Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Janša: Gre za najtežji resor, zato so se ga vsi otepali

Janša: Gre za najtežji resor, zato so se ga vsi otepali

Drugi dan po dodelitvi resorja za krizno upravljanje Janezu Lenarčiču so mnenja še vedno različna, polemike se nikakor ne poležejo. Od tega, da gre za povsem nepomemben in najmanj zaželen resor v Evropski komisiji, ki kaže na nizke slovenske delnice in neučinkovito diplomacijo, do presenetljivega stališča prvaka opozicije Janeza Janše: to ni nepomemben, ampak najtežji resor, ki ga je Lenarčič lahko dobil. Zato so se ga vsi otepali.

V tem primeru se strinjam z njim.

Mladina piše, da bi se lahko zgodilo, da bi predsednica komisije zamenjala resorja med Madžarsko in Slovenijo. Tako bi Madžar dobil krizno upravljanje, Slovenec pa širitev. Drekec, nočem tega.

nova
Uredništvo priporoča

To bi bilo tudi super, Madžarska je najboljša pri zaustavitvi ilegalnih migracij, Slovenija pa bi dobila vzvod in bi lažje onemogočila vstop Hrvaške v EU, v kolikor ne bodo sprejeli arbitraže. Zmaga za vse, predvsem pa za ljudi v EU, ki se ne bodo več rabili sekirati zaradi ilegalnih migracij in pobojev.

To bi bilo tudi super, Madžarska je najboljša pri zaustavitvi ilegalnih migracij, Slovenija pa bi dobila vzvod in bi lažje onemogočila vstop Hrvaške v EU, v kolikor ne bodo sprejeli arbitraže. Zmaga za vse, predvsem pa za ljudi v EU, ki se ne bodo več rabili sekirati zaradi ilegalnih migracij in pobojev.
[/quote]

Nisva na isti liniji. Ti zagovarjaš nagajanje, jaz pa dobro delovanje. Pa mimogrede….preberi si, kam sodi skrb za migracije po razdelitvi resorjev v novi komisiji EU, da ne boš še naprej bučk sadil.

Nisva na isti liniji. Ti zagovarjaš nagajanje, jaz pa dobro delovanje. Pa mimogrede….preberi si, kam sodi skrb za migracije po razdelitvi resorjev v novi komisiji EU, da ne boš še naprej bučk sadil.
[/quote]

Glede na to, da je vključen tudi terorizem, bi rekla, da so vključeni tudi ilegalci, ki s svojimi bombnimi napadi terorizirajo Evropo, se ti ne zdi?

Glede na to, da je vključen tudi terorizem, bi rekla, da so vključeni tudi ilegalci, ki s svojimi bombnimi napadi terorizirajo Evropo, se ti ne zdi?
[/quote]

Kaj vse ste nekateri sposobni v isto vrečo stlačit. :-S

To bi bilo tudi super, Madžarska je najboljša pri zaustavitvi ilegalnih migracij, Slovenija pa bi dobila vzvod in bi lažje onemogočila vstop Hrvaške v EU, v kolikor ne bodo sprejeli arbitraže. Zmaga za vse, predvsem pa za ljudi v EU, ki se ne bodo več rabili sekirati zaradi ilegalnih migracij in pobojev.
[/quote]
Slovenija pa bi dobila vzvod in bi lažje onemogočila vstop Hrvaške v EU,
Povej mi kje si žive(a)l zadnjih 10 let, pa pizda vam materna Hrvaška je članica unije, a ste eni res čisto trčeni ali se take samo delate, takim ko si ti volilna pravica sploh ne bi smela pripadati, ker tvoja volilna pravica je enaka rimskemu konju senatorju

Sem precej zmeden ob tej izjavi, ce ne gre za komunisticni spin. Mislim da bi bilo dobro it po navodila na Trstenjakovo.

KAJ SE ČAKA ?
Aja tebe not več ne spustijo ! Kaj nisi imel neke težave tam na štabu?

Prav neverjetno je koliko instrukcij sproducirajo v bunkerju na Trstenjakovi, kmalu bodo presegli Orlovo gnezdo LOL


Slovenija pa bi dobila vzvod in bi lažje onemogočila vstop Hrvaške v EU,
Povej mi kje si žive(a)l zadnjih 10 let, pa ****** vam materna Hrvaška je članica unije, a ste eni res čisto trčeni ali se take samo delate, takim ko si ti volilna pravica sploh ne bi smela pripadati, ker tvoja volilna pravica je enaka rimskemu konju senatorju
[/quote]

drži … Borči je dobro za.jebal odlično pogajalsko pozicijo ☺ – pa tako fantastičen dan se mu je zdel ☺

drži … Borči je dobro za.jebal odlično pogajalsko pozicijo ☺ – pa tako fantastičen dan se mu je zdel ☺
[/quote]

Borcija je sivolaska čist ocarala…da niti do 10 ni znal štet. Bolj ne bi mogel zajebat situacijo. Ali pa so mu v Bruslju obljubili službo za mastne denarje.

Samo tisto sivo češpo mu je pokazala in že je bil fertik, saj se ga spomnite kot lunatik, sploh ni bil pri sebi..

Nobenih težav. Samo čudno se mi je zdelo da kljub trudu ne dobim nobenega sendviča. Potem sem ugotovil da se nekdo piše pod istim imenom. Verjetno on dobiva po dva. Gre pa najbrž za podtaknjenega komunista, ker ni toliko pošten, da bi vrnil kar ni zaslužil, kar je za komunista nekaj čisto običajnega.

A se vam ne zdi, da sodi migrantska kriza v področje kriznih razmer?

Pa si vendarle moral nekaj imeti z njimi, tako zagrenjenega kot si ti ne srečaš vsak dan, le povej kaj ste imeli ? Kaj ni bilo sendviča? Aja seveda saj res, nekdo je dobil dva, ha ha ha

Daj umiri se domoljup, zaradi sendviča pa ja ne boš tako paniko zganjal, prosi Levico ti bodo oni dali tri!


Levica je hujša kot vojska… oni vzamejo kar ni na kredit ☺


Levica je hujša kot vojska… oni vzamejo kar ni na kredit ☺
[/quote]

Desnica pa pri đuđi muđi in pri Orbanu.

Sem popolnoma miren ker verjamem v gospoda Janeza Janšo in svetlo prihodnost Slovencev pod Njegovim vodstvom.

si ga iz stranke vrgli pa ga nočejo več nazaj vzet. pa saj so Kako ga tud vrgli iz partije pa ga niso nazaj hoteli čeprav je tako lepo prosil 😁

si ga iz stranke vrgli pa ga nočejo več nazaj vzet. pa saj so Kako ga tud vrgli iz partije pa ga niso nazaj hoteli čeprav je tako lepo prosil 😁
[/quote]

Kako = jajota

Upamo, da le ni tako težak. ta resor, kot pravi g. Janša Janez, upajmo, da g. Janez Lenarčič le ne bo klonil pod njegovo težo.

Dve skrajnosti. Eni govorijo, kako nepomemben je, kot drobtinice pod mizo, in kako malo oziroma nič ne pomeni slovenska diplomacija v evropski uniji, po drugi strani pa g. Janez Janša, kako težak je.

Razumi to, kdor more.

New Report

Close