Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samo neumne ženske se poročijo

Samo neumne ženske se poročijo

Imam svoje stanovanje, dobro službo, sem fit in privlačna. Zakaj bi si pri 29 letih nakopala na glavo smrdečega lenuha, od katerega nimam nič?
Ne bom ti prala gat, ne bom ti kuhala in pucala za teboj, nisem tvoja mama! Svoj prosti čas veliko bolje izkoristim. Dopoldan služba, ki me veseli, popoldan kosilo s prijateljico, zvečer dobra knjiga ali seks z občasnežem. Ko konča svojo nalogo, ga z nasmeškom postavim pred vrata do nadaljnjega, ko se ga naveličam si poiščem drugega in prejšnji je zgodovina.
Resna veza to ni zame.

Če si ne znaš poiskati moža, s katerim bi ti bilo v dvoje lepše kot ti je v ednini, potem resna zveza res ni zate.

Ok. Pa ne pozabi nas naslednji teden spet obvestit 😉

Potem pa se bodo prijateljice poročile in imele otroke, pa boš sama za kosilo. Čez nekaj let si bodo tudi občasneži iskali mlajši in bolj privlačen model pa boš imela bolj žalostno izbiro.
Pri 29ih take pisat res ni nič takega. Javi čez nekaj let.

Prej bi rekel, da se neumni moški poročijo.

Misery loves company, so does happiness. Gotta decide whose house to visit.

Bye!

Si vis pacem, para bellum.

Tako nekako ja. Žal. Avtorica, uživaj, dokler lahko, ker ne bo trajalo v nedogled.

Pa dobro……lahko ga s parfumom poliješ, pa boš imela dišečega lenuha. To ni tako slabo (tak vsaj narobe ne bo nič naredil). 😉

otroke ima lahko tudi,če se ne poroči in ne bo sama sedela ob kosilu in za Božič,konec koncev se mi zdi,da veliko več žensk ločenih čez leta in so zares same,torej.

Ja jaz sem ena neumnica taka.
Kam sem gledala ?
Vlečem voz že več kot 20let. Ne da se mi več, ne morem več.

Ti pa uživaj na polno in pamet v glavo, ker nikoli ne veš kaj življenje prinese.

Se porocijo z neumnim moskim.

Cez par let bo pa tolazila te iste prijateljice, ki ji bodo jokale kako jo moz in pamzi ne slivijo pet posto, kako gre raje na pivo s kolegi, kot da je z njo doma, kako so otroc podivjani itd.

Cez par let bo pa tolazila te iste prijateljice, ki ji bodo jokale kako jo moz in pamzi ne slivijo pet posto, kako gre raje na pivo s kolegi, kot da je z njo doma, kako so otroc podivjani itd.
[/quote]

Je prej obratno. Samske in osamljene se vsiljujejo povsod, da bi lahko silvestrovali skupaj, pa šli na morje skupaj, sprašujejo, kje bomo za božič, če gremo skupaj na ta koncert pa na ono prireditev, kdaj gremo v šoping, kdaj na kavo za tri ure……. Vse lepo in prav, tudi za prijatelje si je treba vzeti čas. A te kokice ne razumejo, da z družino ne moremo in niti nočemo več živeti študentskega življenja. In potem so vse užaljene, ter nabijajo slabo vest in sočutje, kako so pa one osamljene.

Asociacija 😄 Drugače pa spet posploševanje. Eni moški so pridni. Preveč. Za takega ni težko met bolj polnega bobna in večje posode. Lenuhov pa jaz tudi ne podpiram 😉
https://youtu.be/Pgmx7z49OEk

"Sometimes you will never know the value of the moment until it becomes a memory."

I like this!

Marsiktera reče – resna veza ni zame. To rečejo samo samske, ki ne dobijo moškega. Kar tolaži se, ja 🙂

Avtorica predvidevam, da si si sliko kako ženska samo gara za družino, mož oz oče pa ko pride domov se uleže na kavč videla pri vas doma. To pa ne pomeni, da je povsod tako in da je to prabv. V današnjih časih bolj izjema ko smo ženske v službi in služimo svoj denar in smo neodvisne.
Skratka dvomim, da si srečna v svojem stanovanju in da ti tisto kofetkanje nadomesti partnerja, ki si zaupata, pomagata in imata rada. Je pa res ni vsak za življenje v dvoje in družino. Glede na to, da si misliš o moških vse najslabš je boljše, da si sama.
Jaz sem v vezi 21 let in če bi še enkrat zbirala, bi izbrala istega. Pa tufi kofetkam s prijateljicami, pa si tudi vzamemo babji vikend.

to jez že skoz pravim.da se samo ženske,ki hočejo biti sužnje poročijo.itak jih moški samo zato rabijo…

Čez par let, bodo poročene prijatelce njo iskale za tolažit solze, ker so v fazo ločitve ali , ker jih mož pušča same in gre na pivo s frendi , one pa v fazi zivčne vojne z otroci , noro taščo in vso familijo, ki jih zmerja, da ne znajo zivet v zakonu ! Živela svoboda in to brez pamžev in smrdljivega prašica na divanu, ker raje imam pršut na stojalu !!


Kaj so ti storili. Ubožica.

Je prej obratno. Samske in osamljene se vsiljujejo povsod, da bi lahko silvestrovali skupaj, pa šli na morje skupaj, sprašujejo, kje bomo za božič, če gremo skupaj na ta koncert pa na ono prireditev, kdaj gremo v šoping, kdaj na kavo za tri ure……. Vse lepo in prav, tudi za prijatelje si je treba vzeti čas. A te kokice ne razumejo, da z družino ne moremo in niti nočemo več živeti študentskega življenja. In potem so vse užaljene, ter nabijajo slabo vest in sočutje, kako so pa one osamljene.
[/quote]

Ja ko je treba jokat kak zakon maš vam pa te samske zenske prav pridejo. Kakor pravim potem pa čez par let jokanje, ko se moz ne zanima vec, ko je vec drugje kot doma, ko jo pamzi ne slivijo vec pet posto. Potem pa cela osamljena pride do teh samskih prijateljic in jim izliva dušo. Ampak vazno, da ne zivi “studentskega zivljenja” ane? Osamljene so pa tudi porocene cisto mimogrede. Vidis ti drugace prek rodil ali je to to? Samski ne pomeni osamljen, sam za take, ki rabijo berglo vem, da je to tezko razumljivo.

Avtorica, priznaj, nisi zanimiva, nihče te ne mara in zato boš raje sama:))))))

Marsiktera reče – resna veza ni zame. To rečejo samo samske, ki ne dobijo moškega. Kar tolaži se, ja 🙂
[/quote]

Ne, tako preprosto oziroma črnobeli stvari ne stojijo. Rečejo tudi takšne, ki se v zvezi pač ne znajdejo ali pa verjamejo, da se ne bodo znašli ali pa si ne želijo več razočaranj itn.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Itak
Kdo pri zdravi se bo poročil.? :))

Ker poroka vse spremeni in obrne na glavo. Človek se sploh ne zna več kontrolirat, ko je poročen. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close