Forum.Over.Net

Starševski čvek

Ne vem kako naprej v življenju

Default avatar

mario20

Nooo An.....
Pa se skrijva nekam od teh nepismenih otesancev
Kje si ....?!?
Default avatar

samski uspešen

Grda resnica je napisal/a:
Tisti ki ocitate avtorici da se precenjuje. Ni receno. Imam prijateljico izobrazena, polna denarja,lepa,zabavna in topla oseba,za moje pojme prevec iskrena in se ne znajde med morskimi psi,ki iscejo hitre uzitke in neke povrsne odnose.pac nima srece v ljubezni
Avtorica ne obupaj,tolko stara pa tudi nisi da je vse ze zamujeno
Mi lahko predstaviš prijateljico?
Sem samski, izobražen, situiran. Iščem žensko za resno vezo.
Default avatar

Miki miško

Zartrose je napisal/a:
preveč pričakuješ od moških je napisal/a:

Pa kaj ti misliš, da obstajajo neke pravljične zveze in nevem kaj. Moškim je do tebe, dokler ga ne izpraznijo, potem ga ne zanimaš več. Takšni moški so vsi, to je najbolj naravni nagon človeštva. S tem da moški po 30 letu nimajo več časa se it družinice in zveze in nevem kaj še. So strogo resni, seks in to je to, vsi ti izletki in podobno so le ogrevanje za izpraznjenje mošnje. Oplodit in spizdit. Ljudje, ki so v vezah so v resnici prijatelji, ki so se odločili živeti skupaj. Prvo se nehaj nosit kaj si vse dosegla, potem te bo pa tudi kakšen vsaj malo bolj normalen tip, ki si želi tudi zveze oz. prijateljstva.
Zveza, kjer se dva spoštujeta, ljubita, sta si predana in zvesta, ni pravljica ampak zdrava veza.
Moški ki imajo žensko za praznjenje (taki sex jemljejo za antistresno terapijo, ne pomislijo pa da nad žensko izvajajo zločin, ko v njo spuščajo svoj stres, gnev, zlobo.. čeprav tudi v ženske, ki same sebe ne ljubijo in ne sprejemajo) pa tudi m od moških niso, so zavedeni tekom odraščanja a se tega še zavedajo ne, da bi kaj v vezi s tem spremenili in tako kaznujejo ženske za nekaj kar je nekdo drug naredil...
Jejhata, in kdo je nekdo drug?
Default avatar

664444

mario20 je napisal/a:
mlajši muc.....
si se premislila?!?
ku.rba si ti en butl hahahaha
Default avatar

luna med temnimi oblaki

Tako kot do sedaj. Živi vsak dan sproti.
Pravijo, da je treba železo kovati, dokler je vroče. Razumeš, kaj sem hotela povedati? Ne svetujem ti, da začneš nekaj na silo. Pišeš, da imaš 38 let, če bi hotela imeti otroka, je to zadnji čas. Ampak ne za vsako ceno! Stvari se v našem življenju zgodijo, ali pa ne. Ampak nič se ne da iz siliti.
Kar bo, bo. Morda ti je še namenjena ljubezen. Morda tudi še kakšen otročiček. Kdo bi vedel? Zapomni pa si, da nihče nima vsega. Ljudje se zaljubijo, se poročijo, imajo otroke, se kregajo, varajo, se ločijo, doživijo marsikaj grenkega. To je življenje.
Želim ti, da v življenju doživiš še marsikaj lepega. Morda te čaka presenečenje. Vse dobro.
Default avatar

navadna luzerka si

Forum15 je napisal/a:
Simpatičen luzer je napisal/a:
Mogoče se midva ujameva. Nekaj o meni:

Brez službe
Pijem pivo
Kadim
Uživam življenj
Komunikativen
Resen
Odgovoren
Skrben
Deloven
Manjka nekaj zob
Starost 41
Kraj Ljubljana
Želim imeti otroke
Živim sam
Star avto
Brez izobrazbe (Oz življenjska šola končana)
Sem ploden
Sexualno, in vizualno privlačen
Samostojen
Družaben
Energičen
Razumevajoč
Strpen
Drugačen

U madona, ni da ni. Te zanima, kaj več.

Sem končala z branjem pri prvi alineji. :)
No, pa si se izdala, opica primitivna. Ti lahko kar direkt povem, zakaj si sama: ker si preveč izbirčna. Nisi taku huda, kot misliš, da si, še manj tako pametna. Čisto povprečna si. Čakaš pa na princa na belem konju. Kar čakaj. Do smrti.
Default avatar

Nekako me spominjaš na tip ženske

… ki imajo vse. So v samem središču pozornosti, vsak rad za njimi pogleda, jim daje komplimente, do 30. leta govorijo da otrok nočejo še ali pa si jih sploh nikoli ne želijo, seksajo z vsakim, ki jim je tako všeč, da bi ga morale probati itd … A ko treba preiti na prihodnost, pa se vse ustavi … Ker ti nisi resna, ne moški. Mogoče, če veš, da te jih je že par zavrnilo oz. ti ne vračajo toliko nazaj, kot ti daješ (ljubezni, topline, nasmehov itd), potem se je za vprašati pri sebi, kje je tisti problem, kjer človeku poveš/pokažeš tisto, zaradi česar mu mine?
Default avatar

Hribčkanje

navadna luzerka si je napisal/a:
Forum15 je napisal/a:

Jao babe. 😂 kdaj ti pride mama po otroka no
Sem končala z branjem pri prvi alineji. :)
No, pa si se izdala, opica primitivna. Ti lahko kar direkt povem, zakaj si sama: ker si preveč izbirčna. Nisi taku huda, kot misliš, da si, še manj tako pametna. Čisto povprečna si. Čakaš pa na princa na belem konju. Kar čakaj. Do smrti.
Meni je vsaj kdo umrl, da te ne bom jutri slišala jamratì. 🤣😂😂😂 Ne žali opice, če je zgoraj premalo. Najdi nadpovprečnega, predno boš dušo spustila in jo morali trimčkati vsi na Mon. Jame 🤣😂😂😂😂😂
Default avatar

Hribčkanje

Nekako me spominjaš na tip ženske je napisal/a:
… ki imajo vse. So v samem središču pozornosti, vsak rad za njimi pogleda, jim daje komplimente, do 30. leta govorijo da otrok nočejo še ali pa si jih sploh nikoli ne želijo, seksajo z vsakim, ki jim je tako všeč, da bi ga morale probati itd … A ko treba preiti na prihodnost, pa se vse ustavi … Ker ti nisi resna, ne moški. Mogoče, če veš, da te jih je že par zavrnilo oz. ti ne vračajo toliko nazaj, kot ti daješ (ljubezni, topline, nasmehov itd), potem se je za vprašati pri sebi, kje je tisti problem, kjer človeku poveš/pokažeš tisto, zaradi česar mu mine?
Vsako drugo temo preglej nò. Ma, klinov, pogledajo ja, jest pa ne 🤣😂😂😂 Ozki pogledi niso privlačni. Vem, imaš fajn dedca.
Klinov, 20 let mlajšega pa ne odženemo. Pa ti tudi ne kradejo. Zato ga povleči za j*..
Default avatar

navadna luzerka si

Hribčkanje je napisal/a:
navadna luzerka si je napisal/a:

Meni je vsaj kdo umrl, da te ne bom jutri slišala jamratì. 🤣😂😂😂 Ne žali opice, če je zgoraj premalo. Najdi nadpovprečnega, predno boš dušo spustila in jo morali trimčkati vsi na Mon. Jame 🤣😂😂😂😂😂
Ej viharni, od kdaj imate na psihiatriji dostop do interneta?
Default avatar

Japajade de

ne bo šlo je napisal/a:
Forum15 je napisal/a:
Če na kratko povzamem: stara 38, izobražena, z dobro službo, športnica, luštna, komunikativna, zabavna...skratka ne manjka mi nič na zunaj gledano.

Sem pa sama...če kritično pogledam v preteklost, sem na področju ljubezni naredila nekaj napak, mogoče najboljše moške v obdobju do 30 leta izpustila iz rok in si nisem ustvarila družine. Sedaj mi je za to žal....se trudim popraviti, ravnati drugače, vendar se vrtim v začaranem krogu. Srečujem moške, ki očitno na resno zvezo, družino, odgovornost niso pripravljeni....na začetku vse lepo, oh in sploh, potem se stvari svižijo. Niso pristni, niso iskreni, ne čutim prave naklonjenosti in ljubezni z njihove strani....občutek imam, da vedno več dajem, kot dobim nazaj.

Imam prijatelje, veliko potujem, se zabavam, športam, dodatno izobražujem...ampak počasi imam vsega tega že vrh glave. Na koncu dneva sem namreč vedno sama doma. In postajam vedno slabše volje, nesrečna, zagrenjena, moj nasmeh večino časa ni več pristen...zavidam ljudem, ki imajo partnerja, družino. Sama imam vse (v materialnem smislu) in hkrati nič.

Vbistvu niti ne vem, zakaj vse to pišem. Mogoče rabim samo kakšno tolažilno besedo, da je tudi zame nekje nekdo, oziroma nasvet kako naj začnem zopet pozitivno zreti v prihodnost.
Zamudila si zlati čas za ustvarjanje družine, torej leta od 18 - 30 leta, v tem času se tudi najdejo pravi partnerji za oploditev. Po 30 letu se najdejo samo še ostareli, ločeni, obupani fukfehtarji z erektilno disfunkcijo. Žal tako je. Svet je kruto realen, če imaš nekaj, drugega nimaš. Ti si se očitno posvetila karieri in izgubila družinsko življenje. To je pač potrebno vzeti v zakup, o tem bi morala takrat razmišljat. Saj imamo vsi nek križ nad sabo. Čas prehitro teče za napake. Sedaj prej kot boš dobila vsaj kolikor toliko dobrega oplojevalca, boš že stara čez 40 let, da imaš pa najstnika doma ko si sam čez 60 let, no way.
To niti slučajno ne drži. Avtorica, ne pusti se prepričat bedastočam drugih. Poznam kar nekaj parov, ki dokazujejo nasprotno. Še pri 40+ lahko doživiš najlepšo ljubezensko zgodbo. Vse pa je odvisno od tvoje glave.
Default avatar

Popay

tako je to, se spomnim moje situacije.., zvečer sem zaspal kot pesimist, ker je bila kar neki časa pred spanjem prisotna misel, ki se slišalo tako..., spet ni uletela taprava, hehe, zjutrej sem se pa zbudil kot optimist in si mislil...., evo, dons bo uletala taprava. Pa vedno sem si mislil, pa kako je možno, da ne uleti taprava, če imam pa vse pogoje za partnersko življenje z skulirano žensko, da se razumemo... Ko si v teh letih želiš seb primerenga partnerja, to v bistvu bolj zgleda kot tist zajebantski pregovor na balkanu..., sanja svonja kukuruz, hehe...
Default avatar

Zartrose

Miki miško je napisal/a:
Zartrose je napisal/a:

Zveza, kjer se dva spoštujeta, ljubita, sta si predana in zvesta, ni pravljica ampak zdrava veza.
Moški ki imajo žensko za praznjenje (taki sex jemljejo za antistresno terapijo, ne pomislijo pa da nad žensko izvajajo zločin, ko v njo spuščajo svoj stres, gnev, zlobo.. čeprav tudi v ženske, ki same sebe ne ljubijo in ne sprejemajo) pa tudi m od moških niso, so zavedeni tekom odraščanja a se tega še zavedajo ne, da bi kaj v vezi s tem spremenili in tako kaznujejo ženske za nekaj kar je nekdo drug naredil...
Ja kaj ni razumljivo kdo.....
Default avatar

Miki miško

Zartrose je napisal/a:
Miki miško je napisal/a:

Ne. No, vsaj meni ne.
Default avatar

Margot-

Forum15 je napisal/a:
Če na kratko povzamem: stara 38, izobražena, z dobro službo, športnica, luštna, komunikativna, zabavna...skratka ne manjka mi nič na zunaj gledano.

Sem pa sama...če kritično pogledam v preteklost, sem na področju ljubezni naredila nekaj napak, mogoče najboljše moške v obdobju do 30 leta izpustila iz rok in si nisem ustvarila družine. Sedaj mi je za to žal....se trudim popraviti, ravnati drugače, vendar se vrtim v začaranem krogu. Srečujem moške, ki očitno na resno zvezo, družino, odgovornost niso pripravljeni....na začetku vse lepo, oh in sploh, potem se stvari svižijo. Niso pristni, niso iskreni, ne čutim prave naklonjenosti in ljubezni z njihove strani....občutek imam, da vedno več dajem, kot dobim nazaj.

Imam prijatelje, veliko potujem, se zabavam, športam, dodatno izobražujem...ampak počasi imam vsega tega že vrh glave. Na koncu dneva sem namreč vedno sama doma. In postajam vedno slabše volje, nesrečna, zagrenjena, moj nasmeh večino časa ni več pristen...zavidam ljudem, ki imajo partnerja, družino. Sama imam vse (v materialnem smislu) in hkrati nič.

Vbistvu niti ne vem, zakaj vse to pišem. Mogoče rabim samo kakšno tolažilno besedo, da je tudi zame nekje nekdo, oziroma nasvet kako naj začnem zopet pozitivno zreti v prihodnost.
Ne vem zakaj si ženske toliko enih stvari očitate. Si pač sama, kaj zdaj. Če si tiste "najboljše" pustila, si jih verjetno z razlogom. Lahko da so bile to njihove slabe lastnosti, ki so zdaj tekom let utonile v pozabo, ali pa ti nisi bila dovolj pripravljena, zrela. V vsakem primeru bi se (najverjetneje) klavrno končalo, zato si nimaš kaj očitati.

Ja, najverjetneje je tudi nekje zate nekdo, srečaš ga pa lahko jutri ali pa v domu upokojencev. Če ti je to zdaj kaj v tolažbo ...
Ti kar pozitivno zri v prihodnost, če se z novim sfiži, se pač sfiži, enkrat boš že srečala takšnega, ko se ne bo.
.....

Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.
Default avatar

Zartrose

Miki miško je napisal/a:
Zartrose je napisal/a:

Ne. No, vsaj meni ne.
A, to je pa nekaj novega..
Default avatar

Simpl k paaulj

Ko boš nehala iskati - pride samo od sebe!! Verjemi!