Forum.Over.Net

Starševski čvek

Ali so resničnostni šovi zrežirani?

Default avatar

Uhfrchdv

Kaj menite?
Default avatar

zvočnik

Da.
Default avatar

Vemda

Vem, da so, pred časom sem bral enga od scenarijev......
Default avatar

Balkanc

Beki bi rekla, to je vse show biznis. Pa se placan si da glumis bedaka.
Default avatar

Jaz vem

So zrežirani, ampak večina ne rabi glumit bedake, ker to dejansko so, še plačani za to-pa tok bolš
Default avatar

So zrežirani

Poznam 2 udeleženca 2 različnih resničnostnih šovov in oba sta povedala, da je bilo veliko zrežiranega.
Default avatar

Mihagapiha

Uhfrchdv je napisal/a:
Kaj menite?
Seveda so zrežirani, joj če bi vi vedeli, ko gledate tv, kaj vse je pripravljeno , kakšni scenariji..... vem, ker sem bil sam plačan za igranje na TV, :)
Default avatar

a kdo misli

A kdo misli, da niso?? :))). Zrežirani do negledljivosti. Kdo še gleda te badarije, abote?
Default avatar

Moničan

Jaz vem je napisal/a:
So zrežirani, ampak večina ne rabi glumit bedake, ker to dejansko so, še plačani za to-pa tok bolš
zato pa izbirajo največje bedake
Default avatar

Marko

Normalno, da so, saj že same naloge in skrivne naloge, ki jih dobijo, so del režije, scenarija. Vse te pa vplivajo na obnašanje prisotnih.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

ŽirijaRežija

Večina je zrežirana seveda, da je gledanost večja, ko je drama, prepiri, neumnosti....
Ampak neko mejo bi vseeno morali imeti, npr. pri tem ko so kmetje iskali žene je bilo že čez vsako mejo okusa. Tako se je videlo, da je zrežirano, da ni bilo več gledljivo, škoda, ker s tem vse izgubi smisel, čeprav mislijo, da brez drame nihče ne bo gledal.