hvaliti no. Si prisotna na forumu cel čas. Kdaj delaš to kar si naštela?
Ne moreš da ne bi, kaj? Refleks? Obsesija? Bolezen?
Default avatar

Ygjnb

Replika je napisal/a:
Ygjnb je napisal/a:

Sorry ampak, da zenska tam nekaj koplje s krampom, zaga z motorko, razbija s stemarco...to ni nekaj najbolj normalnega in zenstvenega. To so dela za moske. Je pa dobrodoslo, ce zenska med tem pripravi kaj za kosilo. :)

Zdaj pa me feministke raztrgajte. :)))
Ne bos verjela, tudi meni za tvoje dokazovanje dol visi. :)))

Mi je pa mal hecno, to pa priznam. :))))
Default avatar

Imaš nas za neumne

Replika je napisal/a:

Sem se kaj zlagal?
Nimaš moža, ne otrok! Suha veja Replika, predstavljaš se kot ženska s kariero, družino. Nič od tega ni res in ti to dobro veš. Tvoja edina družba je pes😁😂, živiš pa od sociale, ne?
Default avatar

Replika

Replika je napisal/a:

Sem se kaj zlagal?
Nimaš moža, ne otrok! Suha veja Replika, predstavljaš se kot ženska s kariero, družino. Nič od tega ni res in ti to dobro veš. Tvoja edina družba je pes😁😂, živiš pa od sociale, ne?
Aja, torej bolezen.
Default avatar

Rok-1

Dec od deca je napisal/a:
...Ampak mislim da imajo ženske veliko vlogo pri tem. Ker zahtevajo in iščejo Oz je povpraševanje po takih moških. Po domače copatke. Potem pa pride žalost. Imajo otroke hišo službo gospodinjstvo itd itd. Nakar nastopi slaba volja kreganje ločitev. Na koncu razočarano ugotavljajo da je večina takih in se ponovno ne spuščajo v resne veze.
Tole citirano se zdi kar res.
Imaš kar iščeš oz želiš - pogost ženski problem pa je to, da iščete in hočete tisto kar je popularno, ne pa tisto kar potrebujete.
Oz pogosto sploh veste ne kaj potrebujete, ker zaznavate le tisto, kar vam je všeč.
Kar spet izhaja iz otroštva - če je oče znal, je bilo samoumevno. Všeč vam je bilo pa verjetno tisto, česar ni bilo dovolj, na samoumevni del ste pa takšne - nad dedci jamrajoče gospe in gospodične - pozabile.

Zato je tak rezultat pogost - a sam stojim pa na poziciji, da sploh ni nujen. In ni tako pri vsaki ženski oz. paru - še zdaleč ne.
Pa tudi ljudje se razvijamo in učimo. Kar fant ne zna - lahko kasneje - moški zna. Samo direktno mu je treba povedati, mogoče celo zahtevati. Pa se bo naučil in postal drug človek.
Default avatar

Replika

Ygjnb je napisal/a:
Replika je napisal/a:

To je daleč od dokazovanja, samo ilustracija, kaj je vse ljudem "normalno" - meni je normalno, da te stvari znam, kot je mojemu normalno, da zna skuhat. Ker sva pač oba odrasli, zdravi osebi in sva ugotovila, da ne padejo roke avtomatsko stran, če primeš za delo, ki je po tvoje "določeno" za nasprotni spol. Na srečo opažam,. da je večini mlade generacije to jasno - da če vidiš, da je dila za odžagat, primeš za žago in odžagaš, če vidiš, da je juha za odstaviti jo odstaviš, ne glede na obliko spolnega organa.
Default avatar

Kuhalo bo

Replika je napisal/a:
Ygjnb je napisal/a:

To je daleč od dokazovanja, samo ilustracija, kaj je vse ljudem "normalno" - meni je normalno, da te stvari znam, kot je mojemu normalno, da zna skuhat. Ker sva pač oba odrasli, zdravi osebi in sva ugotovila, da ne padejo roke avtomatsko stran, če primeš za delo, ki je po tvoje "določeno" za nasprotni spol. Na srečo opažam,. da je večini mlade generacije to jasno - da če vidiš, da je dila za odžagat, primeš za žago in odžagaš, če vidiš, da je juha za odstaviti jo odstaviš, ne glede na obliko spolnega organa.
Ti na Monu kuhaš. 😁😂🤣