Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Se spomnite, ko sem na MON spraševala, katera dela so dela, kjer ne delaš z ljudmi?

Default avatar

SonČniCa

Sovražim ljudi in svojo službo. Še kdo tak, ki rabi delo, pa dela z ljudmi in ne more dati odpovedi, ker pač rabi plačo?
Morala sem se samo spihat. Saj im "sanjsko službo", o kateri lahko le sanjam. Nebi bilo profita, tako da - ostajam.
Default avatar

SonČniCa

SonČniCa je napisal/a:
Sovražim ljudi in svojo službo. Še kdo tak, ki rabi delo, pa dela z ljudmi in ne more dati odpovedi, ker pač rabi plačo?
Morala sem se samo spihat. Saj im "sanjsko službo", o kateri lahko le sanjam. Nebi bilo profita, tako da - ostajam.
*ne bi
Default avatar

revica ni lahko

če sovražiš ljudi si pač psihopatka in rabiš mentalno strokovno pomoč.
SonČniCa je napisal/a:
Default avatar

SonČniCa

revica ni lahko je napisal/a:
SonČniCa je napisal/a:
Če je nekdo psihopat, je lahko tudi pozitivno. Npr. več si upa tvegati. Kar si pa jaz npr. ne upam.
Default avatar

Iskrena

SonČniCa je napisal/a:
revica ni lahko je napisal/a:
Če je nekdo psihopat, je lahko tudi pozitivno. Npr. več si upa tvegati. Kar si pa jaz npr. ne upam.
Lahko delaš z ljudmi in ti so tiho, to so edine stranke k nikoli ne napišejo pritožbe čez tvoje delo. To delo je v vežici, če imaš pa ustrezno izobrazbo pa lahko greš tudi za patologa.
Ja pa ziher in dobro plačana služba.
Default avatar

Ne patolog

Npr. Delo z migranti