Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Našli so grosuplejčana ki je zadel loto 4 milijone

Našli so grosuplejčana ki je zadel loto 4 milijone

A ste ga že našli , kako da ga niste, pa tako majhna slovenija in grosuplje, kjer vsak vsakega pozna.Moj ve za sosedo, kdaj ima tardečo, pa za drugo kdaj ima ovulacijo in je vlažna, da mu ga še mal povleče. Če ga boste našli, je pa naš. Mi smo si že razdelili. Norčki ajde hitro plačavat dalje, mi rabimo stalne prilive na naše bančne račune,ker veliko potrošimo.Plačujemo varuške, gospodinje snažilke, oskrbnike bazenov v naših vilah na kajmanskih otokih in kanarskih.

Preveč hodite po vaških gostilnah.

Če je pameten ne bo nič razlagal naokoli.

nova
Uredništvo priporoča

Zakaj bi ga sploh iskali, saj ni storil nobenega kaznivega dejanja. Je pač imel srečo in jaz mu denar od srca privoščim.

Zakaj bi ga sploh iskali, saj ni storil nobenega kaznivega dejanja. Je pač imel srečo in jaz mu denar od srca privoščim.
[/quote]

Morda še ni prišel po denar…

prišel prišel in smo tudi že proslavili v ožjem krogu povabljenih.

ste ja, na loteriji

A v sanjah 😀

Brez skrbi nobeden me še ni našel pa tudi denar še ni dvignjen. Še imam čas. Bom pa sedaj ko ne bom več na socialki in moje življenje ne bo več bedno nehal viseti tule gor. Tako da se od vseh vas žal poslavljam, hvala za vašo družbo in nasvete. Grem novim dogodivščinam naproti. Mogoče se kdaj še oglasim.

Veliko sreče ti želim, si že izračunal koliko boš dal svoji občini, je vredna tega, ali boš prej prebivališče prenesel, če ga preneseš ven iz slo tvoj denar dobi komik, ne občina..
Po tem pa beži ven kolikor te nesejo noge ker so ti že za petami iziljevalci…
Par črnogorcev z avtomatskim orožjem ti nekaj časa ne bo nič škodilo…
Pa pazi na denar, da ti res čez nekaj let ne bo spet “treba pisat na mon”, ne poslušaj ” strokovnjakov”, oni delajo za svoj žep ne za tvoj !

tile moji kolegi so čedalje bolj iznajdljivi in pokvarjeni, sedaj že ubirajo novo taktiko, da se bodo stare mamce zjokale nad temle socialcem, ki je zadel loto. ki seveda ne obstaja.

Nakladaš…v četrtek je bil davek že nakazan občini torej je dvignjen 😛

Se aglašam iz Grasupla. Denar je zadu moj sosed, ki je bil že itak bogat kot svina, doma majo same tabulše avte, njegova hčer študira u Londonu, sin pa sploh nč ne študira, ker prav, da je brez veze, sej mu bo foter itak vse zapustu. Zdej pa še tej 4 miljoni, ampak za njih to sploh ni tolk denarja. Čeprav vsi v bližji okolici vemo, da je to on, se mu noben niti od deleč ne upa približat in namignt za ta dnar. Človek je povrh še čefur oziroma ni naše gore list. Taku da zdej vse vejste in bulš da držite parkle stran.

Nakladaš…v četrtek je bil davek že nakazan občini torej je dvignjen 😛
[/quote]kot sem povedala, to je naš čovjek, vi bebci pa še vplačujte dalje

Zakaj bi ga sploh iskali, saj ni storil nobenega kaznivega dejanja. Je pač imel srečo in jaz mu denar od srca privoščim.
[/quote]

Slovenija je to… ni važno koliko stane, samo da soseda stane dražje.

Predno pises se vsaj pozanimaj. Po tvoji pameti bos se kar na sociali žal!
Denar je ze dvignil in naj uziva!
Samo da ni iz Ljubljane, da ga ne dobi opankar! Pa sem iz Ljubljane, a ga temu idiotu ne bi dal za nic na svetu. Raje se preselim ali dam listek komu, ki ni iz Ljubljane, da ga dvigne ČE slucajno kdaj zadanem!

kot sem povedala, to je naš čovjek, vi bebci pa še vplačujte dalje
[/quote]
Saj ves da je moral tudi ta bebec, ki je zadel vplacati listek, ker ne rastejo na drevesu….

o, so končno spet spustili sedmico :)))))
vse, da vam mažejo oči, kako je to pošteno!

če bi bilo res pošteno, bi žrebanje bilo javno


Saj ves da je moral tudi ta bebec, ki je zadel vplacati listek, ker ne rastejo na drevesu….
[/quote]če pa ti ničesar ne razumeš.tvoj iq pa je

New Report

Close