Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek katete radiske postaje poslusate?

katete radiske postaje poslusate?

Pokrovitelj foruma je J.J.

Radio Aktual.

Poslušamo Radio Istra, s sedežem v Puli. Top muska, malo čoftanja. Če pa že je, je en sam smeh.
In ta signal lovimo med hribi :-))) v SLO!
V skrajni sili Radio 1, radio Sora.

Center, Prleški, Tony, Ćolić, može i Lexington i Miligrama. Bar sam Slovenka 🤣😂😂😂

val202 in RŠtudent

Radio Ognjišče, dobre novice in muzika 🙂

Slo1

Vedno samo 2 postaji: Ognjišče in Veseljak.

Kaj vi, k poslušate Ognjišče – kak da niste zdele pri maši? :))

V avtu imam radio 1, ki mi je adijo pamet glup in ga poslušam 20 min na pori v službo oz. domov. Prisežem da ga “poslušam” samo zato, ker me potolaži, da sem v množici adijo pamet glupih poslušalcev (+voditeljev, četudi se imajo za razgledane in izobražene) , še dokaj normalen človek.
Itak ga mam, sam zato da mi neki brunda, ker se ne osredotočam na program. Drugače bi mela svojo musko na USB.

Radio Robin je zakon.

prvi program in ars.


Val 202, rock Radio kdaj pa kdaj

V avtu poslušam Val 202, doma pa nič. Zvečer malo tv. Tišina je najboljša.

Poslušam samo v avtu -doma manj kot 5 min na teden. Rock radio in BOB.

Radio poslusam samo v avtu in sicer: antena, center in city. Vse tri zarad muske. Vsakic, ko zacnejo goflat preklopim, ker nimam zivcev poslusat bedarij.

Tudi jaz Ognjišče, včasih pa Ars. Ni bebavih moderatorjev s histeričnimi glasovi, vsiljivih reklam, brezveznega duhovičenja, plitkega blebetanja.

Sploh ne gre za ideološko pripadnost. Je poslušljiv radio z dobro glasbo in brez brezveznega čvekanja.

Pol se pa vprašajte, zakaj zakonski Rtv plačujemo. Ker eni ne pridemo do tega, zakonsko določene muzike. Ognjišče ja, poslušam na busu pri vozniku, ki meni, da gre na nedeljsko zaspano vožnjo, jest pa v službo, ker oni ni.

RSI, že od neki nekdaj, še od časov MM2.

Ob perkih zvečer napoti proti morju Radio 94, odlična glasba,na morju Radio Istra, res dober program, doma med vožnjo Radio Sora kadar na Gorenjcu vrtijo ćefursko muziko, drugače pa generalno Gorenjca.Bom jih pa skenslal če se ne bodo vsaj malo brzdali s to ćefursko muziko, saj so vendar Gorenjc ne radio tuzla !

Ce ze mora bit radio, je to Rock, ko ta ne lovi vec, pa Val202. Samo v avtu.

Samo v avtu, SI ali Rock.

Edina resna konkurenca Valu 202.

V avtu Val 202, preklapljam na RSI po potrebi. Ko imam moznost, tudi Rock Radio. Hvala za namige o Radiu Pula!

New Report

Close