Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasilje heteroseksualnosti: tu imate konkretne primere

Nasilje heteroseksualnosti: tu imate konkretne primere

Torej, pa poglejmo. Razgrnimo današnji časopis Nedelo in preberimo (in imejte v mislih, da so to temo izbrisali, ko boste naslednjič spet tulili, kako “vse obvladuje gejevski lobi”!):

str.2: “Ne more [otrok] biti ponosen na svoj izdelek, če mu plakat izdela oče, ne bo imel na skrbi pomembnih datumov za spraševanje ipd., ker ve, da ga bo na to opomnila mama.”

str.4: “V študentskih letih sem si skupaj z bodočo ženo ogledal vsak film /…/”

str.6: “Je instinkt, ugibam, gnan z dejstvom, da ima tudi Mihael z ženo Dijano dva otroka, fantka v vrtcu in deklico v 3. razredu osnovne šole /…/.”

str.8: “Srečko Muc, sicer samostojni podjetnik, ki noč poleg svoje žene preživlja tudi ob telekomunikacijski napravi

str.11: “Na Vrhniki, kjer 「Marcel Štefančič] z družino živi že več kot dve desetletji /…/”

str.16: “Oče njegove žene, rojene v Avstraliji, je Štajerec /…/. Rodili so se trije otroci, za katere se jima je zdelo nujno, da nekje poženejo korenine.”

str.17: “Kakor je povedal z ženo Anjo vodja Malega Gradu Urban Florjančič /…/. Nadaljevala sta skupaj s takrat dekletom in zdaj ženo Anjo.”

str.20: “Mattia Galli z [ženo]Loro in [otrokom]Levom /…/”

str.23: “Ko sta z možem Tonijem Balamom prevzela delikateso /…/.”

str.24: “Tu zdaj nedaleč od Zmajskega mostu živita s soprogo, umetnostno zgodovinarko /…/.”

str.26: “Mož je prepisal polovico hiše na hčerko in bilo je samo po sebi umevno, da si bosta s partnerjem tam spletla gnezdo.”

str.27: “Z možem sva poročena več kot deset let, skupaj pa sva skoraj že dvajset. Imava dva otroka /…/”

str.29: “Karpo Godina /…/ z ženo Darjo.”

str.29: “Profesor dr. Miha Juhart /…/ se je praznika slovenskega filma udeležil z ženo.”

str.29: “/…/ Marko Crnković je v Portorož prišel z življenjsko sopotnico Natalijo Pihler.”

str.31: “Žena tebanskega kralja v gr. mit.” (križanka)

str.32: “Zdaj imate družino.” “Ja, dva lepa otroka, fanta in punco, stara pet in sedem let, pa partnerko, ki mi stoji ob strani, me spoštuje.”

No, a zdaj vidite?
Takole na en povsem običajen, nič posebnega nedeljski dan iz časopisa s praktično vsake strani kar šprica od heteroseksualnosti. Ampak ne! Ko se zgodi gejevska parada ENKRAT v letu, pa začnete rjoveti, kako vas posiljuje gejevski lobi (za monovske uporabnike: lobij) pa da naj vam že dajo mir s to gejevsko propagando pa da “vas nič ne moti, samo ne se mi stalno pred oči metat” in tako dalje.
Saj ste dojeli poanto, ne?

Bravo dost je bilo tega posiljevanja s temi heteroseksualci. Prodajajo neke pravljice o sončkih in sreči. V bistvu gre samo za parazitiranje na račun moškega s strani žensk in otrok. Nič kaj romantično in pravljično.

Ne

Zanimiva logika. Ampak jaz imam pa proti-logiko:
Glede na to, da je nas heteroseksualcev stokrat več kot homoseksualcev, bi potemtakem mi morali imeti parado heteroseksualnosti vsake tri dni.
Saj si dojelo poanto, ne?

Zanimiva logika. Ampak jaz imam pa proti-logiko:
Glede na to, da je nas heteroseksualcev stokrat več kot homoseksualcev, bi potemtakem mi morali imeti parado heteroseksualnosti vsake tri dni.
Saj si dojelo poanto, ne?
[/quote]

Prišel si blizu, ampak tik pred črto ti je proti-logika odpovedala.

Ne, da bi heteroseksualci morali imeti parado na vsake tri dni. Hetreoseksualci IMAJO PARADO, in to ne na vsake tri dni, ampak VSAK DAN! Zgornji citati iz časopisa na povsem običajen, z ničimer zaznamovan dan (ni 8. marec, ni očetovski dan, ni družinski praznik, današnji dan dobesedno ni nič!) dokazujejo, da kadarkoli heteroseksualci odprejo časopis in druge medije, IMAJO VEDNO PARADO SERVIRANO PRAKTIČNO NA VSAKI STRANI! Samo opazijo ne.
Za smejat je namreč ravno to, da se ti isti heteroseksualci tako na veliko oglašajo in udrihajo z vsemi topovi NA TISTI EN DAN, ko se zgodi parada ponosa! Takrat kričijo, kako so diskriminirani, kako gejevski lobi (v monovski govorici: lobij) vlada svetu, kako vsiljuje gejevsko agendo, kako so geji nadležni, kako oni (heteroseksualci) nočejo, da se jih VSAK DAN (smeh! smeh!) posiljuje z gejevskimi tematikami in tako dalje v neskončnost. In to ZA EN SAM SAMCAT DAN, ko se zgodi parada ponosa.
Tega, da oni sami dan na dan odprejo katerikoli časopis in druge medije in praktično na vsaki strani prebirajo in gledajo in poslušajo to, kar sem citiral zgoraj, torej parado heteroseksualnosti, pa praktično sploh ne opazijo (povej mi no, le zakaj je treba za vsakega človeka zraven še povedati, da ima ženo ali moža in toliko in toliko otrok? Pa če govorimo o potapljanju, o klapavicah, o craft pivih, o kolesarjenju, o ovcah in volkovih … povsod špricajo informacije, da ta-in-ta ima ženo, on je od te-in-te in njunih toliko-in-toliko otrok itd. Zakaj moramo vedeti, da imajo žene, može, otroke?? Seveda se sliši neumno, ampak lej, zamislil se pa najbrž nikoli nisi, da imaš heteroseksualno parado dobesedno VSAK DAN!, ne samo na vsake tri dni! A vik in krik se zažene zaradi ENEGA DNEVA GEJEVSKE PARADE!).


Čakaj malo, to v časopisju pa niso parade, pač pa vsakdanje stvari, katere se tičejo tudi homoseksualcev. Saj lezbijka ima tudi ženo in peder moža.
Si pa dalo dobro iztočnico. Mislim, da je zadnji čas, da začnemo še mi počasi organizirati parade heteroseksualnosti. Domnevam, da jih boste podprli, saj so vas polna usta enakopravnosi, mar ne? Torej vam mi drugače misleči na bi smeli predstavljati problema. Se mar motim?

Res je,heteroseksualci imajo parado in procesije vsak dan(poroke,zaroke,rojstvo otrok,krst…)
Samov svojem napuhu in egoizmu to niti ne opazijo,to jim je samoumevno.Nikoli ne bom razumela tege,da se tako paranoično in histerično odzovejo na eno parado spregledanih in prezrtih ljudi.Zna kdo ta negativen fenomen obrazložiti in argumentirati?Zakaj je temu tako???


Čakaj malo, to v časopisju pa niso parade, pač pa vsakdanje stvari, katere se tičejo tudi homoseksualcev. Saj lezbijka ima tudi ženo in peder moža.
Si pa dalo dobro iztočnico. Mislim, da je zadnji čas, da začnemo še mi počasi organizirati parade heteroseksualnosti. Domnevam, da jih boste podprli, saj so vas polna usta enakopravnosi, mar ne? Torej vam mi drugače misleči na bi smeli predstavljati problema. Se mar motim?
[/quote]
Aha, pa smo tam.
Vsakdanje stvari?
A geji in lezbijke pa niso vsakdanje stvari?
V današnjem časopisu ni bilo niti g od gejev in l od lezbijk, pa čeprav so tudi oni “vsakdanje stvari”. Le kako to? Ker iz strani v stran smo brali samo o tem, da ima ta moški ženo, ona ženska moža, tista moški in ženska pa toliko in toliko otrok. Kje so tu vsakdanji geji in lezbijke? Pa ne samo danes, ampak na katerikoli drug dan?
Svoje prepirčanje, da si “drugače misleči”, moraš malce korigirati. Nisi “drugače misleči”, pač pa “pomankljivo misleči”!

Torej te ne bi motilo, če imamo tudi mi svojo parado? Ali pač si ti tudi pomankljivo misleče?
Ker drugače si ne znam predstavljati, da te tako motijo hetero stvari v nedelu.

Prišel si blizu, ampak tik pred črto ti je proti-logika odpovedala.

Ne, da bi heteroseksualci morali imeti parado na vsake tri dni. Hetreoseksualci IMAJO PARADO, in to ne na vsake tri dni, ampak VSAK DAN! Zgornji citati iz časopisa na povsem običajen, z ničimer zaznamovan dan (ni 8. marec, ni očetovski dan, ni družinski praznik, današnji dan dobesedno ni nič!) dokazujejo, da kadarkoli heteroseksualci odprejo časopis in druge medije, IMAJO VEDNO PARADO SERVIRANO PRAKTIČNO NA VSAKI STRANI! Samo opazijo ne.
Za smejat je namreč ravno to, da se ti isti heteroseksualci tako na veliko oglašajo in udrihajo z vsemi topovi NA TISTI EN DAN, ko se zgodi parada ponosa! Takrat kričijo, kako so diskriminirani, kako gejevski lobi (v monovski govorici: lobij) vlada svetu, kako vsiljuje gejevsko agendo, kako so geji nadležni, kako oni (heteroseksualci) nočejo, da se jih VSAK DAN (smeh! smeh!) posiljuje z gejevskimi tematikami in tako dalje v neskončnost. In to ZA EN SAM SAMCAT DAN, ko se zgodi parada ponosa.
Tega, da oni sami dan na dan odprejo katerikoli časopis in druge medije in praktično na vsaki strani prebirajo in gledajo in poslušajo to, kar sem citiral zgoraj, torej parado heteroseksualnosti, pa praktično sploh ne opazijo (povej mi no, le zakaj je treba za vsakega človeka zraven še povedati, da ima ženo ali moža in toliko in toliko otrok? Pa če govorimo o potapljanju, o klapavicah, o craft pivih, o kolesarjenju, o ovcah in volkovih … povsod špricajo informacije, da ta-in-ta ima ženo, on je od te-in-te in njunih toliko-in-toliko otrok itd. Zakaj moramo vedeti, da imajo žene, može, otroke?? Seveda se sliši neumno, ampak lej, zamislil se pa najbrž nikoli nisi, da imaš heteroseksualno parado dobesedno VSAK DAN!, ne samo na vsake tri dni! A vik in krik se zažene zaradi ENEGA DNEVA GEJEVSKE PARADE!).
[/quote]

Vinko nima nobenih parad, ker je on bolj samski ločenec, ki žensk niti ne mara, zato hetero parade pogreša, ampak to si je sam kriv. Sploh ne vem, kaj se tu duva. Da si lahko hetero, moraš ženske imet rad.


Glede na odstotek gejev in lezbijk, BI se mi zdelo precej normalno, ce BI na vsakih 100 referenc, ki podrazumevajo heteroseksualnost, naleteli LE na 2, ki ukazujejo na homoseksulnost. Pa je tako? 😉

Avtor, kompas si najdi spet, tole ne gre nikamor. Pa tudi kakšen od odgovorov bi zaslužil premislek.
VSI SMO LJUDJE – kaj za vraga je treba povdarjat, silit v ospredje kogarkoli? Naučimo se strpnosti, pa bo. Ne pa da se sedaj kao zatirane poveličuje na vsakem koraku, istočasno pa se zatira tiste, ki na to opozorijo? Je potem LGBT skupnost kaj boljša? Kaj, razen podpihovanja nestrpnosti, se s tem doseže?
Živite svoja življenja, ne ukvarjajte se toliko z drugimi. Predvsem pa uporabite najboljše, kar vam je dala narava – možgane – ne pa oči in ušes, ki vam jih polnijo drugi.

Mislim, da bi večina homoseksualcev tole podpisalo. A žal je očitno, da njih nihče ne pusti pri miru. Dokler se nič ne dogaja je vse ok, potem pa nekdo vidi dva moška, ki se držita za roke ali (bognedaj) v javnosti poljubita (kar je za heteroseksualce povsem sprejemljivo), ali pa je potrebno sprejet zakon, ki bo izenačeval pravice homoseksualnih parov s heteroseksualnimi in kar naenkrat se bo vsespletno občestvo ukvarjalo s tem, kaj počnejo homoseksualci v svojih spalnicah (čeprav se nihče nikoli ne ukvarja s spolnimi praksami heteroseksualcev, ki so tudi lahko prakticiramo zelo raznolike in “umazane” – kar se vedno očita homoseksualcem). In potem ta VSI SMO LJUDJE kar naenkrat ne drži več.

Jaz povsem dobro razumem poanto avtorja, razumem pa tudi, da je večina tukaj ni sposobnih razumeti in pa to, da tudi mnogi tisti, ki razumejo, nočejo razumeti.

Mislim, da s poudarjanjem žene oz. moža poudarjajo predvsem to, da je nekdo “urejen” moški/ženska. Heteroseksualnost je tudi za novinarje (kot za bralce) večinoma samoumevna.

Ko je nekdo gej/lezbijka, se to poudari, ker “izstopa” iz večine, pri heteroseksualcih se poudarja “pravo življenjsko pot” (žena/mož, otroci), ki danes ni več tako samoumevna. Ali pa odstopanje od nje (+ hkratno zgražanje&naslajanje ob tem) – v kakšni Lady (če se obstaja).

Potem, ko se ločujejo iz svoje urejenosti, pa nas preko medijev bombardirajo s svojimi ločitvenimi vojnami.

Če bi se zaradi vas človeštvo razvijalo, bi človeštvo že zdavnaj izumrlo … kako bo peder naredil pedru otroka … ali ženska oplodila žensko? Impossible …

Spizdi s tega foruma in te pederske igrice izvajaj kje drugje …

Kako boš ti delalo otroka komurkoli in kakšen je tvoj otrok ob takem primitivnem staršu? Boljš, da bi te kastrirali v mladosti, ima družba manj problemov

Če so pedri in lezbijke zgolj zdrs evolucije, so ti njihovi aktivisti in organizatorji raznoraznih parad sprevrženosti navadne nule, ki v življenju niso dosegli prav ničesar in obupno iščejo samopotrditev z izpostavljanjem preko takšnih dejavnosti.
Isto kot je DESUS ujetnik Kahla Ehjavca, so tudi pedri in lezbijke ujetniki teh njihovih eksibicionistov, ki jim je vrhunec življenja, da se parkrat na leto pojavijo na televiziji, za vsakdanje življenje istospolnih jim je pa prav malo mar.

Problem odnosa do kakršnekoli drugačnosti. Spominja na tisto prepričevanje, da invalidi zganjajo nasilje nas nami, ker imajo baje več pravic.


A bejž no bejž?
Kdo pa ima takšno prepričanje o invalidih? Ti?
Če ga imaš, si navaden izmeček, nikakor pa to ne pomeni, da tudi drugi delimo tvoje mišljenje.


A bejž no bejž?
Kdo pa ima takšno prepričanje o invalidih? Ti?
Če ga imaš, si navaden izmeček, nikakor pa to ne pomeni, da tudi drugi delimo tvoje mišljenje.
[/quote]

Ni to moje prepričanje, kar je menda jasno vsakemu, ki je zmožen prebrati tekst.


Samo največji rasisti neprestano govorijo o rasizmu.Tako kot to neprestano počno demokrati (ustanovitelji Ku Klux Klana) v ZDA.
Tako pa tudi največji sprevrženci projecirate svojo sprevrženost na druge.

Če mislite da smo enakopravni, probajte geji in lezbijke npr. v službi priznati komu, da ste geji in lezbijke. Bi hitro videli, kako neenako smo obravnavani. Še vse istospolno usmerjene, ki jih poznam in so priznali nekomu v službi, da so homoseksualci, so bili nedolgo zatem žrtve neenake obravnave ali celo mobinga. Dali so jim vedeti, da jih pogojno tolerirajo ali da jih celo ne.


Daj, ne nabijaj. Če bi bilo to res, bi o konkretnem primeru že brali v časopisju. Pa nismo. Torej lažeš.

Ha ha urejen moski/zenska, ce si v vezi, pa tudi, ce je moski pijanec, zenska pa vsak drugi dan pade po stopnicah, otroci pa zadrogirani…

Avtorju podpis za odprto temo. Dvolicnost ne pozna meja…

New Report

Close