Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Multinacionalka pa taka-PRIMARK zaposleni ostali brez plač (menda)

Multinacionalka pa taka-PRIMARK zaposleni ostali brez plač (menda)

Menda. Pa so se našli še eni, ki mislijo, da smo Balkan in pri nas ne vladajo zakoni. Primark zamuja s plačami. Že več kot deset dni. Kolikor mi je znano so zamudili celo tudi zakonski rok za izplačilo plače za prejšnji mesec, ki je v Slo DO 18. v mesecu.
Zaposleni..je to res? Boste še tam delali?


Mislijo da smo Balkan? Slovenija ni povsem nič drugega, kot Balkan 🙂 le kje v Evropi se je še zgodilo, da se politikom odpiše milijone, da še nikoli ni bil nihče obsojen, če že pa je bil še hitreje na prostosti. Nikjer v Evropi ni toliko korupcije v samem vrhu, kot Sloveniji. Slovenija je definitivno Balkan!!!!


Mislijo da smo Balkan? Slovenija ni povsem nič drugega, kot Balkan 🙂 le kje v Evropi se je še zgodilo, da se politikom odpiše milijone, da še nikoli ni bil nihče obsojen, če že pa je bil še hitreje na prostosti. Nikjer v Evropi ni toliko korupcije v samem vrhu, kot Sloveniji. Slovenija je definitivno Balkan!!!!
[/quote]

kaj pa UKRAJINA? Je tudi Balkan :)))). Tam se še streljajo za posle.
@ avtor se strinjam. V celoti žalostno in nespoštljivo, če je tako.

Jaz sem samo zadovoljna, da nisem sprejela dela. Imajo pa cel postopek za razgovore … Najprej izpolniš obrazec na spletu, nato te pokličejo in intervjuvajo in nato ti sporočilo po mailu, kdaj imaš osebni razgovor. Koliko dela za kadrovsko …

pajzl pač


če je to res. Tok, da niso ognjemeti peli, ko so prihajali sem. Celo prizidek so dobili. Za kakšen prispevek naši domovini? Da zaposlenim plač ne dajo??? Če je to res..jih je lahko v jedro sram. Alo inštitucije zgante se pa preverte, če je to res!


a pol je ZPIZ vsak mesec v prekršku, ker nakazuje šele zadnjega v mesecu?


a pol je ZPIZ vsak mesec v prekršku, ker nakazuje šele zadnjega v mesecu?
[/quote]

Ne vem kakšen je zakon za pokojnine vem pa kakšen je za plače.

Imam kolegico, ki je zaposlena v Primarku. Sicer zna marsikaj povedat, ampak, da bi pa plače zamujale, pa še ni pojamrala.

jst sm dve vprašala pa naj bi to blo res


a pol je ZPIZ vsak mesec v prekršku, ker nakazuje šele zadnjega v mesecu?
[/quote]

da dobiš penzijo, moraš “oddelat” cel mesec, in če ga preživiš -jo dobiš zadnjega v mesecu.

da dobiš plačo, moraš oddelat cel mesec, potem pa čakat do 3 tedne, da ti delodajalc nakaže to, kar zaslužil….
torej?
penziči dobijo nakazano prej, ko delavci

da dobiš penzijo, moraš “oddelat” cel mesec, in če ga preživiš -jo dobiš zadnjega v mesecu.

da dobiš plačo, moraš oddelat cel mesec, potem pa čakat do 3 tedne, da ti delodajalc nakaže to, kar zaslužil….
torej?
penziči dobijo nakazano prej, ko delavci
[/quote]

Ne bi rekla, kolikor se jaz spomnim, so bile pred leti pokojnine prvega oz na zaçetku meseca, potem pa so, tomspremenili do zadnjega v mesecu. Kolikor vem, je tudi penzija za anazaj, ampak od prvega, so bili mislim da enimprotesti kako da s tem komu vzamejo eno pokojnino

zadnjega v mesecu so zato, ker dan prej nakažejo kot bi sicer

Primark ni zamudil niti z eno placo odkar je odprt … ne vem kdo uziva ob tem da siri lazne govorice.

Odgovor na objavo uporabnika
Rainbow480, 12.06.2021 ob 16:44

Primark ni zamudil niti z eno placo odkar je odprt … ne vem kdo uziva ob tem da siri lazne govorice.

Zato pa piše odebeljeno z MENDA. Da se izogne kazenski odgovornosti klevetanja. Seveda je to za nepismence na tem forumu dovolj, da neresnice delijo naprej.

New Report

Close