Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste lahko takšni packi, da ne vsakič zamenjate brisače po tuširanju

Kako ste lahko takšni packi, da ne vsakič zamenjate brisače po tuširanju

Meni je to naravnost ogabno, poznam veliko takih ki tud po več dni ali celo en teden ne zamenjajo brisače in se vedno z isto obrišejo. Si brišete prvo rit in to cel teden, potem se pa s to isto brisačo polno bakterij po obrazu obrišete naslednjič. Fuuuuuj

Poskusi uporabiti najprej vodo za umivanje pa še kak gel in se šele potem obrisati z brisačo.
Če te prav razumem, se ne umiješ ok, zato je brisača tako zamazana.
Če se boš ok umila, ti ne bo treba brisače menjat po vsakem brisanju.
Zakaj si polna bakterij?

Jaz jo imam cel teden, ce izgleda cista in ne smrdi. Uporabljam jo le za brisanje VODE iz telesa, umazanijo spiram pod tusem stran.

Prvic – pri umivalniku imamo za roke in obraz drugo brisaco kot za tusiranje.
Drugic – nekateri (vecina izmed nas) se pod tusem umije in smo samo se mokri, ko stopimo izpod tusa. Mokri, a cisti.
Brisaca se do naslednje uporabe posusi.

Tocno to sem mislila napisat. Tukaj sem ze veckrat prebrala, kako se super ciste mone (kao) tusirajo. Omoci se z malo vode, na “kriticne dele” nanese za grah gela, potem pa tisto odmoceno svinjarijo odrgne z brisaco. Poznam nekaj ljudi, ki si tako (kao) umivajo roke: za 2 sekundi prste pod vodo, potem pa drgnit z brisaco.
Take brisace niso niti za oprat, ampak samo za skurit! :)))
Naucite se umit, kot je treba. Pa brisaco razgrnit, pozimi tudi na radiator, da se cisto posusi. Pa je mogoce ne bo treba skurit po vsakem tusiranju. 🙂

Kolikor sem razumel iz posta se pri njih sploh ne umivajo ampak samo brišejo v brisače prav tako pa ne uporabljajo WC papirja ampak kar brisače, tako da bi čudno da je že prvi dan vse za v pranje. Avtor(ica) s takšnim načinom uporabe bi moral(a) zamenjati brisačo ne enkrat dnevno ampak po vsaki uporabi, ne pa da se zjutraj noter obrišeš rit potem pa še cel dan po obrazu. Fuuuuuj te bodi packa.

Ti pa pametuješ še v temi o blesavih brisačah. Podobno bi lahko debatirala kako si obrišeš ti rit in listič ni usran.
Ti že zares pretirava


Joj. V celi hiši nimamo niti 1 radiatorja.

Hahaha tale je tema je odlična, sedaj je pičilo monovce tam ker zaboli, ker sami menjajo brisačo enkrat tedensko in sedaj bodo našli vse možne izgovore kako so oni čisti hahahah. V resnici pa si večina ljudi roke umije tako kot si ti opisala. 2 sekundi pod vodo in si mislijo kako so sprali bakterije dol, v resnici pa so še vedno umazani, podobno je s tuširanjem. Na hitro malo z rokami podrgnejo po najlaže dostopnih mestih telesa in si mislijo kako so čisti. Potem pa vse te bakterije oddajo na brisačo, ki jo uporabljajo še cel teden.

Saj so se tudi leta 1890 ljudje enkrat na mesec tuširali pa so bili vsi čisti in higienični za tiste čase…

Mestni ljudje imajo res veliko možnosti, da so tako umazani, da tuširanje ne zadostuje…

Sem enkrat po radiu poslusal, kako so nekoc studentje, ko se ni bilo pralnih strojev, od doma so bili pa dalec, nosili hlace tako dolgo, da so od umazanije in urina kar same pokonci stale, ko si jih postavil ob posteljo. Nekateri med njimi pa spodnjice sploh imeli niso.

Lej – za intimni predel imam mini brisačko 20x30cm, ki jo dnevno menjam, za ostalo telo pa eno velikosti 50×100,ki jo zamenjam na 2-3 dni, na en predel brišem obrz, na ostale predele preostanke telesa razen intime. Sušim jo na soncu.Vsak družinski član ima pa svojo brisačo….

Mene pa zanima kje delate, da ste tako umazani in polni bacilov?

Se ena packa, ki se lahko veckrat obrise v 1 brisaco.

Ja, res, če si ogaben, smrdljiv, umazan prašič, si moraš res menjati brisačo po vsakem tuširanju. Fuj. :–))

menjam dnevno ker mi je to navada od nekdaj. nočem zdaj o tem zakaj. uporabljam pa tiste male, ki so v velikosti, nevem, A3 lista ali prenosnega računalnika. zvečer se v njo obrišem in pustim do jutra, ko jo potem še uporabim, morebiti še čez dan, potem prat in zvečer spet novo.

ampak na tiste, ki tega ne delajo ne gledam, kot da so umazani

Jaz se obrišem od zgoraj navzdol, vmes jo tudi obrnem, potem pa SAMO FLIK NA TLA! In iz tal gre direktno v pranje (kuhanje). Ne me jebat, da si je nekdo sposoben obrisati mednožje in rit in potem vrisačo obesit nazaj na obešalo? OBIČNA SVINJA!


[/quote]

Raje si ne predstavljam, kaj se prime tvojih podplatov, ko hodiš po tleh, kjer se je pred tem valjala brisača, s katero si si obrisala celo telo …

Že vsaj 4 teme odprte na temo brisač. Guglej.
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11082758&utm_source=forum&utm_medium=sorodnevsebine&utm_campaign=SorodneVsebine

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=2971429&utm_source=forum&utm_medium=sorodnevsebine&utm_campaign=SorodneVsebine

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=8394289&utm_source=forum&utm_medium=sorodnevsebine&utm_campaign=SorodneVsebine

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=7818529&utm_source=forum&utm_medium=sorodnevsebine&utm_campaign=SorodneVsebine

Tema odprta za nabiranje klikov.

Res si packa,da si še po tuširanju umazana. Ni čudno,da se gabiš sama sebi.

Pri nas imamo v delu dvetri velike brisače cel teden. Nas je pet. Vsi se brišemo vanje. Umiti, vsak večer. Za roke in obraz imam dve srednji brisači na teden.
Vsi še živi.
Lahko pa vas, silni pralci vprašam, kako ste lahko taki packi, da vsako brisačo vsak dan operete s praškom? Veste koliko detergenta gre v morje?
Greta, Gretica, kje si?


[/quote]

Velika razlika je, ce se pred tem brisanjem umijes ali ne!

Mi imamo vecinoma eno brisaco cel teden in ta po enem tednu se vedno disi.
Kako malomarno se umivate, ne vem, ampak jaz se konkretno stusiram in umijem z milom, obraz si obrisem v sredinski del velike brisace, rit pa s tistim delom, kjer je nasitek na brisaci. Vedno enako. Za obraz imamo tudi vsak svojo manjso brisacko, ki jih menjamo tedensko, za roke pa imamo eno skupno, to menjam po potrebi, vcasih dnevno, vcasih pa na par dni.

Da bi pa ciste brisace prala, mi ne pade na pamet!

Hahaha tale je tema je odlična, sedaj je pičilo monovce tam ker zaboli, ker sami menjajo brisačo enkrat tedensko in sedaj bodo našli vse možne izgovore kako so oni čisti hahahah. V resnici pa si večina ljudi roke umije tako kot si ti opisala. 2 sekundi pod vodo in si mislijo kako so sprali bakterije dol, v resnici pa so še vedno umazani, podobno je s tuširanjem. Na hitro malo z rokami podrgnejo po najlaže dostopnih mestih telesa in si mislijo kako so čisti. Potem pa vse te bakterije oddajo na brisačo, ki jo uporabljajo še cel teden.
[/quote]

Kaj pa je narobe z bakterijami? Bakterije so tvoj zaveznik. V telesu jih imaš na milijarde, ti pa se sekiraš za tistih par milijonov na rokah. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


He he – ravno to sem hotela dodati. Eno obdobje še v Primoževem času je bil MON sinonim za brisače 🙂

Joj, vitka, holesterol več dobrega kot slabega, pa koji klinc bom menjala vsak dan čisto brisačo? Saj se umijem vsak dan. Sončke je pa vsak dan vihar na busu navsezgodi, kljub vašemu umivanju. 😂
Ko se nehajte uživati, so globe na vrsti, Mon na tapeti s hujšanje vred. Ko še vam dedci začnejo gonit vsem na očem neposredno, pol pa Mon pregorel. Komedija 🤣😂😂😂

New Report

Close