Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stjepan Hauser spet preseneča

Stjepan Hauser spet preseneča

Tokrat z zadnjim kratkim videom, ki daje vedeti, da je Stjepan spet v pogonu :-). Lepo je opaziti, kako z roko namenoma med igranjem drgne po njeni desni joškici.

https://www.youtube.com/watch?v=au3usfMpWpw

Pevka je Benedetta Caretta.

Naj uživata, jima privoščim, luštno je pogledat tako špricanje feromonov! eden je v komentarjih pod videom celo zapisal, a si predstavljate, kakšna je bila tam vlažnost :)))))

Tega Hauserja in njegovega kolega iz Slovenije Luko Šulića in teh 2Cellos in vse te fame okoli tega imam že vrh glave! Na živce mi gre, kako neumen folk povzdigne takšne bedarije. Kot da je to neko sveto čudo, da nekdo na čelo igra Michaela Jacksona ali kaj podobnega. Zdaj je sredi Ljubljane Cellofest, pa noben tega ne povoha, pa sami vrhunski čelisti tam. Ta dva pa kot da sta bog i batina, pijana od svetovne slave. Sta malo pozabila kako se zares vadi čelo. Šulić se je zbrihtal pa posnel Vivaldija in zdaj hoče s klasičnim koncertom služit. Pa spet mu bodo peli hvalnice, saj bodo na koncertu sami ljubitelji 2Cellos, ki za Vivaldija do zdaj niti slišali niso. Hauser je šel pa itak čist v k

Koji je tebi k., no? Očitno že dooolgo nisi, da si v tako našpičenem stanju. A ne znaš preskočit teme, če imaš samo za pljuvat po prebranem? Moj namen je bil malo erotične energije podelit s tem videom, ne pa priklicat tvoje šimfanje.

Pa dojemi: Stjepan Hauser je sedaj solist; ni več2 Cellos, dua jaz niti ne omenjam v prvem postu…. Ja? Taki , kot je on, so vedno dobrodošli, , nabiti z erotično energijo, ne pa take zagrenjene suhe limone, kot si verjetno ti.

nova
Uredništvo priporoča


Mislim res…..take nergače imam pa sploh najraje. A misliš da za igranje Jacksona ni treba obvladat inštrumenta? Brez skrbi, sta onadva predrkavala klasiko več 10 let da sta kjer sta.


Mislim res…..take nergače imam pa sploh najraje. A misliš da za igranje Jacksona ni treba obvladat inštrumenta? Brez skrbi, sta onadva predrkavala klasiko več 10 let da sta kjer sta.
[/quote]

Takšnih kot sta onadva je cel kup. Že v Sloveniji in na Hrvaškem, kaj šele drugod. Z več priznanji in nagradami. Kot glasbena virtuoza nista neka svetovna špica, kot nastopača pa vsekakor. Šovbiznis pač. Slava in denar. Easy money. Ko te v svetu resne glasbe nihče več ne jemlje resno, je pa treba it nazaj vadit. Ampak do zdaj se skoraj nihče, ki je uspel v crossoverju, ni uspešno vrnil v resno glasbo, tudi Maksim Mrvica je poskušal, Vanessa Mae, da o kakšnem Richardu Claydermanu, z na pol otroškimi skladbicami niti ne govorimo. Tudi če klasične koncerte napolnijo s publiko, ki o klasiki nima pojma.

Hauser nabit z erotično energijo!?
meni se ne zdi, pravzaprav se ob pogledu nanj vedno stresem. odbijajoč, antipatičen, creepy … brrr
ne znam definirat

jap, meni tudi. Tako antipatičnega tipa pa že dolgo ne.

Kakšni feromoni. To je vse biznis, da posnameš en hojladri video s pevko, ki ej v vzponu oziroma ima za sabo cel pr, ki jo hoče lansirat na italijansko in svetovno sceno. Obraz je namenoma odrezan.
Hauser niti enega videa ni posnel naključno z raznoraznimi glasbenicami.

seveda da ne – z vsako v videu se je še dodobra poseksal – mu privoščim 🙂

ti pa napišem: tak kot je lahko ples zelo varna oblika seksa, je tudi med glasbenim igranjem tole very safe sex. Mi lahko verjameš, se kurimo tudi takole, na odrih, med igranjem, tako v glasbenih vodah…. Pa kaj čem ti razlagat, saj ti ne razumeš niti špricanja feromonov, kaj šele kaj drugega 🙂

Čisti užitek! Hvala!

Veliko je poklicanih, malo je izbranih. Ti že nisi eden izmed njih.

baje je imel veliko bab in še jih menja

Res je. Ženske so mu kot predmet.

jap, meni tudi. Tako antipatičnega tipa pa že dolgo ne.
[/quote]

Če se prav spomnim je bil v tej temi tudi en video z njegovim intervjujem. Zakaj je bil izbrisan?

mar ta smeh pomeni, da se motim 🙂
[/quote]

Nimam pojma kolk se motiš, če se motiš. Tale mi je prva, nisem imela pojma o tem. Jaz bedak še moža s seboj vzamem ;))

slovenke vzamejo moža le kot krinko ala James Bond varianta
[/quote]

Aha, vidiš, good to know. Jaz sem malo bolj naivne sorte 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=QyA3pIYIuiw

Ful sta luštna, ko kar šprica erotika iz njunih spotov 🙂 Naj uživata! 😀

ona res lepo poje

Mora samo na San Remu zmagat ali pa za Evrovizijo, pol je pa na konju s svojo kariero. Ima odličen vokalni potencial. Upam, da bo tako pametna in nehala kmalu prepevat uspešnice; da začne svoje komade pet…

Ful sta luštna, ko kar šprica erotika iz njunih spotov 🙂 Naj uživata! 😀
[/quote]

Mhm:)

Bolj sem paše ta video, kot v drugo temo:)

https://www.youtube.com/watch?v=9T8ywBXkVWk

Watch my home video ebony mature foot worship

I very much would like to talk to you.

notoriety
bdsm punish

I apologise, but it does not approach me.

concern
lesbian torture video

New Report

Close