Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek RTV prispevek… odpoved

RTV prispevek… odpoved

Ze eno leto nimam priklopljene kabelske ali neta, imam pa tv aparat, ki itak nima kaj nucati, ker nic ne vlece. Imam pa avtoradio in hcerka ima v sobi radio. Nekje sem slisala, da rtv prispevek lahko odpoves oz. Placujes samo za radio. Mogoce kdo ve, kaksna so pravila in kje to urejati? Hvala za nasvet.

ce imas pametni telefon ga ne mores,,,,

Gsm je sluzbeni in ne privat moja lastnina. Laptop je sluzbeni. Neta doma nimam. In nisem lastnik tega podjetja.

nova
Uredništvo priporoča

žal ne bo šlo…

Odpoveš tv in podaš izjavo, da imaš samo radijske sprejemnike. To pošlješ kot dopis na rtv. Plačuješ okrog 4 evre na mesec.
Pazi pa, da dejansko odklopiš tv, ker hodijo njihovi tehniki po terenu in s posebnimi napravami iščejo aktivne tv sprejemnike (preverjajo tiste, ki naj ne bi imeli tv sprejemnika). Ko je tv priključen in prižgan, njihova antena (naprava) to zazna.

po novem se vse pametne naprave štejejo kot tv in če imaš možnost gledati, plačaš

Ne plačujem nič, ker sem odjavljen (same odjave nisem delal jaz, ampak že prejšnji lastnik nepremičnine), je pa res, da TV nimam (imam pa internet, kjer lahko gledam RTV na portalu).

New Report

Close