Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske so zmešane.

Ženske so zmešane.

Ženske trdijo, da so jih v norost skozi celotno življenje počasi in sistematično rinili moški, moški pa lepo povedo, da je nemogoče, da bi se katerikoli moški obnašal pametno ob ženskah, ki so čisto zmešane.

Ja in ti si živ dokaz za to🤣

Ja in ti si živ dokaz za to🤣
[/quote]

Si se preopoznalo? 😂😂😅

nova
Uredništvo priporoča

Si se preopoznalo? 😂😂😅
[/quote]

prepoznalo, spoznalo in pofočkalo😂😂😂

Ženske smo absolutno zmešane.
Je pa res, da so moški tudi.

Zmešanke so zmešane od doma.
Od tumaste domače vzgoje in slabih vzgledov, ki grejo iz roda v rod.
Isto je s tumastimi moškimi, ki prav nič ne zaostajajo.

Zato pa -preden greš na lov – poizvej in si oglej DOMAČE in njihov RENOME!


Zakj vraga se vedmno take oglasite, ki ste sramota za ženske, ne ženske?

Ja, vsi smo zmešani. Vsaj malo. Težko je biti normalen danes… karkoli že to pomeni. Škodljiv/a ali neškodljiv/a? Tako jaz razmišljam. Ni pa nujno, da tudi drugi. Več kategorij zmešank in zmešancev obstaja….

Iste sorte ptici se vedno najdejo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Iste sorte ptici se vedno najdejo. 🙂
[/quote]
Ti pa vedno isto bolno floskulo ponavljaš, ki niam nobene realne osnove, si kot pokvarjena star vinilka. Drugače pa ja, vse sorte imaš, polovica današnjih bab je pošteno čoknjenih in res za nič, druga polovica je pa še vedno kar spoštovanja vredna in če ne zna bit igriva , zabavna in malo prismuknjena na momente, potem je tudi živ dolgčas in običajno hlod, ne ženska.😁

Zmešane smo ravno toliko kot moški. Amen.

Imam lud, da sam papir.

Si vis pacem, para bellum.

Ja, bo kar držalo. Pa precej boljše se sliši od tvoje prve objave 😁
Bolj umirjeno. 👍
Aja, drži pa tudi za moške hlode enako. 😁😁 Do te mere, da je včasih że kar smešno.
In to je rešitev. Biti ravno dovolj zmeśan, da ohraniš vsaj malo humorja. In greś naprej. Mimo hlodov. Naj se kar valijo dalje.
Svoji k svojim.

Dober dan,
jaz sem g. Husqwarna. Ste vi ga. Jelka?

Kaj pa potlej se zgodi… si mislite sami.

Si vis pacem, para bellum.


Ti pa vedno isto bolno floskulo ponavljaš, ki niam nobene realne osnove, si kot pokvarjena star vinilka. Drugače pa ja, vse sorte imaš, polovica današnjih bab je pošteno čoknjenih in res za nič, druga polovica je pa še vedno kar spoštovanja vredna in če ne zna bit igriva , zabavna in malo prismuknjena na momente, potem je tudi živ dolgčas in običajno hlod, ne ženska.😁
[/quote]

Če ti ne vidiš realne osnove, potem je res ni, ampak samo v tvojem svetu. Bolje zate pa bi bilo, da jo prepoznaš še sam. 😉
Saj vem, da ti je to težko, ker si sam imel čoknjeno, pa vsi vemo, kaj bi to pomenilo zate. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Dan g. Husqvarna,
Mogoče. Je pa les jelke kvaliten, ponavadi ne gre za hlodovino. Ampak vi kot strokovnjak boste že bolje vedeli 😁

Zmešanke so zmešane od doma.
Od tumaste domače vzgoje in slabih vzgledov, ki grejo iz roda v rod.
Isto je s tumastimi moškimi, ki prav nič ne zaostajajo.

Zato pa -preden greš na lov – poizvej in si oglej DOMAČE in njihov RENOME!
[/quote]
Evo vedno sem govoril, ko vidiš potencijalno taščo, pomisli, če ti tisto kar vidiš ni všeč , beeeeeeži kolikor te nesejo noge, moja tašča mi je bila takoj všeč, takrat malo nad 40, še za prtisnt bi bla dobra,njej se je pa potencijalni zet tudi zdel čisto OK, čeprav je bil takrat še popoln siromak s staro bolhco iz katere je puščalo olje…


ne jela, ti si buka

Buka pa neki druzga pomeni.
Kar hlodćkaj se dalje 😁😁😁
Grem na lepśe
Lahko noć

Husqwarne je zadolžena samo za podiranje.

Si vis pacem, para bellum.

New Report

Close