Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Moški, koga prej opazite na ulici, cesti? Svetlolasko ali temnolasko?

Default avatar

Sushi

Policajke👮‍♀️ Barva las tut na mene ne naredi prevelikega vtisa, celota babe, celota je važna, tut če si že siva😁
Prekajen meso dl cajt gvera;)
Default avatar

ext

Sushi je napisal/a:
Policajke👮‍♀️ Barva las tut na mene ne naredi prevelikega vtisa, celota babe, celota je važna, tut če si že siva😁
Jaz jih pa čisto prepozno...kljub temu da naredijo vtis..
Default avatar

ti si pa res blond

bjonde temne bjonde temne je napisal/a:
bjonde poberejo vse menedžerje, bogatune, tajkune, lokalne veljake, lokalne biznismene, intelektualce in pomembneže. Za ostalo rajo in nepomembneže so pa temnolaske, aja pa kakšni alternativci (metelkova, hipsterji) dobijo temnolaske.
Kaj tako neumnega pa še ne. :)
Default avatar

se strinjam

antilopa je napisal/a:
To temo je odprla ena vase zagledana blondinka, naravna ali umetna, vseeno. In pod multinicki hvali blondinke. V Sloveniji ni veliko lepotic, se manj je med njimi blondink. Najbolj pogosta je misja barva las med temi, ki se stejejo za blondinke.
Se strinjam z antilopo. V Sloveniji res ni nekih lepih blondink. Naravnih. Večinoma so to ženske s svetlo rjavimi lasmi, pobarvane na blond. Skandinavskega ali estonskega tipa blondink pri nas praktično ne vidiš. Ali pa blondinke kot je Katarina Čas, ki je naravna rjavolaska. Večina jih ima temne obrvi in viden temen narastek v laseh. Skratka delujejo umetno, kar pa je nekaj, kar meni recimo ni všeč, tudi če je opazno na ulici.
Default avatar

Genetika 2

Genetika je napisal/a:
Blondinci najprej opazijo temnolaske, temnolasci blondinke, genetika tako deluje.
A ni menda tako, da moškega podzavestno privlačijo ženske, ki imajo vsaj približno podobno barvo las kot njihova mati. V mladih letih,se razume.

https://www.psychologytoday.com/intl/bl ... ur-parents
Default avatar

monmonči

Moški sploh ne gledajo barve las, ampak žensko "premerijo" od nog do glave, kot bi bila na razstavi 😂
Default avatar

antilopa

se strinjam je napisal/a:
antilopa je napisal/a:
To temo je odprla ena vase zagledana blondinka, naravna ali umetna, vseeno. In pod multinicki hvali blondinke. V Sloveniji ni veliko lepotic, se manj je med njimi blondink. Najbolj pogosta je misja barva las med temi, ki se stejejo za blondinke.
Se strinjam z antilopo. V Sloveniji res ni nekih lepih blondink. Naravnih. Večinoma so to ženske s svetlo rjavimi lasmi, pobarvane na blond. Skandinavskega ali estonskega tipa blondink pri nas praktično ne vidiš. Ali pa blondinke kot je Katarina Čas, ki je naravna rjavolaska. Večina jih ima temne obrvi in viden temen narastek v laseh. Skratka delujejo umetno, kar pa je nekaj, kar meni recimo ni všeč, tudi če je opazno na ulici.
Hvala za podporo. :)) Čeprav razumem ženske, ki imajo "neopredeljeno" barvo las, da se odločijo barvati na blond, pa vendar na dolgi rok mnoge uničijo lase.
Default avatar

mabel

antilopa je napisal/a:

Hvala za podporo. :)) Čeprav razumem ženske, ki imajo "neopredeljeno" barvo las, da se odločijo barvati na blond, pa vendar na dolgi rok mnoge uničijo lase.
Ja, blond lasje so lepi samo naravni.
Default avatar

vanilija in čokolada

Težka bo. Če dobro pomislim, so lasje zadnje, kar opazim, všeč mi je tako vanilija kot tudi čokolada. Če je ostalo ok.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Default avatar

My moon

Na cesti so sigurno bolj opazne blond - že zaradi svetle barve las. Če greš na štajerski konec, so sploh vse ženske pobarvane v 50 odtenkih blond barve. Ko pa se pojavi vmes temnolaska z dolgimi, rahlo kodrastimi lasmi, mi pa zastane korak, srce pospeši ritem in pogled sledi lepoti kot igla v kompasu severu.
Default avatar

Svenska fFikka

antilopa je napisal/a:

jaz imam skandinavske prednike, gene. In priznam, se moram dobesedno otepat moških že 25 let svtli lasje, modre oi, dolge noge, napeta rita:)))). Mi ni prijetno.
Default avatar

dokaz

To je dokaz, da tudi barva las en potegne, če ostalo ne pritegne. :)

Slika
Default avatar

Esteban

Jaz dvakrat zgano babo. Mulatke me privlacijo.
Default avatar

Kakor komu

dokaz je napisal/a:
To je dokaz, da tudi barva las en potegne, če ostalo ne pritegne. :)

Slika
Če ni postave in obraza barva las ni nič. Od teh debelušk je najboljša tista v usnjeni minici!
Default avatar

Ne ločiš

mabel je napisal/a:
antilopa je napisal/a:

Ja, blond lasje so lepi samo naravni.
Če ni amaterka v barvanju ali preškrta za dobrega frizerja veliko ljudi ne ve katere so naravne blondinke.
Default avatar

Za Antilopo

Spet zaničuje vse, kar je slovensko, in temo, ki nima povezave s slovenstvom, izkoristi za zaničevanje Slovenk.

Se pa strinjam, da v Sloveniji ni veliko naravnih blondink, ampak o tem sploh ni nihče pisal.

Ne strinjam pa se s tem, da ni veliko lepotic - ker je malo prebivalcev, pa je logično, da je manj grdih in tudi lepih. Pa ni treba zdaj favorizirati tistih z južnjaškim genom, češ da so edine lepe v Sloveniji.

Pa tudi če so te Mojce, kot jih imenuješ, pobarvane na blond, jim praviloma bolje (vsaj tistim s svetlo poltjo in svetlimi očmi, naravno svetlo rjavimi lasmi) bolje pristaja kot temnolasim, s črnimi očmi in močnimi obrvmi.

Pa mimogrede: sem rjavolaska, ne blondinka. Da so v Sloveniji v povprečju lepe ženske, pa ti bo potrdilo veliko tujcev.
Default avatar

za Antilopo

antilopa je napisal/a:
Default avatar

antilopa

Za Antilopo je napisal/a:
Spet zaničuje vse, kar je slovensko, in temo, ki nima povezave s slovenstvom, izkoristi za zaničevanje Slovenk.

Se pa strinjam, da v Sloveniji ni veliko naravnih blondink, ampak o tem sploh ni nihče pisal.

Ne strinjam pa se s tem, da ni veliko lepotic - ker je malo prebivalcev, pa je logično, da je manj grdih in tudi lepih. Pa ni treba zdaj favorizirati tistih z južnjaškim genom, češ da so edine lepe v Sloveniji.

Pa tudi če so te Mojce, kot jih imenuješ, pobarvane na blond, jim praviloma bolje (vsaj tistim s svetlo poltjo in svetlimi očmi, naravno svetlo rjavimi lasmi) bolje pristaja kot temnolasim, s črnimi očmi in močnimi obrvmi.

Pa mimogrede: sem rjavolaska, ne blondinka. Da so v Sloveniji v povprečju lepe ženske, pa ti bo potrdilo veliko tujcev.
Zal se ne strinjam s tabo. Pisem o Slovenkah kot prebivalkah in ne o narodnosti. Na ulici pa res ne morem vedeti, katere narodnosti je dolocena zenska. Precej je tudi ali zelo debelih zensk ali suhih. Poglej Italijanke. Te so macke.
Default avatar

ext

antilopa je napisal/a:
Za Antilopo je napisal/a:

Zal se ne strinjam s tabo. Pisem o Slovenkah kot prebivalkah in ne o narodnosti. Na ulici pa res ne morem vedeti, katere narodnosti je dolocena zenska. Precej je tudi ali zelo debelih zensk ali suhih. Poglej Italijanke. Te so macke.
Kako da ne , ta lepe so naše:-)
Default avatar

Ja lokalne

ti si pa res blond je napisal/a:
bjonde temne bjonde temne je napisal/a:
bjonde poberejo vse menedžerje, bogatune, tajkune, lokalne veljake, lokalne biznismene, intelektualce in pomembneže. Za ostalo rajo in nepomembneže so pa temnolaske, aja pa kakšni alternativci (metelkova, hipsterji) dobijo temnolaske.
Kaj tako neumnega pa še ne. :)
v kakšnem Šentrekelcu in Šentkrampu. Bo kar držalo, da imajo dedi radi vse živo pisano. Pa kako vam je lahko všeč napleskane in poblajhane bjonda tipa "la toja" in podobno. Celo prave blondinke, ki so pri nas več kot redke so meni malo čudne s tistimi belimi trepalnicami in obrvmi. Pa skoraj nobena nima res lepega obraza. Tudi pri naravnih rdečelaskah so več kot redki. Kot, da bi narava rekla, če si svetla imej pa pust ksiht. Ne vem no, res lepe obraze imajo samo temnolaske. Pa tudi pri teh niso pogosti. Res dobre postave so pa še redkejše, ne glede na barvo las in te pri moških največ štejejo. Visoka, vitka, skladno grajena, elegantna. Ko vidiš kaj takega te obraz, če ni res gnusno grd sploh ne zanima več.