Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nasveti za moške

nasveti za moške

Nekaj konkretnih priporočil za moške:

1. Ne hranite najboljših šal za moške prijatelje.Delite jih s svojo ženo.
2.Ne obnašajte se pokroviteljsko.Niste edini človek z možgani pri hiši.
3.Ne pričakujte povračila za vsako velikodušno ravnanje.Velikodušnosti ni, če je obstajal pogoj.
4.Ne poskušajte biti sultan.Živimo na zahodu, kjer svoje žene ne morete skriti pred drugimi moškimi.Ne užalite jo s takšnimi poskusi.
4.Naučite se plesati, ko se poročite, če se niste že prej.Če tega ne obvladate, boste ženo spravili ob pol zadovoljstva.
5.Ne začnite se nemarno oblačiti, ko boste prišli v srednja leta.Ravno takrat bi se morali bolj potruditi, da prikrijete staranje.
6.Ne jejte vseskozi neprebavljive hrane, od katere vam je slabo in potem krivite kuharske veščine svoje žene.
7.Vedno jo kličite “draga” ali vsaj po imenu, ne pa “mami”.Ponosna je na materinstvo, vseeno pa želi biti tudi žena.

Te modrosti je objavila britanska gospodinja Blanche Ebutt leta 1913…

Ženske, dopišite še kakšen svoj pameten napotek, da se bodo moški znali ravnati…Jaz se z zgornjimi napotki povsem strinjam…tudi kar se plesa tiče…

Velik podpis pod drugo št. 4. in ples! – vsi moji poskusi, da ga navdušim nad plesom so splavali po vodi…

Dodajam: rukola ne grize, res ne

Enako.Redki moški radi plešejo.

nova
Uredništvo priporoča

pa dobr, drži dost točk od tega, če hočeš, da vse štima v vezi, sm za ples se pa res strinjam uu nulo, za drugo se pa ne bi kej preveč trudil oz. sekiral, moški enostavno more bit pametnejši od ženske, drugač zna bit v podrejenem položaju, kar pa ni dobro za njegovo zdravje in dobro počutje…

V bistvu je dovolj, če MISLI da je pametnejši in mu ženska pusti to prepričanje.

V bistvu je dovolj, če MISLI da je pametnejši in mu ženska pusti to prepričanje.
[/quote]

Pravilno, tako pametna ženska razmišlja, taktika, taktika, hehe…

Dej tole okol rukole mal razlož…ker ne štekam. Jaz jo mam blazno rad

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Dej tole okol rukole mal razlož…ker ne štekam. Jaz jo mam blazno rad
[/quote]

A pol se ne bojiš zelenih reči? Zdaj samo še reči, da so ti šparglji top, pa te peljem domu 😉

A pol se ne bojiš zelenih reči? Zdaj samo še reči, da so ti šparglji top, pa te peljem domu 😉
[/quote]

Bojim? Zakaj pa to? Avokado, brokoli, čaj, trava, solata…kaj čem se bati klorofila. Še Hulka, Maske in Shreka se nebi ustrašil hehe. Šparglji pa hmm…not my type of food. Čeprav bi se ti najraj zlagal ob takem povabilu😁

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Bojim? Zakaj pa to? Avokado, brokoli, čaj, trava, solata…kaj čem se bati klorofila. Še Hulka, Maske in Shreka se nebi ustrašil hehe. Šparglji pa hmm…not my type of food. Čeprav bi se ti najraj zlagal ob takem povabilu😁
[/quote]

Pa kakšn dec je to k špargljev ne mara. Ne morš, no.

Si vis pacem, para bellum.

To, da rad in dobro pleše, mu je definitivno v plus. Za rukolo mi je pa čist vseeno.

Ja, ja… nasveti iz leta 1913 so ok, tisti iz leta 1950 pa vam smrdijo, a ne?

A pol se ne bojiš zelenih reči? Zdaj samo še reči, da so ti šparglji top, pa te peljem domu 😉
[/quote]

Pa saj nas je dosti, ki imamo to radi! Rukola raste na vrtu, samo je žal draga ne mara, pa jo je jem sam… šparglji so pa zakon! Sploh divji.

Najbolj butasta babnca najbolj brihtnega dedca lahko trikrat scat pelje pred fruštkom.

Najbolj butasta babnca najbolj brihtnega dedca lahko trikrat scat pelje pred fruštkom.
[/quote]

No, evo, v zem kontekstu se mi “babnca” ne zdi žaljivo 😉

New Report

Close