Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Janša: Gre za najtežji resor, zato so se ga vsi otepali

Default avatar

Krizni rezor

Drugi dan po dodelitvi resorja za krizno upravljanje Janezu Lenarčiču so mnenja še vedno različna, polemike se nikakor ne poležejo. Od tega, da gre za povsem nepomemben in najmanj zaželen resor v Evropski komisiji, ki kaže na nizke slovenske delnice in neučinkovito diplomacijo, do presenetljivega stališča prvaka opozicije Janeza Janše: to ni nepomemben, ampak najtežji resor, ki ga je Lenarčič lahko dobil. Zato so se ga vsi otepali.
Default avatar

Se strinjam

Krizni rezor je napisal/a:
Drugi dan po dodelitvi resorja za krizno upravljanje Janezu Lenarčiču so mnenja še vedno različna, polemike se nikakor ne poležejo. Od tega, da gre za povsem nepomemben in najmanj zaželen resor v Evropski komisiji, ki kaže na nizke slovenske delnice in neučinkovito diplomacijo, do presenetljivega stališča prvaka opozicije Janeza Janše: to ni nepomemben, ampak najtežji resor, ki ga je Lenarčič lahko dobil. Zato so se ga vsi otepali.
V tem primeru se strinjam z njim.
Default avatar

Tara_S

Mladina piše, da bi se lahko zgodilo, da bi predsednica komisije zamenjala resorja med Madžarsko in Slovenijo. Tako bi Madžar dobil krizno upravljanje, Slovenec pa širitev. Drekec, nočem tega.
Default avatar

Moje mnenje

Tara_S je napisal/a:
Mladina piše, da bi se lahko zgodilo, da bi predsednica komisije zamenjala resorja med Madžarsko in Slovenijo. Tako bi Madžar dobil krizno upravljanje, Slovenec pa širitev. Drekec, nočem tega.
To bi bilo tudi super, Madžarska je najboljša pri zaustavitvi ilegalnih migracij, Slovenija pa bi dobila vzvod in bi lažje onemogočila vstop Hrvaške v EU, v kolikor ne bodo sprejeli arbitraže. Zmaga za vse, predvsem pa za ljudi v EU, ki se ne bodo več rabili sekirati zaradi ilegalnih migracij in pobojev.
Default avatar

Tara_S

Moje mnenje je napisal/a:
Tara_S je napisal/a:
To bi bilo tudi super, Madžarska je najboljša pri zaustavitvi ilegalnih migracij, Slovenija pa bi dobila vzvod in bi lažje onemogočila vstop Hrvaške v EU, v kolikor ne bodo sprejeli arbitraže. Zmaga za vse, predvsem pa za ljudi v EU, ki se ne bodo več rabili sekirati zaradi ilegalnih migracij in pobojev.
Nisva na isti liniji. Ti zagovarjaš nagajanje, jaz pa dobro delovanje. Pa mimogrede....preberi si, kam sodi skrb za migracije po razdelitvi resorjev v novi komisiji EU, da ne boš še naprej bučk sadil.
Default avatar

Moje mnenje

Tara_S je napisal/a:

Nisva na isti liniji. Ti zagovarjaš nagajanje, jaz pa dobro delovanje. Pa mimogrede....preberi si, kam sodi skrb za migracije po razdelitvi resorjev v novi komisiji EU, da ne boš še naprej bučk sadil.
Glede na to, da je vključen tudi terorizem, bi rekla, da so vključeni tudi ilegalci, ki s svojimi bombnimi napadi terorizirajo Evropo, se ti ne zdi?
Default avatar

Tara_S

Tara_S je napisal/a:

Glede na to, da je vključen tudi terorizem, bi rekla, da so vključeni tudi ilegalci, ki s svojimi bombnimi napadi terorizirajo Evropo, se ti ne zdi?
Kaj vse ste nekateri sposobni v isto vrečo stlačit. :-S
Default avatar

jaka 31

Tara_S je napisal/a:
Slovenija pa bi dobila vzvod in bi lažje onemogočila vstop Hrvaške v EU,
Povej mi kje si žive(a)l zadnjih 10 let, pa ****** vam materna Hrvaška je članica unije, a ste eni res čisto trčeni ali se take samo delate, takim ko si ti volilna pravica sploh ne bi smela pripadati, ker tvoja volilna pravica je enaka rimskemu konju senatorju
Default avatar

slovenski domoljup

Sem precej zmeden ob tej izjavi, ce ne gre za komunisticni spin. Mislim da bi bilo dobro it po navodila na Trstenjakovo.
Default avatar

jaka 31

KAJ SE ČAKA ?
Aja tebe not več ne spustijo ! Kaj nisi imel neke težave tam na štabu?
Default avatar

Jajca v hladilniku

Prav neverjetno je koliko instrukcij sproducirajo v bunkerju na Trstenjakovi, kmalu bodo presegli Orlovo gnezdo LOL
Default avatar

Molimo za uboge na duhu MONa TM

jaka 31 je napisal/a:

Povej mi kje si žive(a)l zadnjih 10 let, pa ****** vam materna Hrvaška je članica unije, a ste eni res čisto trčeni ali se take samo delate, takim ko si ti volilna pravica sploh ne bi smela pripadati, ker tvoja volilna pravica je enaka rimskemu konju senatorju
drži ... Borči je dobro za.jebal odlično pogajalsko pozicijo ☺ - pa tako fantastičen dan se mu je zdel ☺
Default avatar

Jajca v hladilniku

Molimo za uboge na duhu MONa TM je napisal/a:
jaka 31 je napisal/a:

drži ... Borči je dobro za.jebal odlično pogajalsko pozicijo ☺ - pa tako fantastičen dan se mu je zdel ☺

Borcija je sivolaska čist ocarala...da niti do 10 ni znal štet. Bolj ne bi mogel zajebat situacijo. Ali pa so mu v Bruslju obljubili službo za mastne denarje.
Default avatar

jaka 31

Samo tisto sivo češpo mu je pokazala in že je bil fertik, saj se ga spomnite kot lunatik, sploh ni bil pri sebi..
Default avatar

slovenski domoljup

jaka 31 je napisal/a:
KAJ SE ČAKA ?
Aja tebe not več ne spustijo ! Kaj nisi imel neke težave tam na štabu?
Nobenih težav. Samo čudno se mi je zdelo da kljub trudu ne dobim nobenega sendviča. Potem sem ugotovil da se nekdo piše pod istim imenom. Verjetno on dobiva po dva. Gre pa najbrž za podtaknjenega komunista, ker ni toliko pošten, da bi vrnil kar ni zaslužil, kar je za komunista nekaj čisto običajnega.
Default avatar

sam fprašam

A se vam ne zdi, da sodi migrantska kriza v področje kriznih razmer?
Default avatar

jaka 31

Pa si vendarle moral nekaj imeti z njimi, tako zagrenjenega kot si ti ne srečaš vsak dan, le povej kaj ste imeli ? Kaj ni bilo sendviča? Aja seveda saj res, nekdo je dobil dva, ha ha ha
Default avatar

jaka 31

Daj umiri se domoljup, zaradi sendviča pa ja ne boš tako paniko zganjal, prosi Levico ti bodo oni dali tri!
Default avatar

Bog MONa TM

jaka 31 je napisal/a:
Daj umiri se domoljup, zaradi sendviča pa ja ne boš tako paniko zganjal, prosi Levico ti bodo oni dali tri!
Levica je hujša kot vojska... oni vzamejo kar ni na kredit ☺
Default avatar

enrique

Bog MONa TM je napisal/a:
jaka 31 je napisal/a:
Levica je hujša kot vojska... oni vzamejo kar ni na kredit ☺
Desnica pa pri đuđi muđi in pri Orbanu.