Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek In kaj potem če bo Adria crknila?

In kaj potem če bo Adria crknila?

Meni je pa res vseeno, dol mi visi za neko Adrio. V bistvu mi je vseeno, če je na Brniku sploh letališče. Jaz se lepo zapeljem do Graza ali Zagreba, lahko tudi Trsta in letim, če mi je do letenja. In naj nehajo težiti z neko Adrio kot slovenskim nacionalnim interesom, ker nismo več v socializmu.

In ti si ves svet? Kaj pa zaposleni? Niso niti na tvojem radarju, ne?

To pa meni res vse dol visi. Kot da v žabariji koga zanima, da je moj foter delal v Metalni, mati pa v Marlesu nekoč. Naj crkne adria, kaj imam jaz s tem? Že ni rentabilna?


Socjalci se tako bolj doma držite. In ja, res je, da Adria ni naš problem ampak nemški. Naš problem pa je, da moramo na pot 5 ur prej, namesto 2,5 ure. To je naš problem. Tvoj pa gotovo ni!

Če vprašaš tiste, ki so leteli z njimi in se niso mogli vrnit domov ter obtičali na letališču in imeli ne sam sitnosti tudi težave ti bodo rekli naj gredo v maloro. Sicer pa ne bodo ne prvi in ne zadnji in tako teče ta svet. Adria propade naj sedaj naši lepo začnejo delat in se pogajat z ostalimi letalskimi družbami tudi nizkocenovi leti bi bili dobrodošli. Skratka danes je propadel ThomasCook in 600.000 ljudi je ostalo okrog po svetu in jih morajo sedaj nekako reševat, da se jih domov pripelje. No pri Adriji so vsaj domov prišli tudi, če je to bilo cez nekaj dni.


Socjalci se tako bolj doma držite. In ja, res je, da Adria ni naš problem ampak nemški. Naš problem pa je, da moramo na pot 5 ur prej, namesto 2,5 ure. To je naš problem. Tvoj pa gotovo ni!
[/quote]
tudi, če sebe očitno smatraš za premožnega, ker namreč, ti letiš, si čisto narobe zalagaš čas. Namreč, kaj za vraga pa ima adria s časom, ki ga ti rabiš za prit do letališča? ne glede na stečaj adrie, je letališče še vedno na istem mestu. Če je povpraševanje, bo nekdo že letel z brnika, če povpraševanja ni, potem tudi ti nabijaš in ne letiš z brnika.
Če si pa edini, potem pa res nima smisla, da imamo tudi letališče tam.


Socjalci se tako bolj doma držite. In ja, res je, da Adria ni naš problem ampak nemški. Naš problem pa je, da moramo na pot 5 ur prej, namesto 2,5 ure. To je naš problem. Tvoj pa gotovo ni!
[/quote]

Meni dol visi, kdaj moraš ti na pot, jaz sem itak v Grazu prej kot na Brniku.


Ko ostali izgubijo delo gredo na zavod, tudi njim pripada zavod. Glede na to da so se pred kratkim pogajali okrog kolektivnih pogodb, pomeni da lahko gredo na zavod.
Skratka ne bodo ostali brez dela, bodo delali za tujce kot marsikdo drug k tko dela.

Malo za šalo: danes je propadel Thomas Cook in po svetu je ostalo “ujetih” več kot pol miljona turistov. Ko bo propadla Adria bo ujetih 10 ljudi na Brniku in 5 v Prištini.

Točno tako. Svet se bo vrtel naprej, z Adrio ali brez nje.

Jah, če crkne Adria, bodo morali ubogi pošteni PreVirant in tovariši letati naokrog po enako “nekorektnih” cenah kot navadni smrtniki.

Tam so bila nekoč plodna polja za krompir in zelje npr.

Torej odstraniti asfalt in grušč pa bomo imeli več ravne obdelovalne površine.

Ja zdaj je pa tam onesnaženo.

Niso edini

https://www.24ur.com/novice/svet/thomas-cook.html


tam je bla gmajna

Pa kaj če nam je propadla lesna industrija, pa kaj če je propadla tekstilna industrija, pa kaj če smo x krat prodali elan, pa kaj če je propadel litostroj, tam, imv, banke…… pa ka, če smo spet samo hlapci spet nekomu …
Pa kaj….

Preveč je pijavk prisesanih na ta podjetja, predvsem tista v državni lasti. Adria že od samega začetka ni nikolo OK poslovala, ker so jo vedno izčrpavali.

Sam res.


Obdelovalnih površin je drugje kar hočeš, samo nihče noče obdelovat pri tkih zakonih in kolikšno ima kmet vrednost pri nas.

Sam res.
[/quote]

Pa kaj pol, če bo albanščina uradni jezik v SLO.

Točno tako. Sej žabarji so privoščljivo pisali, kaj potem če v mariboru vse propade, sej oni ne živijo v Mariboru. naj nehajo mene kot Štajerca obremenjevati z usodo Adrie, ker meni je ravno do Kosova za Adrio in brnik.

do vceraj ti bozcki niso razmisljali o tem, saj sicer ne bi bilo treba ves cas pokrivati njihovih izgub…

Evo kako bo poskrbljeno za pilote mogoče tudi za ostalo osebje od Adrije
Citiram……
Avstrijski nizkocenovni letalski prevoznik Lauda je pilotom Adrie Airways ponudila zaposlitev po hitrem postopku, piše portal exyuaviations.com. “Razumemo, da je to težko obdobje za vas in vaše družine. Lauda ima takojšno priložnost za zaposlitev za kapitane in prve oficirje na Dunaju in Palmi de Mallorci,” so zapisali v pismu pilotom.

Ne vem, jaz že od nekdaj hodim v Zagreb na avion.

Si vis pacem, para bellum.

Ne vem, jaz že od nekdaj hodim v Zagreb na avion. Je blizu.

Si vis pacem, para bellum.

New Report

Close