Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starševski čvek 15 let nazaj

Starševski čvek 15 let nazaj

Je bil prijazen. Ce si kaj vprasal, si dobil normalen odgovor. Res je bilo fajn. Zdaj pa je tu eno veliko sranje. Nekateri kar tekmujejo, kako bi bolj uzalili tiste, ki kaj sprasujejo. Poden res.Škoda. Vcasih smo se dedka mraza skupej praznovali. Zdaj bi se pobili.

Res je! Pa kuhali smo skupaj, no – malo več kot pred 15 leti, pa družili smo se v živo, skratka, fajn je bilo.
In Primož je vsakega, ki se je začel petelinit, uspešno zradiral. Tudi forum je zaprl, če je bilo treba.

Bila na prvem ever monovskem dedku mrazu.
Sončece ima danes 17+

Lepi časi so bili! Kratek čas sem bila celo ssmo z enim nickom.

nova
Uredništvo priporoča

zdaj ste pač stari in tečni. sprijaznite se.

Luštno je blo. Moje dete ima 18+ he he. Ko je bil še Starši staršem. Primož nas je vzgajal, ja. Kar javno ti jih je napovedal in po potrebi tudi blokiral primitivce. Smo bili pridni ko bube he he. Viharc bi v tistem cajtu letel po pol dneva. Isto so se mnenja kresala, a brez žaljivk in osebnih napadov. Pa je bila vseeno kakšna užaljena in se je poslovila, Juretove mami se najbolj spomnim.

V tej temi si tečna le ti.

Joj, ste me spomnile, kuhanja in Dedek Mraz.
Res je bilo luštno.

Pa kuhanje me je spomnilo na Babi iz Kopra. Se jo spomnite?
Je sploh še živa?

Včasih je verjetno bilo tudi več resnih vprašanj, danes je več zajebantskih.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mon je danes ena velika greznica. Če ne bi bil, verjetno niti ne bi obstajal. Folk se je ze zdavnaj preselil na Facebook ipd. Mon bi bil mrtev, zdj pa je tole pac raj za takšne in drugačne primitivce, ki se pac tu izživlajo, ker na FB ni ravno bit dobr preveč primitiven, lahko škoduje tvojmu ugledu in bodoči karieri. Tule pa v varnem zavetju anonime brez zavor…

Večkrat se spomnim na babi. Je bila posebna, topla.
Ravno pred kratkim sem se sprehajala po Kopru in sem se spomnila nanjo.
Tudi mene zanima, kako je z njo. Javlja se že dolgo ne več (vsaj ne s tem nickom).
Če kdo kaj ve, naj pove. To ni firbec; zanima me pač, ker mi je v zelo prijetnem spominu. Tega novodobni monovci nikakor ne bodo razumeli.

ravno tako so bili fajti.
enkrat je primož forum za par ur zaprl, ker so se babe spričkale zaradi dojenja v cerkvi

nesramnosti je bilo tudi dovolj.
ljubosumnosti tudi. spomnim se, da je se je par mimoz pritoževalo, ker je ena uporabnica bila deležna čisto preveč pozornosti ob njeni nosečnosti in porodu. je pa res, da je objavljala svoj porod dobesedno on line na forumu…

je bilo pa dosti več ljudi tu, predvsem pozitivnih, trolov, ki danes prevladujejo, pa ni bilo.

Večkrat se spomnim na babi. Je bila posebna, topla.
Ravno pred kratkim sem se sprehajala po Kopru in sem se spomnila nanjo.
Tudi mene zanima, kako je z njo. Javlja se že dolgo ne več (vsaj ne s tem nickom).
Če kdo kaj ve, naj pove. To ni firbec; zanima me pač, ker mi je v zelo prijetnem spominu. Tega novodobni monovci nikakor ne bodo razumeli.
[/quote]

Babi je bila v glavnem na forumu Prehrana /Kulinarika/. Imam lepe spomine na tiste čase. Ne samo nanjo, tudi ostalih je bilo kar nekaj :petra, mišika… Kaj je sedaj s temi, kdo bi vedel.

Tudi takrat se je včasih zanetil spor, seveda, saj smo samo ljudje. A bilo je drugače. Sedaj so v glavnem sami negativci, provokatorji,špilferdorberji…Malo je …ostalih.


A ti sploh bereš prejšnje poste??
Primož je držal komando in če je bilo treba, je posameznike blokiral ali zaprl forum. Vse to govorimo v prejšnjih postih. Blokiral je zato, da se je spet vzpostavil red, razumeš?
Tako da spomin imamo vsi zelo dober, zate pa dvomim, da si takrat že pisal/a ali bral/a MON.


A ti sploh bereš prejšnje poste??
Primož je držal komando in če je bilo treba, je posameznike blokiral ali zaprl forum. Vse to govorimo v prejšnjih postih. Blokiral je zato, da se je spet vzpostavil red, razumeš?
Tako da spomin imamo vsi zelo dober, zate pa dvomim, da si takrat že pisal/a ali bral/a MON.
[/quote]

JOJ PARDON, NISEM PREBRALA CELEGA FORUMA, PREDEN SEM SI DRZNILA ODGOVORIT NA TA POST. GREM V KOT SE POSIPAT S PEPELOM.

zamisli se, koliko ti osebno prispevaš k slabemu vzdušju na tem forumu.

Bil je točno tak kot sedaj, Janis, Ta parava Monica, Žogca, Milki Way, Waild Wind…….. a ste pozabili kako je frčalo?
Je pa Primož znal bolje narediti red, to pa tudi drži.

Bil je točno tak kot sedaj, Janis, Ta parava Monica, Žogca, Milki Way, Waild Wind…….. a ste pozabili kako je frčalo?
Je pa Primož znal bolje narediti red, to pa tudi drži.
[/quote]

točno tako.

s tem, da Primož ni bil sposoben une gliste v red spravit, kar je močno pripomoglo k propadanju foruma.

točno tako.

s tem, da Primož ni bil sposoben une gliste v red spravit, kar je močno pripomoglo k propadanju foruma.
[/quote]

Glista je prišel kasneje, bil je hitro utišan, kakšna dva meseca, je bilo pa nadležno ja, zlasti ko so se osebne zadeve začele vlačiti tu gor. Ampak je bil potem mir.

Če je bila “babi” 17 let nazaj, je velika verjetnost, da ja danes že kup pepela ali pa zdrizaste gmote mesa in kosti 2m pod zemljo.

Lep komentar, ni kaj. No, to je ogledalo danešnjega foruma. Žal !!!!

Glista je prišel kasneje, bil je hitro utišan, kakšna dva meseca, je bilo pa nadležno ja, zlasti ko so se osebne zadeve začele vlačiti tu gor. Ampak je bil potem mir.
[/quote]

Mal se zdi, da je glista v žlahti z viharnim. Oba do skrajnosti nemogoča, pravzaprav , škoda besed.

Lep komentar, ni kaj. No, to je ogledalo danešnjega foruma. Žal !!!!
[/quote]

Res, grozno! Jaz pa mislim,da je še kar lepo med nami in s sestro še vedno kuhata za vnuke:). Pa Janis sem rada brala, bogve kaj je z njo

Res, grozno! Jaz pa mislim,da je še kar lepo med nami in s sestro še vedno kuhata za vnuke:). Pa Janis sem rada brala, bogve kaj je z njo
[/quote]
Ja,vseh se še dobro spomnim. Takrat je bilo res prijetno kramljati, si dajati nasvete, izmenjevati izkušnje.

vprašajte se, zakaj vam “starcem” MONa ni uspelo vzdržati, po vaše, dobrega MONa?
Koliko ste donirali MONu za delovanje ???
Zaradi nas “sralcev” pa ima MON klike, ki jih prodaja za plačane reklame.

Po takem postu, kot je zgornji, se navadno neha klikat na temo .

Po takem postu, kot je zgornji, se navadno neha klikat na temo .
[/quote]

v dobro foruma niti re.jati ne bi smelo … tako pa potrjuješ ta nick ☺

New Report

Close