Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mož in njegov molk

mož in njegov molk

Moj mož ves vikend sedi pred televizorjem in molči.
Jaz mu kuham, strežem…
To se dogaja že predooolga leta…
Kaj bi storile ve v mojem primeru?

Priznam, kriva sem sama…

loči se.vsaka normalna ženska to naredi.

In zakaj si sama kriva?
Moški na sploh govorijo dosti manj kot ženske. Molčijo takrat, ko je nekaj zelo narobe, vsaj naš je tak in potem, po dolgih prošnjah mi le prizna, zakaj je tiho.
Pogovori se z njim, kaj naj ti drugega svetujem? Morda ima težave, ga kaj boli, pa ti noče priznati…Ali pa je samo jezen nate zaradi kdo ve česa?

In zakaj mu kuhaš in ga strežeš in vosiš doma, če ti ni do tega?

Preprosto mu rečeš: Jaz bi šla ta vikend na koncert/na morje/terme/kmečki turizem/izlet/vsaj sprehod. Greš z mano?

Če je za, potem je problem rešen.

Če mu ni do tega, pojdi sama/s prijateljico/planinskum društvom/turistično agencijo.

Problem rešen.

Pol se morš pa zravnat!

Ko je mene moj začel takole ignorirat in se ni želel pogovorit kaj je, sem ga po pol leta nagnala.
Zdaj se vsem smili, ker je revež tko dober do drugih in družaben. Ljudem se pa sanja ne kakšen je postajal doma.

Vzameš daljinec in je to to :).

Ne, če mu ne bi skuhala bi povedal in ne bil tiho…da je lačen :)))

Ne, če mu ne bi skuhala bi povedal in ne bil tiho…da je lačen :)))
[/quote]

Lahko bi ga poslala ven nesti smeti in se zaklenila notri :). Možnosti je milijon :).

Lahko bi ga poslala ven nesti smeti in se zaklenila notri :). Možnosti je milijon :).
[/quote] :)))

Posnemi svoj monolog in mu video predvajaj na tv.

Mogoče bo pa potem kakšno rekel.


Tako je!
Vse ostale, nenormalne so poročene….

Monovska logika.press

Daj sem daljinec! En mesec je že bil!

Daj sem daljinec! En mesec je že bil!
[/quote]
Kdo si ti? 🙂

Še dobro, da pri nas TV podnevi sameva. Prižge se šele okoli 8 ali 9 zvečer.


Kdo si ti? 🙂
[/quote]

Tvoj upnik! izpolni mi prvo željo! obljuba dela dolg!

Tvoj upnik! izpolni mi prvo željo! obljuba dela dolg!
[/quote]

Imam spomin zlate ribice, zato ne bo šlo :).

Nic nisi kriva. Molk in ignoranca je huda oblika nasilja. Z molkom in ignoranco se vzgaja samomorilce pri otrocih se posebej. Butelj ki se ni sposoben pogovarjati in ziveti cloveskih odnosov naj sam sebe terorizura z molkom in.ignoranco.
Poglej si kaj pravi psihiater o tovrstnem ravnanju molku torej.

Imam spomin zlate ribice, zato ne bo šlo :).
[/quote]

evotigana molk…


Poglejte skurbala se je ker se je kot zaljubila v mlajšega sodelovca, vsi so se mi smejali za hrptom, ko je videla da jo je po nekaj sexih zavrgel je pricvilila vsa skesana, jaz sem takrat že vedel,vse sem ji dal, še vedno jo imam po svoje rad, ampak bolečina je prehuda, kkaj čem se krgati , vpiti, jo zmerjati, ali je bolje da sem tiho, ker ona me je jebala direkt v glavo ko je imela drugega, nič me ni prihranila, babe znate biti zelo zlobne ko vam je nekdo kot na poti. Saj se trudi, naj se še malo bolj, morda ji vse odpustim.

Molk pri moškem je lahko znak skrivanja agresije ali pa depresije in življenja v lastnem svetu. Če ne kaže topline do te be, mu pač ni mar za nikogar, razen za sebe. Pogovorita se malo, je zdaj smešno rečt. Ker on ne govori. Kaj pa če bi ti o tem kar zdravniku povedala? Da se mu ni zmešalo!

No, pri nama je takole, da vsakič, ko se med pogovorom s čim ne strinjam (ni kreg, ampak zgolj gledam na stvar drugače kot on) tip utihne in se ne pogovarja več. To zna trajat ure ali pa je šele naslednji dan spet normalen. Na srečo ne živiva skupaj in tudi nikoli ne bova, ker imam dovolj tega sranja.

Špetir mora bit, da je sex izjemen. Od ljubavi še nobena ni svršila, še posebej ne ob samozadovoljevanju.


Še od malega, če si kaj narobe naredil, te je najprej kaznoval, potem pa se s teboj ni pogovarjal lahko več mesecev. Enostavno te je ignoriral, kot da ne obstajaš. Še, ko si ga zjutraj na primer pozdravil, ni normalno odzdravil nazaj, ampak nekaj zamomljal stran od tebe. To je tako nespoštovanje, tako nasilje, da sem imela dovolj tega iz lastne družine in ne prenesem ignorance in takega načina obnašanja. To so ljudje, ki iščejo pozornost in želijo biti v središču, da se vse okoli njih vrti in da imajo občutek da so oni glavni, pomembni. In zato hočejo,da ti zdaj njih prosiš za pogovor, njihov odziv. Meni so taki odnosi živa muka, trpljenje in ko vidim, da se človek začne tako obnašati, me odbije popolnoma. Preprosto se mi ne da ukvarjati s takimi.
Moje mnenje je da ljudje imamo jezik in sposobnost govora,da se pogovorimo, komuniciramo, če nekdo ne zna, oz. celo noče, ni vreden nikakršnega odnosa z menoj, ni vreden niti sekunde mojega časa, da se jaz z njim ukvarjam. In tukaj se konča takoj vse, kaj šele ljubezenski, partnerski odnos.

Tako je moja tašča vzgajala mojega bivšega moža.
Tiho bodi, ne se prepirati…
Dejstvo je, da je bil za njo vsak pogovor=prepir.
Posledica-njej sin je sedaj sam!!!

New Report

Close