Forum.Over.Net

Starševski čvek

katete radiske postaje poslusate?

Default avatar

jaja 31

Ob perkih zvečer napoti proti morju Radio 94, odlična glasba,na morju Radio Istra, res dober program, doma med vožnjo Radio Sora kadar na Gorenjcu vrtijo ćefursko muziko, drugače pa generalno Gorenjca.Bom jih pa skenslal če se ne bodo vsaj malo brzdali s to ćefursko muziko, saj so vendar Gorenjc ne radio tuzla !
Default avatar

ce ze moram

radovedni tacek je napisal/a:
Pokrovitelj foruma je J.J.
Ce ze mora bit radio, je to Rock, ko ta ne lovi vec, pa Val202. Samo v avtu.
Default avatar

Dober

Samo v avtu, SI ali Rock.
Default avatar

Ama de casa

RSI je napisal/a:
RSI, že od neki nekdaj, še od časov MM2.
Edina resna konkurenca Valu 202.
Default avatar

Sapra

V avtu Val 202, preklapljam na RSI po potrebi. Ko imam moznost, tudi Rock Radio. Hvala za namige o Radiu Pula!
Default avatar

Priimorka

Radio koper. Izven slušnosti val 202.
Default avatar

leparoža

Delam doma in vedno poslušam radio prek interneta, bolj zaradi glasbene kulise, da mi nekaj brenči. Zjutraj običajno Radio 1, ko mi začnejo predvajat Pušlarce ipd. neposlušljivo glasbo in ponavljat muzko, pa prešaltam na Bob (rock glasba).
V avtu imam vedno glasbo (običajno zeeeeelo na glas :)), ki sem si jo posnela na ključek.
Default avatar

podobno

zakaj_pa je napisal/a:
radovedni tacek je napisal/a:
Pokrovitelj foruma je J.J.
Val 202, rock Radio kdaj pa kdaj
V glavnem val 202, RR pa zelo občasno.
Default avatar

Sushi

leparoža je napisal/a:
Delam doma in vedno poslušam radio prek interneta, bolj zaradi glasbene kulise, da mi nekaj brenči. Zjutraj običajno Radio 1, ko mi začnejo predvajat Pušlarce ipd. neposlušljivo glasbo in ponavljat muzko, pa prešaltam na Bob (rock glasba).
V avtu imam vedno glasbo (običajno zeeeeelo na glas :)), ki sem si jo posnela na ključek.
Danes je bil že "Zapadel je prvi sneg..." Mogoče so že začeli z okraševanjem, da jih nau cajt povozu🙉🙈
Prekajen meso dl cajt gvera;)
Default avatar

Campari

nic od nasih. Play Radio, Donau 3 fm , radio Pula, radio Trst ....
Default avatar

MsOlivija

Anteno in Rock. Sem tudi Radio Ekspress online pa imajo v zadnjem tednu ali dveh neko reklamo z eno meni antipatično žensko, ki razlaga o življenjskih modrostih in sem jih nehala poslušati ravno zaradi nje.
Default avatar

poslušalka valka

...vse, same RADIA 1 NIKAKOR NE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Default avatar

carlos-m

RadioSi...al pa ARS....če sem glih v formi:))
Default avatar

FM-radio

Rock ali Bob, doma in avtu. In to FM, ne nesmiseln DAB+.