Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek velenjska dečka

velenjska dečka

Upam da ni bilo še nič rečenega na to temo danes.

Moje mnenje se bo namreč zelo razlikovalo od velike večine. Ampak povedal dom vseeno.

Oba z možem sva edinca in v določenem obdobju sva se začela spraševati kaj pa če……………….

In sva oba brez pomisleka prišla do zaključka da najini starši niti pod razno ne bi bili primerni skrbniki.
Stari starši so za občasno varstvo in crtanje, ne pa za dnevno rutino živahnih otrok. Šola, izvenšolske obveznosti, naloge in konec koncev izleti, počitnice, hribi………………

Skrbeti za šoloobvezne otroke ni samo jih zjutrej zbudit, pospremit v šolo, jih nahranit in dat spat. Pa naj je to storjeno še tako ljubeče.

None in nonoti so za vikende, ko se lahko v celoti posvetijo samo otrokom. Brez dnevne rutine.

V veliki večini primerov (tudi v konkretnem primeru) se strinjam. Izjema so zelo mladi stari starši, če so dobro vzgojeni otroci umrli.

V konkretnem primeru je bil csd nickolikokrat na obisku, ko sta bila babica in dedek se starsa umrle…odvzem ni bil storjen na pamet. Rejnica iz nasih koncev pravi, da 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} posvojitev naredijo znotraj druzine, ce le ustrezajo standardim. Srcno upam,da otroka ostaneta ljer sta..

nova
Uredništvo priporoča

Se pridružujem tvojemu razmišljanju. Jaz imam še celo izkušnjo, da je bilo otroke treba oddat staršem partnerja, ki so bili večkrat pod vplivom alkohola, kot trezni ko smo se srečevali, več kot 12 let. Partner zamahnil z roko, češ da nič ni, si zatiskal oči, kregala sva se izključno samo zaradi tega, je skrhalo odnose med nama, se ni dalo nič pogovoriti- ker se pač otrokoma tam nič ni nikoli zgodilo ( se je , pa mu niso hoteli povedat, ker ne bi več otrok dobili, otroka pa premajhna, da bi nama sama povedala).. Tudi iz tega razloga je bivši, tudi sam občasno že zapada v redno pitje alkohola, mnogo prezgodaj je postal pozabljiv, večkrat dnevno eno in isto že povedano in slišano iz njegovih ust, pa še ni 50 star.

Pa ste vsi pozabili na dedka, ki je sam vzgojil svojo vnukinjo, ker sta ji starša umrla v prometni nesreči.
Niso vsi stari starši za v kot. Nekateri stari starši so še v službah. Če bi se kdaj meni in mojemu možu kaj zgodilo, bi bila vesela, da za moja dva poskrbijo moji in ne tuji ljudje.

New Report

Close