Forum.Over.Net

Starševski čvek

Danasnji moski

Default avatar

Jaokriza

Tale emancipacija nas bo res pokopala, glede na to kaksne moske imamo danes “na voljo’.

Po nekaj partnerjih vidim, da so vsi pomehkuzeni, ne vidijo dela, ne znajo nic tehnicnega, ceprav imajo tehnicno izobrazbo in nenehno jamrajo. Komunikacijske spretnosti in custvena inteligenca na totalni nuli. Ce se malo pohecam - visijo v kopalnici dlje kot babe in isti ven pridejo ;)

Razmisljam, da smo si to same zakuhale. Pisem tole, medtem ko moski z rahlim prehladom polezava, kao totalno unicen, sama skrbim za dojencka in vodim (beri: tudi izvajam) adaptacijo hise, ker on ne zmore, ker se je moral celo ob 7. vstat. Medtem sem skuhala, skocila v par tehnicnih trgovin. Boste rekli naj mu prepustim delo - ja bi z veseljem, ce bi bilo potem kaj iz tega.

Pa ne morem rect, da je krivda matere - poznam jo, je super zenska, komunikativna, razgledana, delovna.
Default avatar

Ygjnb

Hmmm... Zakaj imas potem otroka z njim? ;))
Default avatar

Ellie

Sama si izbrala.
Default avatar

Dec od deca

Ja tudi sam kot moški to opažam. Veliko več žensk videvam v tehnično materialnih gradbenih trgovinah. Tudi spremljam kako večina žensk sprašuje (sicer rečejo da jih mož poslal) po to to in to. A nekako ugotavljam da je to kar piše avtorica. Dejansko ne znajo moški več nič. Samo fitnes kopalnica depilacija itd itd. Jajc si ne znajo spect. Ko zakiha že bolniška. Ja se strinjam z avtorico res je. Kam smo prišli. Ampak mislim da imajo ženske veliko vlogo pri tem. Ker zahtevajo in iščejo Oz je povpraševanje po takih moških. Po domače copatke. Potem pa pride žalost. Imajo otroke hišo službo gospodinjstvo itd itd. Nakar nastopi slaba volja kreganje ločitev. Na koncu razočarano ugotavljajo da je večina takih in se ponovno ne spuščajo v resne veze.
Default avatar

Dec od deca

Se pa strinjam z elli. Sama si izbrala. Sami si postiljamo. Sami spimo.
Default avatar

med porodom

Slika
Default avatar

Dec z velikim K

Pravi moški ostajamo samski, ker ste ženske postale nemogoče in niste vredne, da vlagamo v dolgoročno vezo z vami. Bolje je bit svoboden in vas redno menjat kot pa polagat vse upe na eno samo, za katero se na koncu itak izkaže, da je totalna psihopatka.
Default avatar

Dec z velikim D

Dec z velikim K je napisal/a:
Pravi moški ostajamo samski, ker ste ženske postale nemogoče in niste vredne, da vlagamo v dolgoročno vezo z vami. Bolje je bit svoboden in vas redno menjat kot pa polagat vse upe na eno samo, za katero se na koncu itak izkaže, da je totalna psihopatka.
Se pravi, raje menjaš psihopatke, kot, da bi bil z eno samo
Default avatar

Dec z velikim K

Tehnično gledano gre za to, da se je še v pravem času odkrižam. Ponavadi nekje po tretjem, četrtem seksu, ko začne bluzit o neki ljubezni.
Default avatar

Replika

Ne vem, kje ve(vi) iščete.
Kolikor je moških v moji družbi, žlahti, soseski, službi in družbi, ni niti enega, ki bi bil nesposoben kaj narediti pri hiši. Je pa res, da vsi z veseljem sprejmejo žensko sodelovanje pri recimo adaptaciji hiše ali drugih delih, kot nekaj najbolj normalnega pod soncem.
Ko so bolančkani so pa res super bogi, ampak to je moška lastnost.
Default avatar

Ljubine ljubi

Kdor ne prenese ljubezni v odnosu, je psihopat.
Default avatar

Bog MONa TM

Jaokriza je napisal/a:
Tale emancipacija nas bo res pokopala, glede na to kaksne moske imamo danes “na voljo’.

Po nekaj partnerjih vidim, da so vsi pomehkuzeni, ne vidijo dela, ne znajo nic tehnicnega, ceprav imajo tehnicno izobrazbo in nenehno jamrajo. Komunikacijske spretnosti in custvena inteligenca na totalni nuli. Ce se malo pohecam - visijo v kopalnici dlje kot babe in isti ven pridejo ;)

Razmisljam, da smo si to same zakuhale. Pisem tole, medtem ko moski z rahlim prehladom polezava, kao totalno unicen, sama skrbim za dojencka in vodim (beri: tudi izvajam) adaptacijo hise, ker on ne zmore, ker se je moral celo ob 7. vstat. Medtem sem skuhala, skocila v par tehnicnih trgovin. Boste rekli naj mu prepustim delo - ja bi z veseljem, ce bi bilo potem kaj iz tega.

Pa ne morem rect, da je krivda matere - poznam jo, je super zenska, komunikativna, razgledana, delovna.
tvoj desc je zrcalna slika tebe
Default avatar

nepišeš moški

Jaokriza je napisal/a:

..............in potem jamraš o pezdetu...............odloči se kaj imaš na kavču...........
Default avatar

Moničan

jaz vidim delo

vse popravim v hiši, uničujem plevel

ampak zakaj bi prenašal tiranke ženske?

HVALA NE
Default avatar

crna_vrtnica_neprij

No, jaz ne bi vse vrgla v eno vrečo, ker sama poznam vsaj 3 tipe moških.. :)
Eni so tehnični tip, znajo in se lotijo vsega. Čeprav že tu je razlika ker nekaj takih delajo ves čas, spet druge pa čakaš, da se zadeve loti.. saj potem gre.
Potem imaš pomehkužene tipe, ki so veliko pred ogledalom in zasedajo kopalnico kot bi kampirali notri, na polici pa več njegovega kot od nje.
In imaš tipe, ki se imajo za Dece. Oni so tisti tapravi, aveš. :) Od tega ni nič. Ni ne urejen in tudi dela se ne loti. A če ga (seveda ko je za šankom) vprašaš - on zna in ve vse. Samo nihče ni dovolj dober, da bi se on potrudil narediti karkoli.
:)
Default avatar

Politika

Jaokriza je napisal/a:

Tule sta dve možnosti:
- si moški provokator, verjetno iz vrst MGTOW ali kakšen novinarski pisunček
- si narcistična ženska, ki si izbira partnerje, ob katerih se mora počutiti superiorna

Malo povprašaj babice in prabababice, ob kakšnih moških so živele
Default avatar

Ema N Cipacija

Jaokriza je napisal/a:

Pač je prehlajen in se slabo počuti, skuhaj mu en čaj in malo ga pocrklaj, ne pa da zdaj noriš z adaptacijo hiše dalje. Verjetno si tak karakter, da ves čas nekam dirjaš, pa mu to ni všeč in rabi kak dan odmora, kar je čisto normalno. Jaz sem ženska, ampak to nima nobene veze, ima pa veze s karakterjem: nekateri ste vzgojeni tako, da morate terat ne glede na počutje in okoliščene, si nalagate vse in še več obveznosti, poleg dojenčka še adaptacijo, pa kuhanje kosila je nujno, a je bila tudi juha in sladica? Malo se skuliraj, vzemi si čas zase, zanj, za vaju, za družino, zadihaj in se nauči, da se brez tebe svet ne bo podrl in zaradi malo več počitka ne boš nič bolj pomehkužena. Pa malo se vprašaj, ali nezavedno ne prenašaš vzorcev svojih staršev dalje in ali je trdo delo in garanje res vrednota, ki jo hočeš prenesti na svojega otroka.
Default avatar

Ygjnb

Replika je napisal/a:
Je pa res, da vsi z veseljem sprejmejo žensko sodelovanje pri recimo adaptaciji hiše ali drugih delih, kot nekaj najbolj normalnega pod soncem.
Sorry ampak, da zenska tam nekaj koplje s krampom, zaga z motorko, razbija s stemarco...to ni nekaj najbolj normalnega in zenstvenega. To so dela za moske. Je pa dobrodoslo, ce zenska med tem pripravi kaj za kosilo. :)

Zdaj pa me feministke raztrgajte. :)))
Default avatar

Pihhhh si dolgočasen

Ygjnb je napisal/a:
Replika je napisal/a:
Je pa res, da vsi z veseljem sprejmejo žensko sodelovanje pri recimo adaptaciji hiše ali drugih delih, kot nekaj najbolj normalnega pod soncem.
Sorry ampak, da zenska tam nekaj koplje s krampom, zaga z motorko, razbija s stemarco...to ni nekaj najbolj normalnega in zenstvenega. To so dela za moske. Je pa dobrodoslo, ce zenska med tem pripravi kaj za kosilo. :)

o. Ženska z motorko je pa ja seksi, moški, ki kuha kosilo pa še bolj!
Default avatar

Replika

Ygjnb je napisal/a:
Replika je napisal/a:

To, kaj je tebi ženstveno, meni dol visi. Midva sva (in še vedno) večino del pri in okoli bajte delala skupaj. Jasno, da ne bom štemala, ker torne še dvignem ne, ampak znam pa kaj odžagat, ploščice nalimat, kaj zašraufat in tudi s krampom kopat - ali pa podajat orodje, podržat nekaj naravnost, pobrusiti, pokitati, pobarvati, pooblat, vrtati, pripraviti vse potrebno za začetek, znam nabaviti zadeve tudi iz tehničnih trgovin, poznam orodje in znam ga prijeti v roke,
In jasno pri vsem tem precej dobro kuham. Zdaj me pa raztrgaj.