Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ime za dvojčka

Ime za dvojčka

Dobili bomo dvojčka. Jupiii. Pdp imam 16.11. Komaj čakam. Zapleta pa se pri imenu.
Želim lepo, močno ime za deklico in dečka.
Mož bi raje nekaj nežnega, kar bi pasalo na Slokar.
Pa se ne zediniva.
Za punčko bi ji dala ime Tamara. Zdi se mi mega ime. Za fantka je že težje Tilen in Tadej sta moj izbor.
Mož pa bi Tina in Tian.
Izbiramo samo med temi imeni in glede novih predlogov bi želeli samo imena na T.
Črka T nama je zelo všeč.
Eventuelno S. Oba otroka pa bi nosila isto zacetnico.
Kaj pa vi menite?

Tisa in Tenej

Tinka in Tonko

Tit. on
Tita. ona
Močno in hkrati nežno ime.

Na t za puncko: Trina, Taja, Tara
Za fantka na t: Tian, Tim, Tilen

Tamara in Tina meni nista lepi

Tilen in Tanja

Tomaž in Tamara

Timon in Tina

Teodor in Tamara

Lp in srečno.

Tian mi nikakor ni všeč. Vse ostalo pa mi je prav simpatično. Glede na to, da imata res samo nekaj imen, ne celega seznama, lahko počakata do rojstva otrok in se odločita takrat. Veliko ljudi reče, da so ob pogledu na otroka takoj vedeli, katero ime mu dati.

Meni je Tamara malo pregrobo ime. Pa tudi sicer pogledam ženske s tem imenom, ki jih poznam? Ali so srečne? Ali so optimistične? Tina mi je od nekdaj lepo ime. Tilen mi je še kar ok, samo mi ne laše zraven. Tian mi ni všeč. Ne vem, zakaj ravno T? So določene kombinacije, ki energetsko pašejo k nekemu priimku ali imenu.
Za deklico predlagam Tita, poznam eno ki je krasna ženska in ime mi je lepo. Ali pa Taja ali Tajda ali Tanaja. Za fantka. Tomo, ko bo majhen pa bo Tomi, torej Tomaž. Ali pa Tim, je tudi lep ime.

Torej moj naj izbor je
Taja Slokan in
Tomo ali Tim Slokan

P. s. A ni mal hecno, da vsa Slo ve, kdo ste?

Tin in Tina? :)))

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Samo Tian ne 🤮. Ostala imena so ok.

Ce bo musko bi lahko bila Lolek & Bolek.

Tamara in Tadej je meni zelo všeč.
Za punčke imaš še Teodora ( močno ime 🙂 Tara, Tegan…Ali pa Tamsin, kar tudi pomeni dvojcica.
Tamsin in Tomaž?

Od vajinih predlogov bi jaz izbrala Tamara in Tadej.
Ne bi sla na podobni imeni.
Nekdo zgoraj je predlagal Tamara in Teodor, namesto Tadeja bi izbrala Teodor.

Drugace pa naredita kompromis, dobila bosta 2 otroka, ti izberes ime za fanta, moz za deklico, stvar resena.

Jaz bi izbrala tako kombinacijo: Svit Slokar ali Sven Slokar, pa Sandra ali Staša Slokar.Tamara Slokar se pa ne sliši dobro.

Teodor in Teodora

Taja, Tian, Tej, Tanaja so res obupna imena, za pse. Tamara je ok. Jih ni veliko. Tina tudi. Tim je tudi neka okrajšava. Tit je super. Jih ni veliko. Tilnov je precej, je pa lepo ime. Teodor je fantastično, vendar bi ga verjetno klicali Teo, kar mi ni. Jaz bi dala Tit in Tina.

Tjaša in Tadej

Tara in Tim
Sara in Staš

A mora bit na t ? Oziroma na isto črko? Zakaj?

Miha in Špela
Rok in Urša
David in Sara

Lahko jih pa med sabo poljubno prenešaš 🙂

Ce ni na T, bi jaz dala imeni
DOROTEJA
in
DIMITRIJ

Slokar.
Ne Slokan.
Sicer je pa itak provokacija.Če pa ni…
Potem eni res nimate vseh pik.

Tina in Tadej
Sara in Simon

Toni Lun
Tonja Luna

Tinkara in Tine

Tamara in Tadej
Tamara in Tomaž
Tina in Tine (Valentin)
Tina in Timotej
Tonja ali Tanja in Toni

P.S. Imam hčerko Tamaro, je krasna punca, imam nečakinjo Tino, je krasna punca, imam bratranca Tomaža, tudi sin od sestrične je Tomaž. Podala sem nekaj svojih predlogov.
Sicer pa SREČNO!

New Report

Close