Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Easistent za vrtec?!!!

Easistent za vrtec?!!!

Imam easistenta za srednješolca, pa sem videla opcijo za vrtec. Zakaj se uporablja? Menda ne vpisujejo prisotnosti ali odsotnosti otrok? Ocen tudi ne.

Saj ni važno, za kaj se uporablja. Verjetno bo cel kup staršev (predvsem mam) planilo na tole.

za odjavo prehrane

Je brezplačen, je pa za odjavo prisotnosti, rezervacijo počitniških odsotnosti ter dostop do slik, ki jih posnamejo med programom.

No, jaz sem letos izbrala opcijo: e asistent moz/partner, paket plus. Popoln nadzor zagotovljen.

Ne vem kako je drugje vendar pri nas easistent vrtec ni kaprica mamic ampak je obvezen. Prisotnost drugače sploh ne moreš odjaviti kot preko e-asistenta, kjer pa so vidne tudi odprte obveznosti do vrtca, veljavnost odločbe itd.

Ker -asistent ni namenjen sledenju prisotnosti in ocenam, ampak veliko druim stvarem.
Očitno pri vas ocene in prisotnost pri pouku ne štimajo, drugač bi vedeli, kaj vse e-asistent ponuja.

Ker -asistent ni namenjen sledenju prisotnosti in ocenam, ampak veliko druim stvarem.
Očitno pri vas ocene in prisotnost pri pouku ne štimajo, drugač bi vedeli, kaj vse e-asistent ponuja.
[/quote]

Služi predvsem dodatnemu kompliciranju življenja.

Ko bi le imel easistenta za v vrtec. Za komunikacijo in odjavo orehrane ker tako pa lovim kdaj bo spotocilo na oglasni( se zgodi da ga sred dneva dajo za naslednji dan otroka pa prevzames zjutri ali ga prevzame babi….ko klices za odsotnost in odjavo prehrane kluces najmanj 5krat preden koga priklices…..zame bi bilo veliko bolje da bi ga imeli….

Podpis!
Prej sem samo poklicala ali poslala mail, sms in odjavila obroke za otroke v šoli.
Sedaj je treba za vsakega otroka vtipkati drugo geslo.
Poleg tega nimamo optike in včasih sploh nimamo internetne povezave. Se zna zgoditi, da zaradi tega ne bom mogla odjaviti obrokov.
Brez veze, res.

New Report

Close