Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kdaj ste nazadnje brali revijo Mladina

Default avatar

Brez MONa mi živeti ni

1. ☺
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Tara_S je napisal/a:
Moničan je napisal/a:
dobil sem jo v roke leta 1989, prelistal in ugotovil da je revija eno sranje in neberljiva
Sranje, ki je sesulo državo? ;-)
Kar je potrditev tega, da je sranje. Ce bi bila kaj vredna, bi se o njej govorilo kot o necem, kar je pripomoglo k izgradnji drzave. ;-)
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! « (Kdo sem?)
Default avatar

Bog MONa TM

Tara_S je napisal/a:
Moničan je napisal/a:
dobil sem jo v roke leta 1989, prelistal in ugotovil da je revija eno sranje in neberljiva
tam nekje po 1995 se je še Diareja sfižila
Default avatar

zadnjič ko je

bilo na naslovnici delno obgrizeno jabolko, potem sem videl naslednjo izdajo, ko je bilo jabolko še bolj obgrizeno, ampak je nisem več odprl. Takrat sem jo odprl, ker so vsi govorili o tem jabolku, pa sem pogledal še jaz. Takoj sem videl, da je jabolko kislo in gnilo.
Kakšno je to jabollko šele sedaj? verjetno je že kompost.
Default avatar

Bog MONa TM

Desiderius_da_Pietri je napisal/a:
Tara_S je napisal/a:

Kar je potrditev tega, da je sranje. Ce bi bila kaj vredna, bi se o njej govorilo kot o necem, kar je pripomoglo k izgradnji drzave. ;-)
Desi - imaš prav.
Celotna podstat, portfelj, vizija ..... ob nastajanju SVN je bil na temelju: "Proti" in kot je rekel najbolj znan tast: "prisega (JNA) s figo v žepu".
Tisto o viziji 2. švice smo pa dobili: švicamo za đabe in imamo zakonodajo z več luknjami, kot jih ima švicarski sir.
Za razliko od Švice, ki ima v sefih denar iz vsega sveta, pa se mi prodajamo "celemu" svetu ...
Default avatar

ext

Že dolgo ne več. Odkar je postala konkurenca demokraciji in podobnimi jajci. Včasih poskusim prelistat...
Default avatar

berem

Imamo naročeno in redno berem. Včasih več, včasih manj zanimivega, dobri intervjuji, odlične kolumne ...
Default avatar

Simone de

Avgusta, poletno izdajo Intervjujev.
Odlično.