Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Kam greste letos na predbožični izlet?

Default avatar

Thg12579

Ali boste sploh šli letos na kakšen izlet decembra, izven Slovenije seveda...
Default avatar

časa imam na pretek do konca leta

Jp. Razmišljam pa še kam. Po Evropi.
Default avatar

nepredbozicna

A je treba it? Kakšne so še moje druge obveznosti?
Default avatar

dabišli

Na predbožične izlete ne hodimo. Zakaj bi? Gremo na kakšnega (ven) v času krompirjevih počitnic.
Default avatar

11511

Bila v Zagrebu in Salzburgu. Mrzlo, drago, hitro tema.

Zatorej si bom za ogled mest raje izbrala primernejši čas in ne bom večino iskala ogrevanih kavarn da spijem topel kakav.

Bom kar denar pustila v domači "Čudolandiji ( če letos bo ) " in spila kuhančka pri preverjenemu domačemu oštirju.
Default avatar

zurkaaaa

Thg12579 je napisal/a:
Celovec, Beljak, Velden, Zagreb, v Lj zivimo in potem se obcasno kam..Andrejev sejem Ng-zacetek dec, pa vcasih Salzburg ipd. Kjer je zur tam smo mi :)). Lansko leto tud v Kp. Zakaj ne.
Default avatar

Sushi

Na šiht hehe. Od Božiča naprej bom pa do januarja frej. Mogoč grem u Lublano mal pozjat kako bo okrancljano, kakih ekstra planov si pa ne delam.
Prekajen meso dl cajt gvera;)
Default avatar

Rok-1

Thg12579 je napisal/a:
Najbrž ne, nimam(o) takšnih zamisli.
Default avatar

komaj čakam

Oo seveda, obožujem lučke.....LJ obvezno, lani Mozirjski gaj-priporočam,predlani Zagreb,še nazaj po avstriji.....letos verjetno Benetke..
Default avatar

MonaCoin

mene pa ti božični sejmi sploh ne ganejo :-) včasih gremo do LJ ... lepo, ampak vsako leto isto, smo se že naveličali, drugam pa gremo kasneje. zaenkrat je mestni turizem v planu marec in julij drugo leto. če še kaj vmes pade, pa tudi ok.
Default avatar

a res se splaca

komaj čakam je napisal/a:
Oo seveda, obožujem lučke.....LJ obvezno, lani Mozirjski gaj-priporočam,predlani Zagreb,še nazaj po avstriji.....letos verjetno Benetke..
Pogledat Mozirski gaj?
Default avatar

Tm v Avstrijo

Kjer je takrat tovornjak zgazil folk. Da vidmo, če se bo letos tudi kaj zanimivega dogajalo...
Thg12579 je napisal/a:
Default avatar

v Novi Sad

Thg12579 je napisal/a:
Decembra, pred božičem, bo padel en podaljšan vikend v Novem Sadu, smo se že zmenili, da gremo mal žurat, dokler še ni gneča.
Default avatar

apiaster

Te enodnevni adventni izleti so se letos kar krepko podražili. Npr. pred dvema letoma je izlet v Salzkammergut na Kuponkotu stal 28 evrov na osebo, letos pa pride povsem isti aranžma 39 €.

Če ti uspe napokat en avto z ljudmi in se komu od njih da vozit, potem se ti že ne splača več okrog hodit z agencijami.
Default avatar

ilovethesea

Na križarjenje.
Default avatar

jaz povem

ja, na en otok v Indijskem oceanu
Default avatar

kaj pomeni

a res se splaca je napisal/a:
Pogledat Mozirski gaj?
Se zmeraj vprašam, ko kdo sprašuje, če se nekaj "res splača" videt, kaj to pomeni? Ljudje smo različni, so nam (in nam niso) všeč različne stvari in se nam tudi različne stvari "splača" videt. Meni je sicer zanimivo vse, kar je novega, karkoli vidiš, kamorkoli greš, dobiš neko novo izkušnjo. Sama se sploh ne morem spomnit stvari ali kraja s svojih 30-letnih potepanj po svetu, da se kaj ne bi "splačalo".
Sem tudi obiskala precej adventnih sejmov, predvsem v Avstriji, pa v Nemčiji, Italiji, v Zagrebu, ja, tudi Mozirski gaj in se je "splačalo". Pa na koncu ugotoviš, da je bolj ali manj vse po istem kopitu, lučke, stojnice ... in ker je vse povezano tudi z mrazom, se mi ne da več. Lučk je čisto dovolj v Ljubljani, no manjkajo kakšne dobrote za pojest na stojnicah (kot npr. v Avstriji) pa punč, ampak zaradi tega se mi res ne ljubi nekam daleč vozit in potem v mrazu capljat okoli.
Default avatar

a se res splača

kaj pomeni je napisal/a:

Pogledat Mozirski gaj?
Se zmeraj vprašam, ko kdo sprašuje, če se nekaj "res splača" videt, kaj to pomeni? Ljudje smo različni, so nam (in nam niso) všeč različne stvari in se nam tudi različne stvari "splača" videt. Meni je sicer zanimivo vse, kar je novega, karkoli vidiš, kamorkoli greš, dobiš neko novo izkušnjo. Sama se sploh ne morem spomnit stvari ali kraja s svojih 30-letnih potepanj po svetu, da se kaj ne bi "splačalo".
Sem tudi obiskala precej adventnih sejmov, predvsem v Avstriji, pa v Nemčiji, Italiji, v Zagrebu, ja, tudi Mozirski gaj in se je "splačalo". Pa na koncu ugotoviš, da je bolj ali manj vse po istem kopitu, lučke, stojnice ... in ker je vse povezano tudi z mrazom, se mi ne da več. Lučk je čisto dovolj v Ljubljani, no manjkajo kakšne dobrote za pojest na stojnicah (kot npr. v Avstriji) pa punč, ampak zaradi tega se mi res ne ljubi nekam daleč vozit in potem v mrazu capljat okoli.
ja mene zanima kako izgleda. Eno uro vozit za dva do štiri štantke se mi res ne zdi smiselno. Je bogato, je na veliko, je osvetljen in odprt mogoče ta park oz gaj ipd..
Default avatar

mozirje

Pogledat Mozirski gaj?
Ja, mozirski gaj je čudovito okrašen decembra, toplo priporočam!