Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Še vedno sem brezposlena... in se mi že počasi meša

Default avatar

obupanaaa33

Nikkica je napisal/a:
obupanaaa33 je napisal/a:

Krka klicari okoli? Sem dala prošnjo za proizvodnjo. Sem delovna, zdrava, fizično povsem sposobna, nimam kašnih zdravstvenih omejitev, kakšnih psihičnih bolezni... nič... Mogoče je zanje edina omejitev, da imam 7. stopnjo izobrazbe. Očitno je to veeeeeeeeelik hendikep, da me še na razgovor niso povabili.

Kakšno je pa delo v Revozu?
A pa je nujno omenit 7 stopnjo?
Mislim, res me zanima, ali je človek v prekršku, če za nižje delovno mesto napiše samo srednjo recimo? Ker če nisi v prekršku, napišeš samo tisto, kar delodajalca zanima z vidika izpolnjevanja pogojev.
Ob oddaji prošnje (KRKA) zahtevajo vpis zadnje pridobljene izobrazbe. Tu se pa ne moreš več lagati.
Default avatar

Delavka 3345

Nikkica je napisal/a:

Mislim, res me zanima, ali je človek v prekršku, če za nižje delovno mesto napiše samo srednjo recimo? Ker če nisi v prekršku, napišeš samo tisto, kar delodajalca zanima z vidika izpolnjevanja pogojev.
Ob oddaji prošnje (KRKA) zahtevajo vpis zadnje pridobljene izobrazbe. Tu se pa ne moreš več lagati.
Kaj pa preostale prošnje?
Default avatar

Ja kaj

Nikkica je napisal/a:

Se narediš blesavo in ne izoplniš. Upam, da na internetu ni pod tvojim imenom omenjena kje diplomska.
Default avatar

kelnerca

Ja kaj je napisal/a:

Se narediš blesavo in ne izoplniš. Upam, da na internetu ni pod tvojim imenom omenjena kje diplomska.

Točno tako.Sicer greš pa lahko tudi za kelnerco za določen čas .Ni pod častjo.Moja hči to dela in uživa zraven.Pravi , da ima nešteto snubcev...Poleg službe dobiš lahko še fejst moža...
Default avatar

Ja kaj

kelnerca je napisal/a:
Ja kaj je napisal/a:

Točno tako.Sicer greš pa lahko tudi za kelnerco za določen čas .Ni pod častjo.Moja hči to dela in uživa zraven.Pravi , da ima nešteto snubcev...Poleg službe dobiš lahko še fejst moža...
...ali pa bedaka. Ženska ne sme bit finančno odvisna od moža.
Default avatar

kelnerca

Ja kaj je napisal/a:
kelnerca je napisal/a:

Vem.
Dobiti moraš bogatega, pametnega in dobrega.
Ker če bo dober, ti bo dal tudi svojo pamet in denar.
Default avatar

Dgtt

Domovi za starejse iscejo. Pri nas zdaj res nujno. Ce premores empatijo, si ISKANA. Po vseh domovih!
Default avatar

ČrnaRdeča

Sem že pred časom tu pisala, da sem brezposlena in da me to ubija. Nimam denarja, samozavesti, počutim se nekoristno, kot največja luzerka. Na veliko žalost sem še vedno brezposelna, kar ne dobim in ne dobim zaposlitve.
Jaz sem že dolgo brez šihta,zadne cajte razmišlam,ce bi sexala za denar in še dodatno kej zaslužila...
Default avatar

Dgtt

Domovi za starejse iscejo. Pri nas zdaj res nujno. Ce premores empatijo, si ISKANA. Po vseh domovih!
Default avatar

micka koroška

ČrnaRdeča je napisal/a:
Sem že pred časom tu pisala, da sem brezposlena in da me to ubija. Nimam denarja, samozavesti, počutim se nekoristno, kot največja luzerka. Na veliko žalost sem še vedno brezposelna, kar ne dobim in ne dobim zaposlitve.
Jaz sem že dolgo brez šihta,zadne cajte razmišlam,ce bi sexala za denar in še dodatno kej zaslužila...

Dej mir, ženska, se ti bo mešalo od stalnih orgazmov ...
Default avatar

Ja kaj

kelnerca je napisal/a:
Ja kaj je napisal/a:

Vem.
Prej ali slej lahko vsakemu poteče rok trajanja. :)
Default avatar

zgembutin

Revoz je napisal/a:
Ti to resno?! Eno leto sem se vozila iz DOMŽAL V REVOZ- Novo mesto in sicer v proizvodnjo ( končano imam VII stopnjo). Zdaj sem zaposlena bližje, ampak še vedno delam delo, za katerega je zahtevana samo srednja šola. Toliko v razmislek....
Kake veze ima stopnja izobrazbe?
Default avatar

kelnerca

Ja kaj je napisal/a:
kelnerca je napisal/a:

Vem.
Prej ali slej lahko vsakemu poteče rok trajanja. :)

Res je.Dobrine pa ostanejo tebi...
Default avatar

Nikkica

Nikkica je napisal/a:

Ja, tako pa res ne gre potem.

Hmmm, ma težko je predlagati kaj, ker ne vemo nič o tebi. Morda, da ti še prijave kdo pregleda. Pa rdečo nit prijave same. Saj veš, delodajalca zanima samo rešitev njegovega problema in skozi prijavo naj bi dobil občutek, da si ti ta, ki ga boš rešila (reševala).

Če iščeš v proizvodnji ali ostalih delovnih mestih, kjer se zahteva nižja izobrazba, poskusi v spremnem pismu morda eliminirat delodajalčevo skrb (da boš takoj ob boljši priliki ušla) ali da si nesposobna najti delo v svoji kategoriji (kruto, vem, ampak delodajalci pac pomislijo na kaj takega), skratka smiselno utemeljiti razlog, zakaj se s 7 stopnjo prijavljaš v proizvodnjo.

Morda kaj v smislu, da ti ni težko začeti na začetku in se razvijati s podjetjem (torej napredovati z leti znotraj podjetja). Morda tudi specifično - zakaj ti je neko podjetje všeč in se tam vidiš dolgoročno (izhajaš iz vizije podjetja).

Itd :)
Default avatar

a je res

Dgtt je napisal/a:
Mislim, da moraš imeti za delo v domu za ostarele določeno vrsto izobrazbe. Ne gre kar tako, ali pač? Če kdo ve?

lp
Default avatar

GG666

a je res je napisal/a:
Dgtt je napisal/a:
Mislim, da moraš imeti za delo v domu za ostarele določeno vrsto izobrazbe. Ne gre kar tako, ali pač? Če kdo ve?

lp
Morda le kak šnelkurs, glede na to da nihče noče več tega delat. Če ne izboljšajo razmer so ga ljudje v domovih opleli, mlade delo v tkaih pogojih ne zanima
Default avatar

Si pomislila

Tujina?
Default avatar

sami izgovori

Nikkica je napisal/a:

Komot lahko zamolcis vse nad srednjo solo. Ampak ce se hoces ze vnaprej diskvalificirati, bos seveda napisala vse nad srednjo solo. Tako imas zagotovljeno, da te ne bodo vzeli.
Default avatar

micibicci

sami izgovori je napisal/a:

Komot lahko zamolcis vse nad srednjo solo. Ampak ce se hoces ze vnaprej diskvalificirati, bos seveda napisala vse nad srednjo solo. Tako imas zagotovljeno, da te ne bodo vzeli.
To je to. Ja.
Default avatar

GG666

sami izgovori je napisal/a:

Ti si itak debil, če vpišejo v google njeno ime in priimek in se pojavi njena diploma gor bo pa kaj