Forum.Over.Net

Starševski čvek

Užaljeni nekdanji fant moje hčere

Default avatar

Badass

Maximuss je napisal/a:
Moničan je napisal/a:
jasno, ženske nikoli nič krive

ko pa je tvoja hči temu fantu uničila življenje je pa očitno ok
Ha, ha, ha, ha, ha. Uničila življenje? Tip, ki joka za nekom, ki ga ne mara, življenja ne ceni in je bedno revše.
Ne se smejat. Moničan je živi dokaz za uničeno življenje, ker ga je ena bejba pri dvajsetih skenslala.
Default avatar

Pepelkica

Kar pošlji mu sms, da naj spoka, in mu zagrozi s pravnim varstvom. Postavi se za hčerko. Sploh ni pomembno, zakaj ga je pustila, ima pravico izbirati s kom bo in kom ne. Sama sem pred 20 leti enako pustila kretena, ki je prvih deset let delal psihopatske drame in še dandanes me obrekuje. Čeprav je poročen z drugo in ima otroka. Znebite se psihopata enkrat za vselej. Da ne bo komu uničil življenja.
Default avatar

Res je tole res

[quote="psiho je" post_id=13149378 time=1570633715]
Pa sej on je tudi skapiral, samo sprijaznit se še ne more in rine nekaj, ker je pač psiho.
[/quote]

Bodi samski in si isci partnerja. Ne pa da za hrbtom partnerja isces drugega/drugo. Vmes pa se napajas z dobroto in energijo osebe s kero si v zvezi. To pocnejo zivali one sexajo vsepovprek ker nimajo cuta za empatijo in mozganov.
Default avatar

Replika

Res je tole res je napisal/a:
Replika je napisal/a:

To ni humor, ampak opozorilo, da ga jemljete resno.
Prepoved približevanja mogoče?
A vasa hci pa je lahko vrjetno ze prej bila do bivsega neiskrena ce je tako hitro nasla novega tipa? In. Ta bogi fant se naj odstrani ker je nesrecen in trpi in zahteva pojasnilo da bi lahko sel dalje? In ni vreden fer pogovora in resnice? Vem kako se pocuti ni edini. Upam da se ji bo 10let tezil vsak dan ker si drugega ne zasluzi od njega. Fer igra ni bila z njene strani zato on zeli resnico. A je to tako tezko? Ne rajs osebo blokirat, ignorirat itd.... veste nismo vsi psihici in se ne skurvamo iz veze v vezo in ne odjebemo ljudi ki so bili do nas posteni. Ce je bilo tako, potem se vam smejim ker policija za en ljubezenski prepircek nebo reagirala. Sploh ce je hci tipa za nos vlekla vec let kot mene bivsi...
Prvič ne gre za mojo hči, mal si zamešal. Drugič - ona bi morala sedet doma in njega čakat, kdaj bo imel cajt zanjo, a zdej ko ga je skenslala ima pa on kar na lepem dovolj časa, da hodi težit? Tipičen posesivnež - on se lajha okoli, ona naj čaka doma, če se ona upre bo pa on do nezavesti štalo delal?
In kakšne resnice zaboga? Produktu užaljenih možganov ni nobena resnica dovolj dobra, razen tiste, ki si jo je on zamislil. Kaj blokirat!? RAZŠLA STA SE kaj bi zdaj ona še morala narediti? Ostati samska do konca lajfa? Itak da se mu je surla povesla, ko je ona dobila drugega, zato pa zdaj nagaja. Kakšna resnica neki, on samo teži in nagaja, da ji greni življenje.
Default avatar

Strinjam se

"Bodi samski in si isci partnerja. Ne pa da za hrbtom partnerja isces drugega/drugo. Vmes pa se napajas z dobroto in energijo osebe s kero si v zvezi. To pocnejo zivali one sexajo vsepovprek ker nimajo cuta za empatijo in mozganov."

Imaš prav. Apeliram na vse mame, ki imajo doma sinove mehkega in dobrega srca, da se že prej potegnejo za njih, preden se skurbajo s takimi kurbami, ki jih na koncu samo zavržejo, kakor ogrizek jabolka. Svetujte svojemu sinu in ker ste z leti postale toliko bolj izkušene, lahko prej preberete, kakšne so te njihove izbranke. Čim zaznate, da gre za pijavko, takoj preprečiti druženje!
psiho je je napisal/a:
Pa sej on je tudi skapiral, samo sprijaznit se še ne more in rine nekaj, ker je pač psiho.
Bodi samski in si isci partnerja. Ne pa da za hrbtom partnerja isces drugega/drugo. Vmes pa se napajas z dobroto in energijo osebe s kero si v zvezi. To pocnejo zivali one sexajo vsepovprek ker nimajo cuta za empatijo in mozganov.
Default avatar

Se veselo smejim

Moničan je napisal/a:

Kakšno uničeno življenje? Jaz sem vesel, da se ene rešim, nato vzamem še mlajšo od prejšnJe. Tako se dela, ne pa jokcat in stokcat.
Ena gre, druga pride. Simpl. Sam ne vsake pobrat, to je potrebno paziti. Ker ene so ober prasss... Posebej kle gor.
Default avatar

Moničan

Se veselo smejim je napisal/a:
Moničan je napisal/a:

Kakšno uničeno življenje? Jaz sem vesel, da se ene rešim, nato vzamem še mlajšo od prejšnJe. Tako se dela, ne pa jokcat in stokcat.
Ena gre, druga pride. Simpl. Sam ne vsake pobrat, to je potrebno paziti. Ker ene so ober prasss... Posebej kle gor.
torej

ko se ena vrata zaprejo, se druga vrata odprejo?
Default avatar

ena ex

Ah dejte no ... Pa kdo pravi, da je kaj za njegovim hrbtom delala?

Jaz sem tudi mojega moža spoznala 2 meseca po razhodu z bivšim. Pa vse do dneva razhoda nisem pomislila, da bi se dobivala z drugim, kaj dobivala, niti pogledala ga nisem.

Sem pa res ja pol leta razmišljala o koncu veze. In ko dejansko prebolevaš eno vezo še ko si v njej, je precej lažje iti naprej.
Default avatar

Moničan

Badass je napisal/a:
Maximuss je napisal/a:

Ha, ha, ha, ha, ha. Uničila življenje? Tip, ki joka za nekom, ki ga ne mara, življenja ne ceni in je bedno revše.
Ne se smejat. Moničan je živi dokaz za uničeno življenje, ker ga je ena bejba pri dvajsetih skenslala.
ni bila ena, bilo jih je 32
Default avatar

To je tudi res

To itak, sicer pa WHAT GOES AROUND, COMES AROUND. In to velja tudi za tisto tvojo nesojeno, ki te je zajebala.
Moničan je napisal/a:
torej

Default avatar

verjemi da je res tako

Moničan je napisal/a:
torej

Vedno. Ponavadi takrat, ko najmanj pričakuješ.
Default avatar

Moničanov odvetnik

Ja, točno vem, kaj misliš. Nesreča nikoli ne počiva.
verjemi da je res tako je napisal/a:
Moničan je napisal/a:

torej

Vedno. Ponavadi takrat, ko najmanj pričakuješ.
Default avatar

haha haaa

rumena račka je napisal/a:
Hči (21) je dobri dve leti hodila s fantom. Letos poleti je zvezi naredila konec, ker očitno to zanjo ni bilo to. Zdaj ima novega fanta, s katerim je srečna, kot mislim da s prejšnjim ni bila nikoli.

Jaz se v to, kar je imela s fanti nisem vtikala, mi je pa v zadnjem času totalno prekipelo, ker prejšnji fant, kljub temu, da je prej dolge dneve ni "povohal" in je bil zabaven kot dnevnik, razhoda ne more predelati, pojavlja se pred našimi vrati, očitno ji piše mail-e in sms-e, zahteva dodatne pogovore .

Hčeri smo svetovali, naj zablokira njegovo mobi številko, e-mail, kontakt na FB in WhatsApp, ampak prepovedi pojavljanja pred domov pa ne bomo dobili, ne da bi prej z vednostjo policije naredil kaj hudega.
Mož je čisto penast in je rekel, da bo fanta stolkel, da bo mir, ampak jasno da ga ne bo.

Razmišljam, da bi mu napisala sms in ga opozorila, da bomo zaradi nadlegovanja iskali pravno varstvo in da se lahko od sedaj pogovarja le z našim odvetnikom (na srečo je prijatelj res odvetnik).

Imate mogoče kakšne izkušnje z užaljenimi zavrnjenimi moškimi?
en taki (sicer sam sodnik) se vlači po sodniji in nič ne prizna, da je zalezoval in nadlegoval
Default avatar

Firbec sem

Replika je napisal/a:
Ena družina v Kitzbilu jih ima.
Daj no, ne moreš vrčt kosti in nam pustit vprašanje nad glavo... Kdo?
Default avatar

Replika

Firbec sem je napisal/a:
Replika je napisal/a:
Ena družina v Kitzbilu jih ima.
Daj no, ne moreš vrčt kosti in nam pustit vprašanje nad glavo... Kdo?
Eh.
Default avatar

Dve okoli kepe

rumena račka je napisal/a:

A vasa hci pa je lahko vrjetno ze prej bila do bivsega neiskrena ce je tako hitro nasla novega tipa? In. Ta bogi fant se naj odstrani ker je nesrecen in trpi in zahteva pojasnilo da bi lahko sel dalje? In ni vreden fer pogovora in resnice? Vem kako se pocuti ni edini. Upam da se ji bo 10let tezil vsak dan ker si drugega ne zasluzi od njega. Fer igra ni bila z njene strani zato on zeli resnico. A je to tako tezko? Ne rajs osebo blokirat, ignorirat itd.... veste nismo vsi psihici in se ne skurvamo iz veze v vezo in ne odjebemo ljudi ki so bili do nas posteni. Ce je bilo tako, potem se vam smejim ker policija za en ljubezenski prepircek nebo reagirala. Sploh ce je hci tipa za nos vlekla vec let kot mene bivsi...
Ne sodi po sebi.
Hči je sedela doma in čakala, da si je fant občasno utegnil vzeti kakšno uro zanjo.
Ko se je tega naveličala, je zahtevala pogovor, po njem si je vzela nekaj časa in zvezo s zaključila, ker v njej ni videla prihodnosti.
Z novim fantom je začela hoditi dva meseca po razhodu.
Je zato ******?
Hm, nekaj je narobe s teboj.
Na pravem forumu iscete odgovore, tu so sami taki luzerji, ki ne znajo predelati razhodov in si domisljajo, da lahko zato drugim grenijo zivljenje.

Imate vec moznosti: od operaterja zahtevati blokado klicev, kar pomeni da bo opozorjen s strani operaterja, ce se ne odzove, lahko blokirajo njegovo stevilko.
Drugo, da vam odvetnik spise opozorilno namero, da ga boste prijavili, ce vam ne neha hoditi na vrata in vas nadlegovati.

Zadnja: da gre hcerka na policijo in psihopata prijavi.

Punca naj ga predvsem ignorira. Naj na nobeno provokacijo ne odgovarja. Konec je konec. Nihce nima pravice zalezovati, gnjaviti in nadlegovati drugega. Mislim, je ja jasno, da je punca naredila edino pravo stvar, ko se ga je znebila...

Srecno!
Default avatar

Res je

[quote="Dve okoli kepe" post_id=13149711 time=1570649054]
[quote="rumena račka" post_id=13149182 time=1570627128]

Ne sodi po sebi.
Hči je sedela doma in čakala, da si je fant občasno utegnil vzeti kakšno uro zanjo.
Ko se je tega naveličala, je zahtevala pogovor, po njem si je vzela nekaj časa in zvezo s zaključila, ker v njej ni videla prihodnosti.
Z novim fantom je začela hoditi dva meseca po razhodu.
Je zato ******?
Hm, nekaj je narobe s teboj.
[/quote]

Na pravem forumu iscete odgovore, tu so sami taki luzerji, ki ne znajo predelati razhodov in si domisljajo, da lahko zato drugim grenijo zivljenje.

Imate vec moznosti: od operaterja zahtevati blokado klicev, kar pomeni da bo opozorjen s strani operaterja, ce se ne odzove, lahko blokirajo njegovo stevilko.
Drugo, da vam odvetnik spise opozorilno namero, da ga boste prijavili, ce vam ne neha hoditi na vrata in vas nadlegovati.

Punca naj ga predvsem ignorira. Naj na nobeno provokacijo ne odgovarja. Konec je konec. Nihce nima pravice zalezovati, gnjaviti in nadlegovati drugega. Mislim, je ja jasno, da je punca naredila edino pravo stvar, ko se ga je znebila...

Srecno!
[/quote]

Sexat in v obraz lagat folku ker mas od njih korist pa je dovoljeno. Skoda da tega ne mores na policijo prijavit.
Default avatar

Nasilje tako in drugačno

"Sexat in v obraz lagat folku ker mas od njih korist pa je dovoljeno. Skoda da tega ne mores na policijo prijavit."

Psihičnega, ekonomskega nasilja in varanja recimo ne moreš prijavit policiji, vsaj pri nas ne in tudi v večini razvitega sveta ne. Edino pri ločitvah lahko to uporabiš. Neiskrenega izkoriščevalskega odnosa pa še težje. Dva odrasla človeka odgovarjata zase in vesta, v kaj se spuščata. Če je en pametnejši od drugega in ga nateguje in izkorišča, je to vredno moralnega obsojanja, kaj več pa žal ne. Morda bomo kdaj doživeli mi ali pa naši zanamci, da se bo tudi to obravnavalo bolj resno. Kriva je pa vzgoja.
Res je je napisal/a:
Dve okoli kepe je napisal/a:

Srecno!
Sexat in v obraz lagat folku ker mas od njih korist pa je dovoljeno. Skoda da tega ne mores na policijo prijavit.
Default avatar

ttcbbbm

vsak normlni človek ti da razlago.ona tega ni naredila.če bi bi imela mir.pa niti toliko ni da bi v faco povedala.
Default avatar

rumena račka

ttcbbbm je napisal/a:
vsak normlni človek ti da razlago.ona tega ni naredila.če bi bi imela mir.pa niti toliko ni da bi v faco povedala.
Preden razvijete še kakšno tezo: seveda mu je podala obširno razlago, o odločitvi mu je pravzaprav razlagala cel dan - in to o stvareh, o katerih mu je menda razlagala že v času zveze.
In mu je razlagala še en cel dan potem, ko sta bila narazen že 14 dni in je fant dojel, da punca misli resno (ter da verjetno ne bo več dobil tako potrpežljive deklice, ki bi sedela doma in ga čakala, da bi našel 5 minut časa zanjo).

Ne morem verjeti, da je med ljudmi toliko posesivnežev, ki so mnenja, da zveze ne smeš končati, če že, moraš partnerja na razdor pripravljati pol leta prej, se mu za razdor opravičiti in razloge zanj podrobno razdelati v večurnih delavnicah.

Veliko materiala za psihoterapevte tukaj, skratka.