Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Bivši se kar naprej vrača

Default avatar

Lala432

Pravzaprav sploh nikoli nisva bila par, ko sva bila že tik pred tem, se je ustrašil in rekel, da se ni pripravljen na resno zvezo. Takrat sem rabila res veliko časa, da sem ga prebolela. To je bilo pred 6 leti. Zdaj imam družino, majhnega otroka, on gre iz ene v drugo vezo. Vsake toliko časa, se spomni name, mi piše, da bi se dobila na pijaci, ali pa kar tako, da me 'spomni' nase, ali kaj? Kaj želi s tem?
Priponke

catcalling-1024x768.jpg
(114.56 KiB)

Default avatar

seronja

Pezde je bolnik, odjebi ga za vselej.
Default avatar

Ena iz CH

Pa kako si lahko tako mehka in neodločna? Ne štekam takih žensk. Jaz bi ga skenslala že zdavnaj in na grd način, če ne gre zlepa. In ti greš na pijačo?
Default avatar

Pop2

Naredi dobro za oba in ga na hard skenslaj.
Default avatar

Pow

Saj ni napisala, da gre z njim na pijačo.

Tip si fila ego, ko vidi, da ima še vedno nekaj moči pri tebi. Ker se odzivaš.
Default avatar

Lala432

In kje si ti prebrala, da sem šla z njim na pijačo? Pravim, da me vabi. Vmes nisem odpisovala, pa se je kar nadaljevalo. Če sem, sem odpisala kratko in jedrnato. Kaj naj zdaj, ga po tvoje kar blokiram? Iz kakšnih razlogov?
Default avatar

Perlola

Ja iz kakšnega razloga. Da boš imela mir,a ne? Sicer pa ne rabiš spraševat za nasvet. Saj si ne fila ego, samo kar tako poizkuša, če si še pri njemu. Verjetno še kakšna druga tudi..
Default avatar

S podobno izkušnjo

Lala432 je napisal/a:
Pravzaprav sploh nikoli nisva bila par, ko sva bila že tik pred tem, se je ustrašil in rekel, da se ni pripravljen na resno zvezo. Takrat sem rabila res veliko časa, da sem ga prebolela. To je bilo pred 6 leti. Zdaj imam družino, majhnega otroka, on gre iz ene v drugo vezo. Vsake toliko časa, se spomni name, mi piše, da bi se dobila na pijaci, ali pa kar tako, da me 'spomni' nase, ali kaj? Kaj želi s tem?
Sem imela podobno izkušnjo. Sem mu jasno in glasno povedala, da me ne zanima, če lahko da mir in da če ne razume, kar mu pravim, mu lahko dodatno razloži moj mož. :-) Je zaleglo in od takrat je mir. Kasneje sem čisto po naključju izvedela, da nisem bila edina, pri kateri je poskušal pogrevati zadeve. In verjemi, tudi v tvojem primeru je tako. Kaj tip s tem hoče? Nič. Ego si fila. S tem, da živiš dalje, si mu ga ranila in ne prenese, da si ga skenslala. Zdaj bo drezal vate dokler ne boš ugriznila v vabo, potem pa bo skenslal on tebe. Njegovemu egu bo zadoščeno, ker bo on tisti, ki bo rekel zadnjo besedo v zvezi z vama. In bojim se, da boš prav kmalu nasedla, ker sprašuješ, zakaj neki tipa odj.ebat. Pa halo? Le zakaj. Zato, ker imaš družino in nisi tipova igračka. Dovolj dober razlog? In naredi to hitro, preden tvoj doma kaj izve. Da ne boš nazadnje ostala sama z otrokom.
Default avatar

Marko

Se vedno se pripravlja na zvezo.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

htgnbt

Lala432 je napisal/a:
Ženske, ne krivite moškega, če ne znate odreagirati tako, da vam nikoli več ne piše. Kaj misliš, kaj želi od tebe? Očitno tudi razdreti družino, da bi nato že spet stisnil rep med noge. Upam, da imaš toliko samozavesti, da ob njegovi pošti zaviješ z očmi, ne pa da ti to godi in da premišljuješ: kaj če ...
Default avatar

htgnbt

S podobno izkušnjo je napisal/a:
Lala432 je napisal/a:
Sem imela podobno izkušnjo. Sem mu jasno in glasno povedala, da me ne zanima, če lahko da mir in da če ne razume, kar mu pravim, mu lahko dodatno razloži moj mož. :-) Je zaleglo in od takrat je mir. Kasneje sem čisto po naključju izvedela, da nisem bila edina, pri kateri je poskušal pogrevati zadeve. In verjemi, tudi v tvojem primeru je tako. Kaj tip s tem hoče? Nič. Ego si fila. S tem, da živiš dalje, si mu ga ranila in ne prenese, da si ga skenslala. Zdaj bo drezal vate dokler ne boš ugriznila v vabo, potem pa bo skenslal on tebe. Njegovemu egu bo zadoščeno, ker bo on tisti, ki bo rekel zadnjo besedo v zvezi z vama. In bojim se, da boš prav kmalu nasedla, ker sprašuješ, zakaj neki tipa odj.ebat. Pa halo? Le zakaj. Zato, ker imaš družino in nisi tipova igračka. Dovolj dober razlog? In naredi to hitro, preden tvoj doma kaj izve. Da ne boš nazadnje ostala sama z otrokom.
S podobno izkušnjo - ena redkih žensk, ki ve kako odreagirati, da je mir.
Default avatar

O marička

Lala432 je napisal/a:
In kje si ti prebrala, da sem šla z njim na pijačo? Pravim, da me vabi. Vmes nisem odpisovala, pa se je kar nadaljevalo. Če sem, sem odpisala kratko in jedrnato. Kaj naj zdaj, ga po tvoje kar blokiram? Iz kakšnih razlogov?
Iz katerih razlogov naj ga blokiraš? Iz istih, kot bi hotela da voj blokira bivšo, ki my ne bi dala miru. A ti bi tolerirala, da tvoj dobiva pošto od bivših, ki ga vabijo na pijačo?
Default avatar

dedc

Jaz vsake toliko časa pošljem sms vsem ženskam v gsm če grejo na kavo. Od 20 ni vrag da jih bo 5 prijelo in od teh 5ih ena dala.
Default avatar

Pa to ti je isto

kot oni film - Lesi se vrača!
Default avatar

Marko

dedc je napisal/a:
Jaz vsake toliko časa pošljem sms vsem ženskam v gsm če grejo na kavo. Od 20 ni vrag da jih bo 5 prijelo in od teh 5ih ena dala.
in deset se jih sprašuje, kaj za vraga ta zdaj hoče. :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Tinka Polovinka

dedc je napisal/a:
Super statistika, kapo dol😂
Default avatar

Replika

Tako, kot pravi dedc - on jih ima ene dvajset na lagerju, pa probava. Če ne boš ti, pa kakšna druga, njemu je vseeno. Skelsli morona.
Default avatar

savinjčanka

Kaj se sploh sekiraš in sprašuješ zakaj ti piše, a je pomembno, glede na tvoj status s familijo. Pa ja lej, proba če si frej, preveč osebno in resno pa tega nikar ne jemlji. Po eni strani je posrečen, mal potipa teren, drugače pa ni moteč, dejte se ljudje mal relax.
Default avatar

dedc

Marko je napisal/a:
dedc je napisal/a:
in deset se jih sprašuje, kaj za vraga ta zdaj hoče. :)
10 pa jih fantazira in od teh 5 piše po monu: "Tip me še po 10ih letih ne more pozabit in je očitno nesmrtno zaljubljen v mene, saj mi po vsem tem času še vedno pošiljam smse in me vabi na kavo, kljub temu, da sem srečno poročena s psom mačko možem hišo. Očitno sem res super truper hot baba da še me vedno želi."