Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Užaljeni nekdanji fant moje hčere

Užaljeni nekdanji fant moje hčere

Hči (21) je dobri dve leti hodila s fantom. Letos poleti je zvezi naredila konec, ker očitno to zanjo ni bilo to. Zdaj ima novega fanta, s katerim je srečna, kot mislim da s prejšnjim ni bila nikoli.

Jaz se v to, kar je imela s fanti nisem vtikala, mi je pa v zadnjem času totalno prekipelo, ker prejšnji fant, kljub temu, da je prej dolge dneve ni “povohal” in je bil zabaven kot dnevnik, razhoda ne more predelati, pojavlja se pred našimi vrati, očitno ji piše mail-e in sms-e, zahteva dodatne pogovore .

Hčeri smo svetovali, naj zablokira njegovo mobi številko, e-mail, kontakt na FB in WhatsApp, ampak prepovedi pojavljanja pred domov pa ne bomo dobili, ne da bi prej z vednostjo policije naredil kaj hudega.
Mož je čisto penast in je rekel, da bo fanta stolkel, da bo mir, ampak jasno da ga ne bo.

Razmišljam, da bi mu napisala sms in ga opozorila, da bomo zaradi nadlegovanja iskali pravno varstvo in da se lahko od sedaj pogovarja le z našim odvetnikom (na srečo je prijatelj res odvetnik).

Imate mogoče kakšne izkušnje z užaljenimi zavrnjenimi moškimi?

Ena družina v Kitzbilu jih ima.


mož desc bi se un mulc že krvavo useknil

nova
Uredništvo priporoča

Ojoj sam res, misliš da so to take otroške fore, pol pa se enmu sname in pobije vso družino. 🙁


Črn humor, a res ni smešno.
Bom pač vpregla kolega odvetnika, pa mož (ki je kar ornk dedec) se bo šel pomenit z njim, ampak brez pesti.
Če pa nadaljuje, kaj pa potem? Najet tipa in razbit zobe?


Črn humor, a res ni smešno.
Bom pač vpregla kolega odvetnika, pa mož (ki je kar ornk dedec) se bo šel pomenit z njim, ampak brez pesti.
Če pa nadaljuje, kaj pa potem? Najet tipa in razbit zobe?
[/quote]

To ni humor, ampak opozorilo, da ga jemljete resno.
Prepoved približevanja mogoče?

To ni humor, ampak opozorilo, da ga jemljete resno.
Prepoved približevanja mogoče?
[/quote]

A vasa hci pa je lahko vrjetno ze prej bila do bivsega neiskrena ce je tako hitro nasla novega tipa? In. Ta bogi fant se naj odstrani ker je nesrecen in trpi in zahteva pojasnilo da bi lahko sel dalje? In ni vreden fer pogovora in resnice? Vem kako se pocuti ni edini. Upam da se ji bo 10let tezil vsak dan ker si drugega ne zasluzi od njega. Fer igra ni bila z njene strani zato on zeli resnico. A je to tako tezko? Ne rajs osebo blokirat, ignorirat itd…. veste nismo vsi psihici in se ne skurvamo iz veze v vezo in ne odjebemo ljudi ki so bili do nas posteni. Ce je bilo tako, potem se vam smejim ker policija za en ljubezenski prepircek nebo reagirala. Sploh ce je hci tipa za nos vlekla vec let kot mene bivsi…

Ce ne pomaga, potem je tip blesav in potrebuje kaksno vzgojno, na skrivaj seveda.

A vasa hci pa je lahko vrjetno ze prej bila do bivsega neiskrena ce je tako hitro nasla novega tipa? In. Ta bogi fant se naj odstrani ker je nesrecen in trpi in zahteva pojasnilo da bi lahko sel dalje? In ni vreden fer pogovora in resnice? Vem kako se pocuti ni edini. Upam da se ji bo 10let tezil vsak dan ker si drugega ne zasluzi od njega. Fer igra ni bila z njene strani zato on zeli resnico. A je to tako tezko? Ne rajs osebo blokirat, ignorirat itd…. veste nismo vsi psihici in se ne skurvamo iz veze v vezo in ne odjebemo ljudi ki so bili do nas posteni. Ce je bilo tako, potem se vam smejim ker policija za en ljubezenski prepircek nebo reagirala. Sploh ce je hci tipa za nos vlekla vec let kot mene bivsi…
[/quote]

Čeprav verjamem, da je situacija neprijetna, je tudi mojo pozornost zbudilo to, da je v bistvu pravkar končala z njim in ima že novega. Grem stavit, da je v resnici tvoja hčerka grdo naredila z njim in me ne čudi, da hoče tip odgovore. Zdaj bo morala požreti, kar je skuhala in naj bo to šola za naprej, da fantje niso igračke brez čustev in se ne skače s cveta na cvet. Je pa res, da se bo tudi on moral sprijazniti, da ni več v igri in je čas, da se umakne. Predlagam, da fantu prisluhnete in se z njim pogovorite, predvsem hčerka. Če pa še potem ne bo miru in bodo začele celo kake grožnje, potem se obrnite na policijo. Čeprav dosti vam ne bodo pomagali. Povedali vam bodo, da dokler fant komu kaj ne naredi, ne morejo nič, pa tudi če je še tako nadležen.

Čeprav verjamem, da je situacija neprijetna, je tudi mojo pozornost zbudilo to, da je v bistvu pravkar končala z njim in ima že novega. Grem stavit, da je v resnici tvoja hčerka grdo naredila z njim in me ne čudi, da hoče tip odgovore. Zdaj bo morala požreti, kar je skuhala in naj bo to šola za naprej, da fantje niso igračke brez čustev in se ne skače s cveta na cvet. Je pa res, da se bo tudi on moral sprijazniti, da ni več v igri in je čas, da se umakne. Predlagam, da fantu prisluhnete in se z njim pogovorite, predvsem hčerka. Če pa še potem ne bo miru in bodo začele celo kake grožnje, potem se obrnite na policijo. Čeprav dosti vam ne bodo pomagali. Povedali vam bodo, da dokler fant komu kaj ne naredi, ne morejo nič, pa tudi če je še tako nadležen.
[/quote]

pa kakšno resnico bi rad? Da ji pač ni do njega?
Da se je zaljubila v drugega? A tega ne more sam pogruntat, če vidi bivšo z drugim?
Kaj eni mislite, da so vam drugi vse življenje nekaj dolžni? Težko dojemate realnost?
Preveč turških nadaljevank?

kaj je pravzaprav tvoj prolem, da je tvojga deca samo gopc pa sapa?

Ko se spet pojavi, ga povabi notri, posedi ga, ponudi kavo in mu začni morit z najbolj dolgočasnimi temami razočaranih gospodinj: o vrtu, listnih ušeh, mramorjih v tleh, pranju brisač, zlaganju perila, težavah s sušilcem, ki preveč mečka, ko bo hotel vstati, mu hitro ponudi magari kosilo, naj ostane na kosilu, zavoljo starih časov, boš ful vesela, in potem začni jamrat, da se staraš, da te vse boli, da ti že hormoni nagajajo itd. Ko se bo želel izmuzniti, naj mu mož razkaže najnovejši vrtalnik ali el, škarje ali karkoli že, kar je ful ugodno nabavil v diskontu, razlaga na dolgo in široko glede funkcij, garancije, trpežnosti in oh in sploh. Skratka, ne izpustite ga, mučite ga vsaj dve uri z najbolj dolgočasnimi temami na svetu, hči naj se po 15 minutah kave opraviči, da mora nujno nekam it …
Mogoče ga potem raje ne bo več.
Kar se tiče nadlegovanja po telefonu, ga hči lahko prijavi operaterju in bi ga načeloma on moral opozoriti.


Mislim….. tole je enostavno briljantna strategija za veliko situacij…. boh če nam tole ponucala. Vaša pa naj nalije exu čistega vina, mnde ful pomaga. (Pa ljudje nismo plišaste živali, torej naj bo odgovorna do drugih).

pa kakšno resnico bi rad? Da ji pač ni do njega?
Da se je zaljubila v drugega? A tega ne more sam pogruntat, če vidi bivšo z drugim?
Kaj eni mislite, da so vam drugi vse življenje nekaj dolžni? Težko dojemate realnost?
Preveč turških nadaljevank?
[/quote]

Nope placilo za praznjeje jajc in norcevanje iz mene v tem casu zveze. To mi je dolzen. Se poceni je en fer pogovor ce odstejes leta ki si jih ponucal za tako neiskreno spako.

kaj pa če ne bo hotel not?

Tip je pač en tipični jajčko, nesposoben drugo dobit, zato teži. En razlog več, zakaj s ebabe ne bi smele zapletat z obupanimi betami, ki se potem držijo kot klop. Boljše imeti ženskarja, ki mu je vseeno.

Decko je morda cisto vredu. Jaz npr ne zelim met vec posla s tipi in grem na umetno oploditev v tujino drugo leto ker odkar je bivs nardil kar je cutim gnus in sovrastvo do moskih in to upraviceno.

Sem zaklucla to poglavje. Tipi so mi nepotrebni. Vrjetno tud ta fant enako razmislja!

Rajs sama ko da se kakemu gnoju nasedem!

jasno, ženske nikoli nič krive

ko pa je tvoja hči temu fantu uničila življenje je pa očitno ok

pa kakšno resnico bi rad? Da ji pač ni do njega?
Da se je zaljubila v drugega? A tega ne more sam pogruntat, če vidi bivšo z drugim?
Kaj eni mislite, da so vam drugi vse življenje nekaj dolžni? Težko dojemate realnost?
Preveč turških nadaljevank?
[/quote]

Da človeka spoštuješ in mu nakloniš vsaj razlago, zakaj si ga naenkrat zapustil, je del normalnega življenja med normalnimi ljudmi in nobena turška nadaljevanka. Seveda mu je jasno, da je nastavila drugemu. A vsak človek se v taki situaciji počuti izdanega in normalno, da išče en zaključek. Nekateri pa očitno mislite, da lahko z ljudmi delate kar hočete, a me prav zanima, če to tudi sprejmete od drugih. Delajo z vami kar hočejo in vi to kar tiho požirate, ker vam je itak brez pojasnil jasno, da grdo ravnajo z vami?

A vasa hci pa je lahko vrjetno ze prej bila do bivsega neiskrena ce je tako hitro nasla novega tipa? In. Ta bogi fant se naj odstrani ker je nesrecen in trpi in zahteva pojasnilo da bi lahko sel dalje? In ni vreden fer pogovora in resnice? Vem kako se pocuti ni edini. Upam da se ji bo 10let tezil vsak dan ker si drugega ne zasluzi od njega. Fer igra ni bila z njene strani zato on zeli resnico. A je to tako tezko? Ne rajs osebo blokirat, ignorirat itd…. veste nismo vsi psihici in se ne skurvamo iz veze v vezo in ne odjebemo ljudi ki so bili do nas posteni. Ce je bilo tako, potem se vam smejim ker policija za en ljubezenski prepircek nebo reagirala. Sploh ce je hci tipa za nos vlekla vec let kot mene bivsi…
[/quote]
Ne sodi po sebi.
Hči je sedela doma in čakala, da si je fant občasno utegnil vzeti kakšno uro zanjo.
Ko se je tega naveličala, je zahtevala pogovor, po njem si je vzela nekaj časa in zvezo s zaključila, ker v njej ni videla prihodnosti.
Z novim fantom je začela hoditi dva meseca po razhodu.
Je zato kurba?
Hm, nekaj je narobe s teboj.

ne, sori, tip je obupani psihič. Normalen človek, če ga nekdo odslovi, naredi križ in gre dalje, ne pa zahteva pogovore in ne vem kaj vse. če bi tip bil normalen, bi že po drugi skakal.

kaj pa sedanji fant počne? pa naj on brani svojo princeso. Kaj se tastari mešate? to je stvar mladine!

kaj pa je fora da v vsako objavo nalepiš eno butasto slikco?

Vsak ima pravico prekiniti razmerje, če z neko osebo noče več bit. Nihče nima pravice druge osebe nadlegovat in ji težit. Kaj tu enim ni jasno?

Hčerka naj zablokira vse elektronske dostope – telefon, mail, družabna omrežja,… Vrata mu odpirata izključno vidva z možem, pa brez pregovarjanja z njim. Ob prvi grožnji ali agresiji poklicat policijo, in to tako, da on to vidi.

Včasih so to rešili prijatelji. So šli do tipa in zagrozili, da se umiri. Danes ko ima že vsak 2. dostop do orožja in vsak 3. diagnosticirano depresijo in kako motnjo pa je treba biti bolj previden.
Očitno tip ne prenaša dobro zavrnitve. Kaj narediti, ne vem. Če gledaš kaj je bilo pri sosedih ni odveč biti previden.

Ko prebiram takele teme, me sploh več ne skrbi nadvlada AI nad človekom v prihodnosti, kajti človek postaja vedno bolj odsoten in se bo sam razčlovečil, še predno bo AI začel tuhtati kakšno bitje sploh je človek.

New Report

Close